Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zozzo72


zozzo72
aktív tag

Jó összefoglaló.

Köszönet az egész évi munkátokért!
:R

(#2) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Az okosóráknál azért a Pebble-t megemlíthettétek volna, hogy az volt az egyetlen normális okosóra, mi tényleg ellátta azt a funkciót, amire tervezték, (emellett baromira sokoldalú volt) és kb azóta sem sikerült ilyen konstrukciókat gyártani egyik cégnek sem..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#3) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Felejtsük már el a szelfit... Kinek, minek? Legyen pár model amiben marad, de a többségnek nem kell.
Létezik tükör is a világon. Aki ronda, arról minek szelfi, aki meg szép, e nélkül is tudja. 32mp szelfi kamera... röhej. A sok pózoló mű embernek, a mű életükhöz a mű profiljukba.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#4) Viktor0610 válasza Ferenczi Áko (#2) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Pebble tényleg tök jó (második órámat használom tőlük), de nem 2019-esek, szóval ezért maradtak ki, gondolom.

Samsung Galaxy A54

(#5) jacis


jacis
nagyúr

Köszönjük az egész éves munkátokat. Nagyon profi csapat vagytok. Jövőre is ugyanitt ugyan Veletek :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#6) somogyib


somogyib
őstag

A szerkesztőségben, a zöld polcon mi az a szerszámos láda, rajta egy nejlonba csomagolt téglával? :D

(#3) Victoryus: +1. Amilyen magamutogatós "szelfi" képeket én látok, az mind hátlapi kamerával készül, tükörrel. Videochatre meg nem hiszem, hogy annyian használnák, hogy az elhagyását követően világméretű sztrájk törne ki.
De van egy összeesküvéselmélet is, miszerint így logolják a mindennapi életed mobilozás közben. :)

[ Szerkesztve ]

(#7) Doki42


Doki42
őstag

Jó kis olvasnivaló!
Boldog Újévet nektek! :R

[ Szerkesztve ]

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#8) Juhaszatti válasza Victoryus (#3) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Azért szélesebb a felhasználási köre annak a kamerának, mint hogy a "mű emberek, a mű életükhöz a mű profiljukba" használják.

Somogyib írta lentebb a videotelefonálást, és bizony manapság rengetegen használják arra. Már csak azért is, mert a laptopokban még mindig hulladék az erre kitalált kamera, és így a telefon sokkal alkalmasabb rá.
Na meg rengetegen használják a telefon feloldására, speciel én is.

Úgyhogy nem mondom hogy nem férne el egy előlapi kamera nélküli alternatíva a piacon, de hogy "elfelejtsük" azt a kamerát, jó nagy baklövés lenne a gyártóktól. Nem véletlenül nem is lépik meg.

[ Szerkesztve ]

(#9) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Szóval nem is történt sok érdekesség :N

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#10) Ferenczi Áko válasza Viktor0610 (#4) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Perszen, nem is arra értettem, hanem a bevezetőjére, hogy:
Amikor az első okosórák megjelentek...Úgyhogy persze volt Samsung, Moto és LG óra is a piacon, aztán jött a Huawei, majd az Apple is a maga megoldásával, de nem robbant fel a piac.

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#12) Juhaszatti válasza #94051840 (#11) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Mert azok vannak felsorolva, amik valami újdonságot hoztak a piacra. Az iPhone kamerájában van ilyen?

(#13) Noukoum válasza #94051840 (#11) üzenetére


Noukoum
veterán

Mert nincs szükség rá ebben a cikkben.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#14) somogyib


somogyib
őstag

"összegyűlt annyi adatunk az okostelefonokról, hogy azokat egy adatbázisba rendezve kereshetővé és szűrhetővé tudjuk tenni, megspékelve a Fototrendre feltöltött felhasználói képekkel"

Erre az ötletre egy nagy-nagy pirospont! :K

(#15) sfdrakex válasza Victoryus (#3) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ha számodra felesleges, akkor hülyeség. Értem. Mint többen írták, nem csak selfizésre jó. Sőt legtöbben nem arra használják.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#16) helixP válasza Victoryus (#3) üzenetére


helixP
nagyúr

Nem érted a XXI.szazadot, ha azt gondolod, hogy tükör helyett kell.
Videocset? Skype üzleti célokra?

(#17) helixP


helixP
nagyúr

Amúgy szerintem a Huawei-USA ügy egyáltalán nem a legjelentősebb, hiszen +- vissza is csinálták, még van a lehetőség a visszacsinálásra. Ha pedig ettől esetleg meg is indul a Huawei függetlenedése a google-től, az majd évtizedes távon lesz egy folyamat, aminek max az első lépése lehet ez az esemény.
Minden esetre jó kis lista, köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#18) gippazoid


gippazoid
senior tag

Ha már arról van szó, hogy a Huawei készülékeket mivel pótolhatják a kereskedők, talán megérdemel pár szót a OnePlus is, amelyet szépen csendben három magyar mobilszolgáltató is felvett az árlistájába bő 1 hónapon belül (a kivétel a DIGI).

A magyar képviselet is talán már alakulóban van - úgy hallottam van már itt egy-két ember a cég képviseletében.

Érdekes módon a Realme és TCL meg van említve a cikkben, pedig a fasorban sincs nálunk - a OnePlus-hoz képest legalábbis biztosan nincs sehol...
:F

Errefelé nem szeretik a OnePlust - már megint ezt látom, sokadjára az évben.
A Huawei-t meg nagyon is szeretik.

[ Szerkesztve ]

Gippazoid Novelties Inc.

(#19) Noukoum válasza gippazoid (#18) üzenetére


Noukoum
veterán

Az összes oneplus tesztben levan húzva a mobil. Ha valaki azt akar venni, máshol olvasson.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#20) somogyib válasza helixP (#16) üzenetére


somogyib
őstag

Nem tűkör helyett kell, hanem ilyen esetben egyáltalán nem kell, mert a magamutogatók hátlapikamera+tűkörrel posztolják magukat, nem előlapi kamerával.

A videochat meg egy érdekes dolog, mert én se munkahelyi, se más környezetben nem látok ilyet. (persze én is tudom, hogy ez nem azt jelenti, hogy a világon x millióan ne használnák erre).

[ Szerkesztve ]

(#21) sfdrakex válasza somogyib (#20) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Munkahelyen nem, de családon belül és külföldön élő barátokkal szoktam videócsetelni. Szelfizés ritkán gyerekekkel hülyéskedünk, de csak saját használatra. Nem vagyok fent semmilyen közösségi oldalon.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#22) .mf válasza Victoryus (#3) üzenetére


.mf
veterán

"Felejtsük már el a szelfit... Kinek, minek?"

Ázsiai nőknek. Megvan annak a kereslete, sajnos. Öt lépést nem tudnak egy szelfi nélkül tenni, főleg ha egy felkapott, agyonhypeolt turista-látványosságnál vannak. És még csak nem is túlzom nagyon el - tényleg félelmetes, ahogy folyton szelfizgetnek. Nem zavartatják magukat, hogy más is le szeretné fényképezni az adott dolgot: beállnak elé, a "legjobb képért" akár a korlátokon is átlépnek, lőnek magukról egy tucat képet, majd ott helyben elkezdik válogatni, filterezni és megosztani, anélkül, hogy kiállnának a képből.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#25) Juhaszatti válasza #94051840 (#23) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Azt láttuk már más gyártónál is.

(#26) Victoryus válasza helixP (#16) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Videochat? Kb. egyszer használtam. Nem látom értelmét annak se. Semmivel se személyesebb számomra, mint egy sima telefonhívás. Le szoktam ragasztani a szelfi kamerát, meg a laptopjaim kameráját is, ne kémkedjen senki velük. Nekem nem tetszik ez a XXI.sz. Mindenki mű, cserébe senkiben nem lehet bízni, nincsenek igaz barátok, csak haverok. Az meg nagyon nem ugyanaz.
A hátlapi kamerák fejlődésének örülök, lassan már tényleg nem kell vinni a kompaktot, ha mondjuk hóesésben vagy borult égnél is normális képet akarok készíteni.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#27) sfdrakex válasza Victoryus (#26) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Csak mert számodra haszontalan, akkor az már szar divat cucc? Másnak hasznos. Ragaszd is le, tuti azután kémkednek hogy milyen pofát vágsz a wcn. . .

Nem mindenki mű, vannak igazi barátságok, ha neked nincs, az miattad is van.

Számomra haszontalan dolog a borotva, a kerékpár, a motor, akkor ne is gyártsanak ilyesmit. Nem szeretem a halat, álljanak le a halászattal. . .

Olyan a gondolkodásod, mint egy 80+os falusi parasztbácsinak.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#28) Fecogame


Fecogame
veterán

Jó összefoglaló :K

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#29) Luck Dragon

Mindig veletek, jövőre ugyan itt :C :R

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#30) helixP válasza Victoryus (#26) üzenetére


helixP
nagyúr

Bocs, de marhára nem fontos, hogy Te személy szerint hányszor használod. Ahogy olvasod a fórumban is, sokan használjuk.

Sajnálom, hogy nincsenek barátaid a 21. Szazdban :(

(#31) szentkuti11 válasza somogyib (#6) üzenetére


szentkuti11
addikt

Micsoda észrevétel! :DD

Kérlek szépen, az a fúrószár-szettem, ami élete jelentős részét a garázsomban tölti - fadobozos és nincs teteje. Frissentartó fólia viszont volt otthon. :B

(#32) somogyib válasza szentkuti11 (#31) üzenetére


somogyib
őstag

Jó megoldás :C

(#33) kutyek válasza Victoryus (#26) üzenetére


kutyek
senior tag

OK boomer :]

(#34) Schuler888 válasza Victoryus (#26) üzenetére


Schuler888
senior tag

"Le szoktam ragasztani a szelfi kamerát, meg a laptopjaim kameráját is, ne kémkedjen senki velük."

Joisten gyere le.. :Y
Aztan az alufolia csakod van-e?

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#35) sfdrakex válasza Schuler888 (#34) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Csákó nem elég, komplett sisak kell. :DD Az ilyen miért nem offline él valahol egy erdő mélyén.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#36) joey04 válasza Victoryus (#3) üzenetére


joey04
titán

még szerencse, hogy nem te döntesz ebben a kérdésben.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#37) Victoryus válasza sfdrakex (#35) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Aki semmit nem tett itt a közösségért, az minek ír egyáltalán hozzászólást nem? :D Meg minek olvas...
Látom elhittétek a trollkodást. :R Melyik bemutatómban láttál letakart szelfi kamerát? :C Grat! Mielőtt valakibe belekötsz nem árt gondolkodni is.
No mindenesetre köszi a mobil teszteket a PH!-nak, hamarosan én is jövök egy újjal.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#38) somogyib válasza Victoryus (#37) üzenetére


somogyib
őstag

Jó kibúvó...
De addig nem hiszem el, amíg nem posztolsz egy szelfit. :P

(#39) Noukoum válasza #94051840 (#24) üzenetére


Noukoum
veterán

Esetleg a Fold? A Fold.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#40) janeszgol válasza helixP (#30) üzenetére


janeszgol
félisten

Persze hogy fontos a video chat. A munkahelyemen mindig használja az, aki távolról jelentkezik be, továbbá egy nagymama, esetleg szülő szívesen nézi is a másikat, nem csak hallgatni akarja.
Van apuka, aki kamionos, és így látja a gyerekeit akkor, amikor külföldön van (haverom).

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#41) orbit76


orbit76
tag

Itt a hatodik: [Escobar Fold 1] :C

(#42) Schuler888 válasza orbit76 (#41) üzenetére


Schuler888
senior tag

Hat ez gagyibb mint az egy eves royole flexpai :U

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#43) janeszgol


janeszgol
félisten

Nos én még mindig szívesen látogatom az oldalt. Egyszerűen jó itt lenni, sokat fejlődött az oldal, bár az olvasóközönség egy része megtanulhatna olvasni, ha már szövegesen nyomjuk a témát. (Meg írni, ugye Victoryus, és akkor nem kell ez a vacak duma.)

Szóval tisztelt MA tagok, boldog új évet kívánok nektek!

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#44) helixP válasza orbit76 (#41) üzenetére


helixP
nagyúr

(#45) merqree válasza Victoryus (#26) üzenetére


merqree
őstag

Sokadik szelfi szapulást olvasva, furcsa, hogy senkinek sem jut eszébe, hogy több száz vagy ezer km-re élő nagyszülők csak így tudnak naponta beszélni az unokával.

(#46) janeszgol válasza merqree (#45) üzenetére


janeszgol
félisten

De nekem eszembe jutott. Sőt egy kamionos haverom példáját is leírtam. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#47) sfdrakex válasza merqree (#45) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Többen írtuk a videócsetet.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#48) #24536576 válasza Victoryus (#37) üzenetére


#24536576
törölt tag

Büszke lehetsz magadra, nem csoda, hogy nem kellesz senkinek.

Előlapi kamerához annyit, hogy pl a hallássérülteknek is jó szolgálatot tesz.

(#49) janeszgol válasza #24536576 (#48) üzenetére


janeszgol
félisten

+1!!!

Ez eszembe se jutott. Siketeknek, hallásérülteknek egy áldás a jó minőségű videócset.
De ugyanúgy bárkinek, sokkal személyesebbé teszi a beszélgetéseket.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#50) Noukoum válasza merqree (#45) üzenetére


Noukoum
veterán

Azért mert az emberek ilyenek. Képtelenek elképzelni hogy valakinek más a fontos, mást használ, csinál, más az értékrendje. Ezért ami nekik nem fontos az felesleges.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.