Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Sok sikert kívánok neked! :R :R

when the sun shines, we'll shine together

(#2) ádyz


ádyz
addikt

Grat és good luck. :K

(#3) Ice!?


Ice!?
őstag

Sok sikert! :)

(#4) Gergő_


Gergő_
őstag

bacsis te ph-favorit vagy, már hogy a fenébe ne látnának szívesen? :K

(#5) D1Rect


D1Rect
félisten

Hajrá! Szorítok! :D :R

(#6) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ezt jó érzés volt olvasni. Szerintem a PH!-sok szíve együtt dobban érted. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) JoeYi


JoeYi
őstag

kellene keresni melléd egy mester moddert, aki épít a 133mhz-es vashoz egy házat, aminek ilyen ódon, lepukkant, poros hatása lenne, repedező festékkel, stb, de persze látszana, hogy nem a MÉH telepről van nyúlva, hanem mod

(#8) sgergi


sgergi
veterán

Megyek, és remélem ki is fogom tudni próbálni a gépeidet. :D

(#9) Móci


Móci
addikt

Sok sikert, örülök, hogy bekerültél! :R

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#10) mephi666 válasza JoeYi (#7) üzenetére


mephi666
nagyúr

jah, fogni kellene egy masszívabb házat és pár soron átlőni mondjuk sörétessel... meg lefújni valami szép zöld színűre és valami "világháborút megjárt veterán" elnevezést lehetne neki adni :)) mekkora mod lenne már...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11) Móci válasza mephi666 (#10) üzenetére


Móci
addikt

Esetleg felrobbantani, vagy inkább felgyújtani? Az se lenne rossz. :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#12) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Köszi srácok, s remélem minnél többőtökkel találkozhatok élőben is :R

(#13) mexicanraven válasza mephi666 (#10) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Nem rossz, jó ötlet. Ilyen military style! :)

when the sun shines, we'll shine together

(#14) mephi666 válasza mexicanraven (#13) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem nagyon láttam még hasonló házat és szerintem mindenkinek az ismerősei között akadhat vadász, aki pár sörért átlyuggatná kicsit a házat :) a sorja is maradhatna, hogy mindenki csak saját felelősségre nyúljon hozzá... esetleg szögesdróttal is körbe lehetne még tekerni :)) 2oldalról is ütős lenne a gép: 133mhz-en win7, avagy p3on crysis... mindez megfűszerezve "veterán" kinézettel...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#15) madstunt


madstunt
addikt

Ej de kár hogy nem tudok menni pedig a régi szép K6-os emlékeim miatt megnézném a Win7-est :) :O

[ Szerkesztve ]

(#16) mexicanraven válasza mephi666 (#14) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Kéne egy ilyen Logout ház. Bacsis adná az energiát, kéne egy teszem azt airbrushoz vagy szép festéshez értő emberke, aki a szétlövés után, kicst rátenne a dologra. Még más mod versenyekre is nyerő lehetne. Már látom a fejemben! :C

when the sun shines, we'll shine together

(#17) fekeandras válasza bacsis (#12) üzenetére


fekeandras
őstag

Rám számíthatsz ;)

(#18) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Fotókat esetleg majd várhatunk? Mármint, hogy így a versenyről is, meg ami bacsis projectet illeti!

when the sun shines, we'll shine together

(#19) bacsis válasza mexicanraven (#18) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Hát volt olyan számítástechnikai téma, amiből kihagytalak volna titeket? ;)
Peeersze, hogy lesznek képek, és beszámolók mindenről :R
Én is jó ötletnek tartom, egy ház feelingesítését, de sajna ahhoz tök kuka vagyok :U

(#20) mexicanraven válasza bacsis (#19) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Köszííííííí :D Háth majd vmit össze kéne hozni, ilyen logout jótékonyságban, nem volna rossz egy hard mod gép, főleg, hogy ha már te hozzápiszkálsz, akkor belülről sem lesz átlagos. Amit memphi666 mondott ezzel a szöges dróttal, nah az is nagyon cool, meg ez az egész veterán dolog. Tényleg így egész ízlésvilágot véve illene rá ez a dolog. Belülről is kívülről is. Az idő haladásával majd kiderül, mi alakul ki! :C

when the sun shines, we'll shine together

(#21) bacsis válasza mexicanraven (#20) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

ha nagyon arról van szó, szétlövetni szét tudom, mert a szomszédom vadász :DD
de a festéshez már nem értek :(

(#22) mexicanraven válasza bacsis (#21) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Háth, majd toborozni kéne, vmi festőt a környékeden! :U

when the sun shines, we'll shine together

(#23) mephi666


mephi666
nagyúr

szerintem ez a "sokat megélt veterán" mod tökre illene a gépre minden szempontból... meg ha hozzávesszük, hogy napjaink egyik legnagyobb slágerjátékát is viszi, szerintem simán díjnyertes gép lenne :) modhoz egyébként én is süket vagyok nagyon, de szerintem annyira nem lenne bonyolult szétlőni a gépet... a festés az már más tészta :DD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#24) bacsis válasza mephi666 (#23) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

hát igen.. én is a festéssel vagyok meglőve :DD

(#25) _L_ válasza mephi666 (#14) üzenetére


_L_
tag

Ötletet adtatok, majd szerintem elkészítem, párhuzamosan a MacPRO Replica ház mellett :) Bár a belseje nemlesz olyan veterán(A XP), a külseje eléggé annak fog kinéznmi :)

(#26) mexicanraven válasza _L_ (#25) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

:C :C :C

when the sun shines, we'll shine together

(#27) Lenry


Lenry
félisten

ha megmondod, hogy hova kell majd menni... :U

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#28) remixboy válasza Lenry (#27) üzenetére


remixboy
tag

sok sikert kivánok én is neked :)) a gépház szerintem is jó ötlet,nagyonn fain lenne :DD :C

Hibás és nem müködő telefonokat,keresek gyűjteményembe!

(#29) remixboy válasza remixboy (#28) üzenetére


remixboy
tag


:D

Hibás és nem müködő telefonokat,keresek gyűjteményembe!

(#30) mephi666 válasza remixboy (#29) üzenetére


mephi666
nagyúr

ez csak szimplán "naked" :) (a tetején 1 lyukkal) szerintem az ötletemhez egy gagyi codegen kellene, ami könnyen lyukad... meg nem is nagy kár érte... aztán keresztbe átlőni párszor mindkét oldalról, festeni, kipofozni, majd beleépíteni a rendszert... :)
a festést valami normális festékszóróval nem lehet megoldani? azzal elég egyenletesen fel lehet vinni... (rohadt mód nem értek hozzá)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#31) bacsis válasza remixboy (#29) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Én azt nem értem, hogy lehet olyan koponyát meg mindent beépíteni a ház elejébe :B

(#32) fekeandras válasza bacsis (#24) üzenetére


fekeandras
őstag

Én nem pöcsölnék sokat.Szétkapnám a házat és bevinném egy autófényező műhelybe.Kinéznék egy jó színt és kívül - belül telibefújatnám.5-7e ből megvan az egész előlapostól mindenestől.Vagy pedig krómoztatnám az egészet.Az is ütős. :)

(#33) Lenry válasza remixboy (#29) üzenetére


Lenry
félisten

kezeli a windows azt a RAM modult ott oldalt? :DDD

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#34) VR6-Fan válasza fekeandras (#32) üzenetére


VR6-Fan
veterán

nem túl jó hosszú távon mert a krómnak savval kell elő marni és nem lehet teljesen kitisztitani, meleg hatására a megragadt anyag elkezd párologni, ami meg a műanyagnak nem tesz túl jót :)

én is akartattam már krómoztatni a házam annak idején.

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#35) mephi666 válasza Lenry (#33) üzenetére


mephi666
nagyúr

ér annyit, mint a gef9400gt-re ragasztott 1gigányi ddr2 :DD biztos az a szerencsetalizmán, ami kell a hedsátokhoz...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#36) fekeandras válasza VR6-Fan (#34) üzenetére


fekeandras
őstag

Szerintem nem 100évig szeretné használni. :) De az összhatás ütős lenne az tuti.

(#37) VR6-Fan válasza fekeandras (#36) üzenetére


VR6-Fan
veterán

át luggatni a ház oldalát, telibe krómoztatni, 1-2 helyen megcsiszolni durva papirral és meg szórni hamuval és ráködölni sötét szürkével :K

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#38) remixboy válasza VR6-Fan (#37) üzenetére


remixboy
tag

én még rátennék pár 2.világháborús sörösüvegeket is :D
meg egy levágott véres emberkezet :DD :DD

Hibás és nem müködő telefonokat,keresek gyűjteményembe!

(#39) VR6-Fan válasza remixboy (#38) üzenetére


VR6-Fan
veterán

az már túl erőltetett lenne, szerintem... :)

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#40) bacsis válasza remixboy (#38) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

vagy az egészet szimplán belerakni egy leharcolt XT házba :C

(#41) mephi666 válasza bacsis (#40) üzenetére


mephi666
nagyúr

jah, de dobni kellene rajta szerintem mindenképp azzal, hogy tényleg retrós legyen :) rovásírással ráírni a konfigot vagy valami :) (mondjuk ez sem lenne hülyeség...)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#42) bacsis válasza mephi666 (#41) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

jó hát akkor gyere/gyertek el, megbeszélünk egy időpontot, mindenki hozza az ötletét, oszt valami majd csak kisül belőle :DDD

(#43) Psychonaut válasza mephi666 (#41) üzenetére


Psychonaut
addikt

Mi lenne, ha valami ilyesmi, tényleg NAGYON retro hangulatú cuccot nyomnátok rá?

(#44) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Eszembe jutott még valami, bár drága, és ritka! Eloxálás kékre, pirosra... Mármint a belső alkatrészeket!
Vagy: military style: két AK-47 keresztbe téve, és úgy ráfújva! Mint Tila karján :DDD Csak részletesebben!
Vagy régi Orion TV-be beépíteni egy gépet? Képcső helyére plexi, és látszanának a gépalkatrészek, esetleg a helyére akár egy LCD monitor, mint a régi macbook-oknál!

when the sun shines, we'll shine together

(#45) mephi666 válasza bacsis (#42) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát jó lenne, de szerintem nem nagyon megoldható időhiány+távolság miatt :( ötletekkel tudok esetleg segíteni... de szerintem komolyabb modding nélkül is pislogni fognak jópáran a konfigokon, meg hogy mi megy rajtuk :)) a modding csak a hab lenne a tortán...

#44: ha kell, nekem van egy régi junoszt tévém még szüleimnél, a pincében, amit szívesen felajánlanék a nemes célra :))

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#46) bacsis válasza mephi666 (#45) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

mondjuk ötletből nincs hiány :C :R

(#47) Mr.Csizmás válasza bacsis (#12) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

egy helyszínt, és időpontot kérünkszépen! :DD :C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#48) bacsis válasza Mr.Csizmás (#47) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

egyenlőre csak annyit tudok hogy október24, szóval addig még van idő úgy rendezni a programot hogy akkor szabad legyetek :DD
majd hatudom a pontos helyszínt, megírom mindenképp :R

(#49) Vakegérke válasza bacsis (#48) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ecsém, idő rengeteg. Addig csak akad valaki, aki optikailag is nagyot alkot.
Szerintem egy modellező srác kéne. Ők tudnak csodát alkotni repcsin, meg tankon, meg bármin, felszerelésük is van hozzá. Mielőtt belelövetnél a házba, előbb találj(unk) valakit, aki tud kamuflázst pingálni.
Hogy hol lesz ez az izé, engem is érdekel. Boldogan jattolnék le Veled. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#50) Bling95


Bling95
őstag

szerintem biztos találsz vkit itt ph-n aki megoptikázza neked. Viszont mielőtt kilöveted előtte fejben legyen meg a kép róla, mert azt már nemigen tudod visszacsinálni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.