Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Kíváncsi vagyok, más is ismeri-e ezt a játékot?! :D :))

(#2) mrgg


mrgg
tag

Az én álláspontom: A 2005/01-es Guru DVD-n megvan a játék, de még életemben nem próbáltam ki...

(#3) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Ha szinte tökéletes játékot akarsz, akkor a Mass Effect-et próbáld ki, aztán importáld a karakteredet a második részbe, majd ülj tűkön a harmadik rész megjelenéséig! :D Engem nagyon magával ragadott.

StarCraft II-ben azért nincs LAN, hogy ne legyen az, ami az első résznél volt, hogy mindenki vitt egy másolt példányt és akkor lanoztak. Mert nem ez volt? Most B.neten keresztül lehet csak még a haverral is játszani, ez a legjobb "másolásvédelem". :) (Ha jól tudom, mert nekem nincs még meg.)

Amúgy szerintem azért voltak lehetőségek a Spellforce-ban, amit nem aknáztak ki elég jól. A marketingen is sok múlhat, pl. a Beyond Good and Evil sikere is mérsékelt volt - aki játszott vele, isteníti, de a többség nem is ismeri. (Amúgy tényleg nagyon über game, csak rövid :D)

(#4) bacsis válasza Crystalheart (#3) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

éreztem hogy felhozzátok a MAss Effect-et, már javasoltátok korábban, ki is próbáltam, toltam vele pár órát, az első részzel aztán annyi, azóta csak porosodik a doboza a monitor mellett :DDD :B

(#5) Crystalheart válasza bacsis (#4) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Mi volt vele a gond? Én még nem láttam élő embert, akinek ne tetszett volna. :D Bár az első részben a mellékküldetések néha idegesítően egyhangúak, de a fő szál filmeket meghazudtoló forgatókönyvvel rendelkezik, pedig még csak nem is fix sztori. :)

(#6) czundermák válasza mrgg (#2) üzenetére


czundermák
aktív tag
LOGOUT blog

Szintén ebben a megvásárolt guruba volt meg nekem is, de sajnos vagy elveszett vagy kölcsönadtam és nem került vissza, pedig szerettem. :(
Újdonságokkal telerakott játékok sajnos aligha vannak manapság.

Anno az a 2004-2006-os szezon volt talán a legbrutálisabb. Jött minden
Half-Life 2 / Doom 3 / Far Cry / GTR / Oblivion / Portal / ....

Mindegyiknek volt valami ami aligha mozgott előttük sűrven a játékokba. HL2 hozta a fizikát, Doom 3 a gyöngyszem effekteket és árnyékolást, Far Cry az eszméletlen grafikát, GTR a totális realizmust, Oblivion a pokolian nagy szabad játékteret, Portal pedig a kreativitást. Plussz amiket meg sem említettem, de ezek azok a játékok amik a mai napig tökéletesen lekötnek sokakat. De sajnos a mostanában született single player-re kihegyezett játékok aligha veszik fel velük a versenyt.
Személy szerint úgy vagyok vele, hogy egyszer végigtolom és szevasz. Sőt hiába nagy nevek, de új NFS a gépem közelébe nem fog kerülni az egyszer biztos, és az utolsó call of duty amit próbáltam az a 4 volt, azóta attól a szériától is elbúcsúztam.

Maradt tehát az Empire Total War, az Oblivion, és a 2 havonta előkerülő half-life2 +ep1+ep2 és társai.

[ Szerkesztve ]

CPU tálcák és bővítő kártya állványok: http://bit.ly/3tOpQyO

(#7) bacsis válasza Crystalheart (#5) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

nem tudom, nem volt vele gond, csak valahogy nem ragadt magával... De most hogy mondod, ismét neki vágok :B

(#8) Szten Márs válasza bacsis (#1) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Igen ismerem, az egyesből Platinum Edition-öm van, a kettes meg sima mezei alapverzióban pihen a polcomon. A hangok (az emberek angol szinkronhangjai) kritikán aluliak, ettő eltekintve klassz játékok :K

(#9) Móci


Móci
addikt

Én anno játszottam vele kicsit, de ha jól emlékszem, akkor pont gyenge volt a gép, s nem ment értelmesen. Talán egy ezresért rendeltem anno besörözve. :D
Én a Neverwinter Nights-al vagyok így. Számtalanszor végigjátszottam, megvettem, játszottam vele neten. És vártam a második részt, de nagyon. Aztán kijött, próba, kuka.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#10) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

Supreme Commander 1+FA és 2. vagy C&Cek, a Zero Hourral bezárólag. bár a C&C3nál még volt lejjebb, de még mennyivel is...

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#11) Crystalheart válasza bacsis (#7) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Jó kis game ez a Mass Effect, az elsőben több az RPG, a másodikban pörgősebb a harc.

De ha már scifinél tartunk, akkor ott van a Freelancer, ismered?

(#12) Boxi88 válasza bacsis (#1) üzenetére


Boxi88
őstag

Sajnos még nem volt szerencsém a játékhoz, de felkeltette az érdeklődésemet!

(#13) bacsis válasza Szten Márs (#8) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

A zenéit imádtam, nagyon hangulatosak :R
jahh és igen, nekem is úgy van meg hogy a sima és a platinum edisön, a platinumot karácsonyra kaptam asszonykámtól :))
Crystalheart! Freelancer? Hmmm ég nem hallottam róla :B

[ Szerkesztve ]

(#14) Crystalheart válasza bacsis (#13) üzenetére


Crystalheart
senior tag

A Freelancer egy űrszimulátor 2003-ból, a többi űrszimulátortól merőben különböző irányítással. :) A Microsoft adtak ki. Amiért igazán érdemes végigvinni, az a jó kis sztori. (A jó történetre mindig rámegyek. :D)

Na meg ott volt a Fable is, ha már MS-nél és a jó történeteknél vagyunk, de azt tuti ismered, csak megemlítem. Szerintem a legjobb dolog benne a zenéje. :D Voltak azért jó játékok, persze nem tökéletesek, de jók.

[ Szerkesztve ]

(#15) Shaddar


Shaddar
csendes tag

Osztom a véleményeteket a Spellforce-al kapcsolatban, nekem is megvan az alap, és bár 2x is volt fönn a gépen még egyszer sem akasztottam ki(utoljára közbejött egy format, aztán valahogy elmaradt a reinstall, de a mentés még megvan). Egyébként a mai játékok nagy része valóban sz**t se ér, pölö ez az új nfs, én csak a visszajelzéseket olvastam, de az már bőven elég volt(és elég hülyén jön ki, hogy régen volt NFS Hot Pursuit 2 és 3, akkor most hogy jön ide a NFS Hot Pursuit? némi időrendi zavar van sztem EA-nél). Engem igazából az Oblivion volt ami legjobban lekötött, azóta nem volt még egy hasonló játék ami annyira meg fogott volna, de ettől függetlenül a Witcher, a Fable, Assasin's Creed, a Heroes 4-5, a Disciples 1-2 és még sorolhatnám azokat amik tetszettek. Most, személyszerint a Battleforge-ot tolom, bejön hogy az RTS-t ötvözték a hatalomkártyával.
Egyébként bacsis, ha olyanra vágysz mint a SF akkor vess egy pillantást a Dragon Age-re. Sztem Spellforce egy csöppet felturbózva...
Befejezésül egyik gamepod-os cikket linkelném ide, melynek a konklúzióját mindenképpen olvassátok el. Én nagyon igaznak tartom.[link]

Ui.: ahogy most kerestem a cikket, a címlapon megtaláltam a következő esélyest, az obli kövi részét Elder Scrolls V: Skyrim néven. Végre, már rohadtuil vártam és remélem, hogy nem kell majd csalódnom Behesdáékban:D

Az élet egy játék, ha nem így fogod fel, elveszel az elkeseredettség hullámaiban!

(#16) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Az alapot többször, az első kiegjét kb. másfélszer, a harmadikat /második kieg. / félig játszottam egyelőre végig.....
A SpellforceII ellenben nekem nem igazán jön be, a grafikája jó, de a játékmenet túlzottan leegyszerűsödött lineárissá vált, legalábbis ameddig eljutottam benne.....
/Platinumom van, marha olcsón hozzá lehet már jutni.../

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#17) PAtr0n válasza bacsis (#1) üzenetére


PAtr0n
addikt

Persze!

Kb. akkor kezdtem el az 1-et kijáccani amikor nyitottad ezt a topicot. :D
Most tartok az Aryn hadjáratnál, hátra van még a Főnix.
Rohadt hosszú játék, de ellenben nem unalmas, iszonyat élvezem. Ha végeztem ezzel, kitolom a 2-őt mindenestül :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#18) dnelb


dnelb
veterán

Első mindenestül + kiegekkel kijátszva, kettő kb félig, az nem jött be :(

[ Szerkesztve ]

(#19) danih


danih
addikt

Ákcijós ma a sztímen.

(#20) ollie


ollie
MODERÁTOR

Kell benne egy kicsit gondolkodni, így meg rögtön kiesik a játékosok 99%-nál.

***

(#21) bacsis válasza PAtr0n (#17) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

a 2. része nem annyira buli :( xar hogy csak a küldetésekre kapsz TP-t, így nem gyúrhatod a karaktered "egyedivé" :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.