Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) David3


David3
őstag

Jönnek az alkalmazások, és ez még csak a kezdet. Egyre több program válik elérhetővé bada 2.0-ra, és nagy részük ingyenes. (TinTin, SIMS3, és az Angry Birds is az volt, míg le nem vették - csak, hogy párat említsek.)

[ Szerkesztve ]

(#2) leslieke válasza David3 (#1) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

TinTin, SIMS3, és az Angry Birds jelenleg csak Wave 3-ra letölthető. A többi telefonon hiába van bada 2.0 a rendszer nem engedi azokra telepíteni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3) David3 válasza leslieke (#2) üzenetére


David3
őstag

Ezt tudom (sajnos), de már ez is előrelépés.

Bár, nekem egyáltalán nem kellenek az alkalmazás dömpingek, alig játszom telefonon...

(#4) brutte


brutte
aktív tag

Szép és jó csak skype kéne

"Soha ne add fel! Csak ha van rajta elegendő bélyeg!"

(#5) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Az új Twitter és Facebook alkalmazás egész pofás lett, az már más kérdés, hogy mennyire funkcionálnak. :D

PS4

(#6) leslieke válasza mrhitoshi (#5) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Twitter passz, nincs regisztrációm. FB működik.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#7) mrhitoshi válasza leslieke (#6) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Akkor úgy fogalmazok, hogy a gyorsaság nem valami jó volt akkor mikor kipróbáltam a 2.0-át. :B

PS4

(#8) leslieke válasza mrhitoshi (#7) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Na ja, nem egy szélsebes, de legalább nincs "A szerver instabil" és hasonló hibaüzenetek.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9) ADAM1337 válasza leslieke (#2) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Vannak dühös madarak már ?
Már nem is tudom ki rinyált még s8500 topikba érte. :DDD

(#10) leslieke válasza ADAM1337 (#9) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Van, de csak W3-ra letölthető.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#11) David3 válasza leslieke (#10) üzenetére


David3
őstag

... és jelenleg még arra sem. :(

(#12) ADAM1337 válasza leslieke (#10) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nem is találom az app store-ban. :DDD

(#13) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Levették, de megmutatták, hogy van kész Ab badára is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14) David3 válasza ADAM1337 (#12) üzenetére


David3
őstag

ITT olvashatsz róla, illetve a játék adatlapját is meg tudod tekinteni, csak letölteni nem lehet...

(#15) ADAM1337 válasza David3 (#14) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Érdekes most hogy jött a w3 rengeteg ingyenes dolog lett csak a fele eltűnik a letöltött appok listájáról ha már lejár az akció ami sztem kicsit gáz.

(#16) David3 válasza ADAM1337 (#15) üzenetére


David3
őstag

Nekem van egy tippem, hogy miért vették le. A Rovio nyilván mindhárom "nagy" Wave-et tette a támogatói listára, azonban a Samsung a két "kisebbet" levette arról. (Erre már volt példa...) Viszont a Rovionak a Wave 3 nem piac, sokkal nagyobb szórása van a Wave és Wave II készülékeknek, így reklámokból több pénz folyt volna be. Tehát azt kell, hogy mondjam - ha igaz ez a feltevésem - a Samsung ezt igencsak elszúrta.

(#17) Krajczi


Krajczi
tag

A Media Markt prospektusában megjelent a Wave Y! :D Egy árukereső oldalon meg már a Wave M is szerepel 64e Ft-ért. Juhéé, haladás, lassan kaphatóak is lesznek már a kicsikék.

(#18) leslieke válasza David3 (#16) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Német források szerint a héten újra letölthető lesz az AB.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.