Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) mephi666


mephi666
nagyúr

egyébként mi csak a "pc-grillsütő" modhoz értünk (+1kép) :DD csináltam egyszer hasonlót valami baromi régi álló at-s házból, ami rendes anyagból volt és a borkolatot egyben lehetett leszedni, "előre" irányban, az előlappal együtt :)) az egyik oldalát le kellett vágnom és közben rendesen megizzadtam a vasvágó fűrésszel... anyagból volt... beterítettem szépen alufóliával, két féltáglát raktam bele... közészórtam egy kis zsák faszenet, a téglákra meg jött a grillrács és azon úgy sütögettünk :)) az élmény megfizethetetlen volt...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#52) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Hajrá, sok sikert! :C :R
Itt kereshetsz segítséget a külső kialakításához: Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#53) Xantomas válasza Móci (#11) üzenetére


Xantomas
őstag

Bezabálni nehezen emészthető kajából rágás nélkül, elvinni buliba, lehányni, kiszárítani, majd lefújni vastagon kétkomponensű lakkal.
Ennél durvább, és művészi nincs.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#54) Muki94


Muki94
aktív tag

Hello!
Tavaly nem voltál kinn? Nagy kár...
Most azért is újra elmegyek, kiváncsi vagyok a p3 krájziszra :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.