Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 2ofthem


2ofthem
aktív tag

Wow :C

(#2) hroberto


hroberto
veterán

Remek hír, mondjuk már meg lett szellőztetve.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#3) Воланд


Воланд
titán

sz*racsempe.

amugy ez nem valami nagy ujdonsag, maga az os a "vegtelensegig" frissitheto, a kerdes valoban inkabb az, hogy a gyengebb hw-vel rendelkezo keszulekekkel (hello 520) mi lesz.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4) komistvan


komistvan
tag

Dícséretes. Most bánom hogy droidra váltottam.

ALE-L121

(#5) Fr0z3n válasza komistvan (#4) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Én meg pont fordítva :D
A 1320-am marad még egy ideig.

(#6) hroberto válasza Воланд (#3) üzenetére


hroberto
veterán

Lehetséges, hogy valamennyire "butított" verziót kapnak?

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#7) Воланд válasza hroberto (#6) üzenetére


Воланд
titán

elkepzelheto. igazabol meg naaagyon az elejen jarnak a fejlesztesnek.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#8) Ádám16 válasza hroberto (#6) üzenetére


Ádám16
addikt

Biztos lehetsz benne.

Egyébként ez a Twitter csatorna nem olyan tuti forrás szvsz.

[ Szerkesztve ]

(#9) kpal


kpal
veterán

Na végre biztos a hír :K Tényleg piros pont az MS-nek. ;)

(#10) fabicska


fabicska
aktív tag

Eddig még nem arról volt szó, hogy a win 8.1 után azért lett 10, és nem 9 az új windows, mert hanyagul lett megírva a windows 95/98 rendszer, ezért a windows 9-et részben rosszul értelmezné sok program? Win 9x-es kernel miatt?
Persze értem én, hogy egy ilyen gigavállalat nem tudathatja magáról, hogy hibázott, DE....

Egy jó harcos nem tökéletes, nem győz mindig, nem sérthetetlen. A jó harcos nagyon is sebezhető... Ez teszi igazán bátorrá!

(#11) Воланд válasza fabicska (#10) üzenetére


Воланд
titán

ez egy baromsag.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#12) Polllen


Polllen
nagyúr

Jó hír! Legalább most mondanak valamit. :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#13) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Bocsánat hogy beleszólok, de ez volt az eredeti tweet: Itt egyelőre csak a Lumiákról írnak, :) (Tehát pl. a HTC tulajok léte kérdéses ezügyben.)

Üdv. core2

(#14) Воланд válasza Neil Watts (#13) üzenetére


Воланд
titán

jo, hat a htc-tol erre majd akkor fognak a userek normalisa valaszt kapni, ha kijott a frissites a keszulekeikre.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#15) Garada


Garada
őstag

Ez egyébként szerintem egyáltalán nem meglepő.Kérdés, meddig fog érkezni minden eszközre.

(#16) blade zte válasza fabicska (#10) üzenetére


blade zte
őstag

Nem, azért túlzás lenne egy lassan 20 éves oprendszer hatásától félni, ami ráadásul már alig-alig van használatban. Én találtam viszont egy szót arról, hogy a programkódban a win 95 és 98-ra windows 9 néven hivatkoztak/nak. Nem tűnik úgy, mintha akkora gond lenne, de szerintem ez jó magyarázat.

Oppo find 7 astro black

(#17) kolosanyi válasza Воланд (#14) üzenetére


kolosanyi
veterán

Vagy nem. ;]

(#18) Šolaire válasza Воланд (#3) üzenetére


Šolaire
veterán

Muszály mindig sz@rozni a wp-t? :(

“Praise The Sun” \[T]/

(#19) Воланд válasza Šolaire (#18) üzenetére


Воланд
titán

nekem lehet. :P

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#20) Воланд válasza blade zte (#16) üzenetére


Воланд
titán

tovabbra is egyszeru marketingdontes volt a 9 kihagyasa.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#21) kolosanyi válasza Воланд (#20) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nem tudom már ki írta a szakmaiban, de nekem a One elnevezés nagyon tetszene, itt nagyon adná magát ez az elnevezés.

(#22) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Szeretett 625-öm akkor továbbra is velem marad. :-P

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#23) Šolaire válasza Воланд (#19) üzenetére


Šolaire
veterán

Nem vagy vicces. Nem kéne lesz@rozni amit más szeret. Az 5. nagy frissítés jön a telefonomra. Ezt a nekem lehet hülyegyerek stílust meg nem kommentálom.

“Praise The Sun” \[T]/

(#24) hroberto válasza Šolaire (#23) üzenetére


hroberto
veterán

Nyugi, biztosan viccelt! :))

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#25) Воланд válasza Šolaire (#23) üzenetére


Воланд
titán

egyreszt

masreszt

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#26) Fr0z3n válasza Šolaire (#23) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Neki is wp van, 2 is. Nekem is Lumiám van, szóval sz*racsempe ;]

(#27) catroot válasza Воланд (#25) üzenetére


catroot
veterán

Ne már... Kicsit hagyhattad volna. ;]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#28) Šolaire válasza Fr0z3n (#26) üzenetére


Šolaire
veterán

Persze én mindent elhiszek csak aki olvassa az nem tudja hogy nektek milyen telótok van,ha meg szar akkor minek használjátok.

“Praise The Sun” \[T]/

(#29) Šolaire válasza Fr0z3n (#26) üzenetére


Šolaire
veterán

Ja elfelejtettem neked mindent lehet.

“Praise The Sun” \[T]/

(#30) hroberto válasza Šolaire (#29) üzenetére


hroberto
veterán

Te valamit nagyon-nagyon nem értesz...

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#31) shteer válasza Šolaire (#18) üzenetére


shteer
titán

Muszáj.

..szerintem jónak tűnik

(#32) viewdetails válasza Воланд (#25) üzenetére


viewdetails
addikt

Leoltás lvl 99 :D

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#33) Šolaire válasza hroberto (#30) üzenetére


Šolaire
veterán

Értem mindenki szarozhatja a wp-t. Erre való a topic nem pedig arra hogy más is tanulhasson belőle.

“Praise The Sun” \[T]/

(#34) Šolaire válasza shteer (#31) üzenetére


Šolaire
veterán

Aha rangotok miatt lehet .

“Praise The Sun” \[T]/

(#35) Sofian


Sofian
őstag

Örvendetes.

Egyébként hiszem, ha töltöm.. ;]

(#36) Glenda válasza Šolaire (#34) üzenetére


Glenda
addikt

Nem a rang miatt. Nézd már meg mit használ woland...

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#37) shteer válasza Šolaire (#34) üzenetére


shteer
titán

Pontosan.

..szerintem jónak tűnik

(#38) Šolaire válasza Glenda (#36) üzenetére


Šolaire
veterán

Már rég néztem ha szar nem kell használni.

“Praise The Sun” \[T]/

(#39) d@minator válasza Šolaire (#28) üzenetére


d@minator
addikt

Minden WP topikba beírja valaki a nemtetszését a csempékkel kapcsolatban ezért a WP-sek már hiányolják és maguk írják be, hogy "még nem volt a szar csempe" röviden szaracsempe. Mivel új vagy nem értetted a viccet. :-)

Én iOS-on vagyok és az új rendszerek mindig lassabbak és laggosabbak régebbi készüléken ráadásul nem mindegyik rendszerfrissítés hoz eget rengető újdonságokat. Arra biztosan jó, hogy az ember egy újabb készüléket vásároljon. :D

(#40) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

"tanultak a WP7-es hibákból"

Itt nem erről van szó, hanem a WP 7-ről 8-ra váltással ellentétben itt messze nem történt akkora változás, ami ellehetetlenítette volna a frissítést.
Amikor az Androidnál 2.3-ról 4.0-ra volt átállás, számos készülék eleve meg sem kapta, de soknál eléggé visszavett a teljesítményből.
Na a WP 7 és 8 között ennek a különbségnek vagy a 10x-ese volt jelen.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#41) Vadmeggy válasza Šolaire (#34) üzenetére


Vadmeggy
aktív tag

Nalad beragadt a write only mod?

Ha szélesebb lenne, lehetne gyúrópad. Rajta tricepszezne egész Európa.

(#42) HaZse


HaZse
őstag

Ez felettéb jó hír. Az valóban kérdéses, hogy pld. egy Lumia 520-ra milyen korlátozással fog kijönni, de legalább kijön. Erről példát lehetne vennie a másik op. rendszernek.

Nekem Lumia 930-ra az előbb jött egy frissítés. (8.10.14157.200)

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#43) Šolaire válasza d@minator (#39) üzenetére


Šolaire
veterán

Értem:)

“Praise The Sun” \[T]/

(#44) Šolaire válasza Vadmeggy (#41) üzenetére


Šolaire
veterán

nekem lehet:)

“Praise The Sun” \[T]/

(#45) Sofian válasza sz.balazs.95 (#40) üzenetére


Sofian
őstag

Nem kell ezt túldrámázni. Szimplán arra a pár egymagos SoC-ra nem voltak hajlandók optimalizálni a kódot mert sok munka lett volna és nem térült volna meg. Nem volt oly nagy különbség.

(#46) sz.balazs.95 válasza Sofian (#45) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Nem egészen.
frissítés formájában képtelenség lett volna elérhetővé tenni a WP 8-at 7-es készülékeken; egyedül ROM-cserével tudták volna megoldani a dolgot.
Másrészt voltak 1-2 hiányosságok a WP 7-es készülékekben (pontosan nem tudom őket), amik előírások WP 8-hoz.
Harmadrészt kb. semmi előnyt nem jelentett volna, hiszen a WP 8 appok nagy része igényelné az erősebb hw-t.
Negyedrészt meg pénzkidobás támogatni hosszútávon egy techdemót...

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#47) Sofian válasza sz.balazs.95 (#46) üzenetére


Sofian
őstag

Negyedrészt meg pénzkidobás támogatni hosszútávon egy techdemót...

Csak jó lett volna a pénztárnál is közölni hogy ez egy techdemo Lumia 800 ;]

(#48) Glenda válasza sz.balazs.95 (#46) üzenetére


Glenda
addikt

Másrészt voltak 1-2 hiányosságok a WP 7-es készülékekben (pontosan nem tudom őket), amik előírások WP 8-hoz.

TPM.
Egyébként szerintem is mérlegeltek és nem érte meg frissíteni őket. Ez nem feltétlenül baj, a baj az volt, hogy túl őszintén csinálták. Apple módszerrel kellett volna, verziószámot felhúzni 8-ra, amit meg nem kapott meg, azt a hardver számlájára írni.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#49) kekegsm válasza Šolaire (#38) üzenetére


kekegsm
őstag

woland itt a legnagyobb wp fan/guru, ironizált csak korábban. Ne ugorj minden hozzászólásra, mielőtt ismernéd a hátteret, mert hülyét csinálsz magadból. Olyan ez, mintha Bessenyei Peti beírná hogy fél a repüléstől, te meg próbálnád megmagyarázni neki, hogy nem kell, mert biztonságos...

Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

(#50) T_Stark


T_Stark
őstag

Váo.
Na ezt nevezem támogatásnak. Azt hittem a következő főverziót már nem fogja megkapni a Lumia 820-am, de akkor még marad egy jó darabig. :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.