Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Valami szép hegyet tegyél fel, hadd irigykedjek.:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Te ki vagy? Mit keresel itt? Ki kerített be? Miért? Hogyan? Hagytad? Mennyi időre?

Skynet is real. It's called Google.

(#3) talmida


talmida
Közösségépítő

Jó pihenést! :D

IN GOD WE TRUST!

(#4) bacsis


bacsis
Közösségépítő

raktam fel par kepet de mobilrol eleg maceras...

(#5) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Jó hely. Hófehérkével szívesen megnéznénk. ;) ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#6) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Mi alapján Kaltern?

(#7) Fáraó


Fáraó
őstag

Jobb a léghűtés olaszba? Mennyit mennek ott a bacsis procik tuningba? :)

Jó pihenést!!

VIGYORRRGAZMUS.....

(#8) bacsis válasza DeFranco (#6) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

itt laknak a feleségem testvéréék :)
raktam fel még egy képet, nap közben majd még lövök párat

(#9) DeFranco válasza bacsis (#8) üzenetére


DeFranco
nagyúr

értem, szerencsés együttállás :) érezzétek nagyon jól magatokat, majd egy beszámolót várnék róla, hogy milyen volt, meg hogy milyennek találod az ottani népeket :)

(#10) bacsis válasza DeFranco (#9) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

háát én eddig csak számitogépekröl cikkeztem, de ha tenyleg kivancsi lennel rá, akkor megprobalhatok majd valamit összehozni :)

szerk: addig is itt majd folyamatosan beszamolok hogy miket nezünk meg, és majd töltök fel kepeket :)

[ Szerkesztve ]

(#11) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

A képek alapján ez még nem is igazán Olaszország. Olyan Dél-Tirolnak nézem inkább. Egyébként imádom Itáliát, éppen a változatossága miatt.

(#12) bacsis válasza potyautas (#11) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

igen mert dél tirolban vagyunk, ez ausztriától 150km-re van :)

(#13) DarthSun


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Jó nyaralást haver. Ahogy nézem szép hely, hegyvidéket szeretem, talán nincs is akkora kánikula :U

Rosszul emlékeztem, azt hittem jövő héten mész.

(#14) mrgg


mrgg
tag

Jó nyaralást! :R

(#15) bacsis válasza DarthSun (#13) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

igaziból bennem a hegy fogalma nagyon át értékelödött :) raktam fel friss kepeket

(#16) potyautas válasza bacsis (#15) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Rájöttem, miért olyan nagyok ott a hegyek. Mélyen kezdődnek. Trento például csak 180m a tengerszint fölött. Mint a mi falunk a Bükkalján.

(#17) bacsis válasza potyautas (#16) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

ahha csak míg nálunk 500-700m-ig emelkedik egy átlagos hegy addig itt 2000fölé :)

(#18) talmida


talmida
Közösségépítő

Nagyon szép hely! :R Jöhet a többi kép. :B

IN GOD WE TRUST!

(#19) bacsis válasza talmida (#18) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

nemsoká megyünk a kalterni tóhoz, állítólag nagyon hideg szóval valszeg nem fürdünk csak hajókázunk vagy valami ilyesmi, majd meglátjuk

(#20) potyautas válasza bacsis (#19) üzenetére


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Egy völggyel nyugatra van a Garda tó, abban szoktak fürödni is.

(#21) bacsis válasza potyautas (#20) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

igen az is tervbe van véve... és az is piszok hideg àllitòlag :D nah végülis egy medencés strandon voltunk, nagyon szép volt csak sajna fényképezöt nem vittem, bocsi :) a viz ott is hideg volt, olyan 25 fok. aztàn ràjöttem, errefelé nincs amnyi termàl vìz mint nekünk :D ìgy itt ez normàlis de a magyaroknak furxsa lehet hogy a gyerek pancsoló is hideg... talàlkoztunk pàr magyarral is

(#22) bacsis


bacsis
Közösségépítő

pãr sor plusz infót írtam a bejegyzésbe :)

(#23) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Az a sör tényleg nagyon drága. Én a 2 eurót sokallottam Csehországban. Viszont érdeklődj a bor felől, hiszen szőlőtermő vidék. Bár nagy eséllyel főleg száraz boraik vannak. Fürödni pedig gyere Magyarországra! :D

(#24) bacsis válasza potyautas (#23) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

ma ugye a strandon vettem egy pohàr sört, tegnap jàrtunk egyet a faluba, beültünk egy vendéglöbe, ott 4,40 volt, szóval sanszos hogy itt tényleg ilyen àrakon megy... jahh bor az gondolom hogy van, rengeteg a szölö termesztés, de sajna én azt piszok mód nem szeretem :( :D

(#25) talmida válasza bacsis (#19) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Máskor vidd a telódat. ;] További jó nyaralást! :))

IN GOD WE TRUST!

(#26) bacsis válasza talmida (#25) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

kiraktam a digit géppel együtt az asztalra majd jól ott hagytam :P

(#27) bacsis


bacsis
Közösségépítő

ápdét :)

(#28) talmida válasza bacsis (#27) üzenetére


talmida
Közösségépítő

tenkjúú :P

IN GOD WE TRUST!

(#29) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Csodaszép panoráma. Ha jól sejtem, a háttérben az a völgy látható, ahol a Verona és Brennero közti sztráda vezet.

(#30) bacsis válasza potyautas (#29) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

meg tudjátok nyitni a képet normális méretbe amúgy?

(#31) DeFranco válasza bacsis (#30) üzenetére


DeFranco
nagyúr

kb. a felét nem.

(#32) bacsis válasza DeFranco (#31) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

mondjuk nincs belsö ph-tárhelyem, külsö képfeltöltök most meg az én esetemben kiesnek :( de majd hazaérve rakok fel képeket, meg akkor irok egy átfogóbb bemutatót :)
amúgy tegnapelött a garda tónál voltunk, nekem nem volt annyira nagy szám. Balaton mellett lakok látok vizet eleget :DDD tegnap velencében voltunk, háát az már nagyobb élmény volt :)

(#33) DeFranco válasza bacsis (#32) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Velence csodálatos :) Assassin's Creed 2-vel játszottál?

[ Szerkesztve ]

(#34) bacsis válasza DeFranco (#33) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

pont az az egy része maradt ki :U ez a csodálatos dolog számomra relatív, inkább azt mondanám, hogy érdekes. a szűk utcákból illetve az azokat körbe ölelö házak miatt túl sokat nem látsz. csak a sok keskeny utcát amiben ugy el lehet tévedni mint állat. jahh és persze ott van a rengeteg üzlet, amikben lényegében mindenhol ugyanazokat tudod megvenni, azaz maszkok vannak, festett üvegek pólók, nyakláncok, meg pár kisbb helyi mütyürkék. jahh meg sok százezer ember hogy mozogni alig lehet... pesze ennek is megvan a maga csodája, gyönyöre :)

(#35) DeFranco válasza bacsis (#34) üzenetére


DeFranco
nagyúr

először én is így láttam, másodszorra nem tudom mi történt (tizenpár évre rá mentünk vissza) de teljesen földhöz vágott... más dolgokat láttam meg, mint először

amikor megtudtam, hogy az AC2-ben meg lehet látogatni Velencét, és meg lehet mászni a Szent Márk teret, addig nem feküdtem le, amíg oda nem értem a sztorival, és a látvány - tudod milyen valósághű - egyszerűen földhöz vágott. Érted, jártam ott, érintettem azokat a falakat, és most pont ugyanazt mászom meg... hihetetlen.

Ilyen volt fordítva is, hogy valahol először jártam az AC-ben aztán élőben, az még egy durva élmény...

(#36) Kucsek


Kucsek
aktív tag

Innen nem messze dolgoztam 2009-ben 3 hónapot.
Pontosítok Bolzano/Bozen - ben és Leifers-ben laktam.Brutál környék, szeptember 14- én esett az első hó XDLeifersben a napot először 9-10 óra után lehetett csak látni és 15 körül már el is tűnt a hegyek mögött Októberben.
Nyáron még éjfélkor is 28 fok volt a városban.Az osztrák származású emberek kedvesek az olaszok kicsit faszok.
A Kalterer -See -nél veterán autós találkozó alkalmával láttam egy Delorean-t is.
Aki teheti látogasson el erre a környékre mert megéri .

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.