Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

"na meg azt a 2 Orosz (ál) leszbikus csajt, már nem is tudom hogy hívták őket."

TATU :B

(Pontosság kedvéért t.A.T.u, de ez már részletkérdés)

Gyönyörű laptoptok, de nekem valahogy a régebbiek, az első pár gép külsőre jobban tetszik, mint az újabbak, nem hiába, eléggé izgat a retro vonal néha ;]

[ Szerkesztve ]

(#2) bacsis válasza mg1992mg (#1) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

TATU az lesz az :))

(#4) bacsis válasza #20749568 (#3) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Az enyiméből "kiállt" az akku (nagy kapacitású volt) úgy elment elég sokat, már pontosan nem emlékszem de kb 3 órát biztos tudott :) azt a vége felé a T7500-as prockót lecseréltem T8100-ra, az még kevesebbet evett

(#6) flymi


flymi
addikt

Az én laposaimnak rövid a listája: 0 :DDD
Az idén kukáztam kettőt, h hátha legalább egy jó lesz de mindnek van valami nyűgje, nem érdemes pénzt bele feccölni. :(

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#7) #90088192 válasza flymi (#6) üzenetére


#90088192
törölt tag

:DD

Első laptop, bementem a boltba, az első 17 colost megvettem amit tálaltam, nem volt időm évekig mérlegelni mi lenne a jó. Így lett Dell.

Másodikat asszonykám számára vettem, használt üzleti. HP. A harmadik azért kellett mert soros port, és ütesálló, lett Toughbook.

A negyedik a céges Dell.

Az ötödik nem tudom mi lesz. :N

(#8) joghurt


joghurt
addikt

Gericom?
Compal?
Ezek a nevek megvannak még valakinek?

A tej élet, erő, egészség.

(#9) bacsis válasza joghurt (#8) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

sajnos :DD

(#10) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Az uccsó géped ismerős, amikor munkára vettem a céghez laptopot, ez is szóba került (használtan persze).
Aztán HP lett belőle, Quadróval, de hasonló paraméterekkel.
És ha jól tudom, a tiédben lévő Firepro az gyakorlatilag az AMD tervezős kártyája, a Quadro "párja".

(#11) bacsis válasza zolikaDB (#10) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

:K

(#12) Narxis


Narxis
nagyúr

Úristen mennyi laptop.... :Y

"Abból a szempontból csalódás volt, hogy többre számítottam az Nvidia Quadro NVS135m-től. Egy előnye volt, legalább baromira lehetett OC-zni. meg is főztem a VGA-t. Amit szerencsére a Dell garija keretén belül tudtam cseréltetni. Amúgy 165ezer Ft-ért vettem. És ez megint sokáig meg volt. Grid-et játszottam rajta. Porig butítva, közel 50%-os OC-vel megküldve a VGA-t eldöcögött 22FPS-el."

Nem kötekedni akarok de miért laptopon kell hardver igényesebb játékokkal játszani? Arra van az asztali PC szvsz. :)

Thanos was right.

(#13) bacsis válasza Narxis (#12) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

[link] Ezt olvasd el, szarrá tuningoltam ;]
de miért laptopon kell hardver igényesebb játékokkal játszani?
-->Nem kell, de ha van rá mód, miért ne ;) mindenkinek meg van a bogara, nem? :)

(#14) Narxis válasza bacsis (#13) üzenetére


Narxis
nagyúr

wow nem tudtam, hogy ez a laptop tuning létező dolog, érdekesnek érdekes csak még kevesebb értelmét látom mint asztalin, a hőelvezetés problémája miatt. Pl. ezért se vennék sose gamer laptopot, se újonnan, se használtan.

Amúgy persze, nyugodtan tuningolj, nem azért mondom csak olvastam valamelyik írásod asszem a nincs rendes laptop vagy ilyesmi címmel és abból az jött át, hogy limitált a kereted a laptopokra, ezért veszel használt üzleti kategóriásakat ami tök érthető mert jobb minőség, csak aztán a tuning meg szegényeknek egy halálos ítélet is lehet. :D De még egyszer, nem kötekedni akarok, csak nem értettem, de most már azért értem a belinkelt írásod miatt.

Thanos was right.

(#15) bacsis válasza Narxis (#14) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Jajj, dehogyis vettem kötekedésnek :) sőőőt.. azt mondom totál igazad van :)
Velem van a baj tudom... de hát ez ilyen :)) valahogy olyan ferde hajlamom van, hogy szeretem arra használni a hardvereket, amire nem valók :DDD

(#16) joghurt válasza Narxis (#14) üzenetére


joghurt
addikt

Egyelőre annak örülj, hogy bacsis nem csinált még egy ATM-ben futó beágyazott PC-ből játékgépet. :DDD

A tej élet, erő, egészség.

(#17) zolikaDB válasza Narxis (#14) üzenetére


zolikaDB
veterán

Azert tudod ugye, h bacsis az a PH-s arc, aki lekvart hasznalt hutopaszta helyett es HP Jornada Handheld PC-t is tuningolt? :D
Ehhez kepest a laptoptuning konnyed teadelutan.

(#18) bacsis válasza joghurt (#16) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Biztos vagy benne? ;)
Vannak dolgok amiket nem publikálok :DD
Van ATM terminálból kibányászott gépem, 2 is :DDD :C

(#19) joghurt válasza bacsis (#18) üzenetére


joghurt
addikt

Ha nincs róluk fénykép/cikk, akkor nem is léteznek. :DDD

A tej élet, erő, egészség.

(#20) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Jó'van... Jó'van... :U ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.