Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) sicli válasza Cingáriusz (#93) üzenetére


sicli
tag

Igen, sajnos tévedsz!:( Nekem sem a 4,3", sem a 4,5", pont a 4" tetszik és felel meg! Felső kategóriában nincsen androidos ezzel a mérettel. A Samsung Galaxy S Advance (ha jól emlékszem), vagy még jobbat mondok, S2, pont ideális méretek, de tudjuk, azért azoknál a hasonló árban lévő mai alsó kategóriások is jobbak már.

Konkrétan nekem nagyon tetszett a Galaxy Alpha, hiába írták, hogy így + úgy rossz lett, olyan külsővel és hardverrel iPhone 5s méretben lenne számomra a csúcs teló!:)
Tetszene a Z3 compact is, de nagy. Sokak legyintenek, de nekem nagyon fontos a fogásváltás nélküli használat.

Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

(#102) razzorr válasza DithenS (#100) üzenetére


razzorr
őstag

Rosszul olvasod a kolléga sorait. Szerintem nem az irigység szól belőle,hanem a tapasztalat. Nap mint nap látom (sok emberrel találkozom) hogy emberek mennyire be tudnak izgulni,ha csörög a telefonjuk és egy iphone-t vesznek elő nagy színpadias mozdulatokkal a 2000Ft-os kínai nejlon nadrágjukból, mutatva azt,hogy "nekem ájfónom van,ti meg kis lúzerek vagytok"
Ez az ország itt tart még sajnos,hogy az ájfón menő lehet csak, a biciklis csóró, eszik a sok műkaját, és roskadásig veszik fel a hitelt minden felesleges kacatra,amivel valami hiányt, sikertelenséget próbálnak kompenzálni,miközben a gyereknek megveszik a leggagyibb dolgokat,csak hogy apuci tudjon a mű barátai előtt villogni. Kirakat ország,kirakat emberek.

[ Szerkesztve ]

(#103) sicli válasza Hunt3r22 (#96) üzenetére


sicli
tag

Őt nem az zavarja, hogy sokaknak iPhone van, hanem inkább azzal nem ért egyet, hogy az alapján szeretné magát elfogadtatni. Persze tudja, hogy van kivétel, de ne öljétek meg egymást szándékos félreértéseken!

Engem az iPhone tulajokban (én is az vagyok és tisztelet a kivételnek) az idegesít, hogy amikor iPhone-t kritizál valaki, Ő azonnal sajátjának érzi a problémát. Azt hiszi Őt bántják, magára veszi, mert iPhone-ja van, pedig egyik felhasználó sem arról, hogy hibás az iOS, hogy hajlik a 6+, hogy kopott az i5, hogy tönkre ment a home gombja az i4-nek, stb. Ők mégis azt hiszik, hogy elküldték őket az anyjukba azzal, hogy hibás az iPhone, aminek egyébként tilos lenni rossznak lennie, hiszen az Apple hosszú évekig érvelt azzal, hogy azért a legdrágább telefonok közé tartozik, mert meg kell fizetni az OS-t, ami bármelyiknél jobb, a prémiumot.

Mára csak a híre maradt meg ennek, de a fanatikusoknak még mindig az van a fejében, hogy nincsen nála jobb. Írom ezt én is iPhone tulajként, hogy az iOS-t már pár éve utolérte az Andorid, ha ott is a felső kategóriát nézzük. Ma meg aztán, aki típushibát talál Androidnál felső kategóriás telónál, az tényleg kukacos. Persze, egy-egy hiba előfordulhat, ugyanúgy, mint iOS is lefagyhat, de nem mindegyik készüléken. iOS-nél viszont mindegyiken hiba van jelenleg. Szóval kár ez + azt fikázni, pláne úgy, hogy az iPhone-osnak nincsen saját tapasztalata arról, amit temetne!

Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

(#104) sicli válasza razzorr (#102) üzenetére


sicli
tag

Erről van szó!:))))

Egyébként nem csóró a biciklis!:) Nekem is van és szeretem. Igen, sajnos a sznob köcsögök miatt meg kell jelennem máshogy is és drága ruhában, de azért van kivétel szerencsére, aki nem menőzésből vesz iPhone-t és nem 2000 Ft-os nadrágból veszi elő, ráadásul kényelmetlenül érzi magát sznobként!:)

De igen, az a marha vicces, amikor látod az emberen, hogy évekig iPhone-ra spórolt, és azt hiszi, hogy egy telefontól többnek látszik és nem tűnik fel senkinek, hogy attól még csóró. A csóróság nem ciki, de, amikor leplezed és nem az erényeidet mutatod, az már ciki és ennél az a nagyobb égés, hogy ezt magáról észre sem veszi!:)

Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

(#105) CoDWaW07 válasza atok666 (#98) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Logika... Mint ahogy egy 10-szer drágább kocsinak is 10-szer magasabbnak kell lennie a végsebességének, mint egy Suzuiknak :DDD

sicli: csak tudod akkor jön a probléma, amikor "isheep" meg egyéb jelzőket aggasztanak olyan emberekre akiket nem ismernek, csak azért mert iPhone-juk van :U

Meg ugye az általánosítás, fórumokon is sorra jönnek az olyan kommentek, hogy mindenki csak azért veszi az iPhone-t "mert menő", és azt hiszik hogy amiért itthon van pár ilyen iPhone-nal menőző egyén, akkor az egész világon mindenki csak ezért veszi meg , és az Apple felhasználók mind "sznobok".

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#106) razzorr válasza sicli (#104) üzenetére


razzorr
őstag

Egyetértek,nem mindenki az, de sajnos a hype akkora lett körülötte,hogy sokak fejében még a tapicskolós telefon is csak "ájfón" lehet, a tablet meg "ájped"
A biciklis témáról: Sokat tekerek, ismerem az érzést,amikor kiordítanak a csöves autójukból,hogy "na mivan nem telik autóra kocsog bringás?!" Pedig a garázsban Ferrari is állhatna. Ez egy ilyen ország sajnos, tele van egysejtűekkel,akiknek az agyi kapacitásuk egy villanyoszlophoz sem ér fel,de kell az ájfón,mert akkor lehet kompenzálni.

(#107) sicli válasza razzorr (#106) üzenetére


sicli
tag

Az olyannal nem kell foglalkozni!:) Aki csak arra képes, hogy lenézze a másikat, azt elég szánni, azért, amiért minden reggel úgy kel fel, hogy milliomos akar lenni...mindezt akár 40 éve és még hisz benne, hogy Ő az lehet. Ez viszont már más téma!:)

Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

(#108) razzorr válasza sicli (#107) üzenetére


razzorr
őstag

Csak mikor jön egy széria és 10-ből 9 ilyen,az elszomorító. Jaja,a nagy többségnek bilibe lóg a keze, álmok vannak,de cselekedet nulla. És sajnos egy telefonnal,kocsival...próbálnak kompenzálni. Na elég az offból, további szép estét, iphone mentes éjszakát :)

(#109) Lirion válasza #40359168 (#83) üzenetére


Lirion
addikt

Arra használod, amire akarod, de ne jelentsd ki, hogy munkaeszköznek szánják csak azért, mert te arra használod.
A durcizást meg hanyagolhatnád, hacsak nem vagy 5 éves...

(#110) Cingáriusz válasza DithenS (#100) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Pffff, irigykedik a hóhér. Én 24havi részlet nélkül is meg tudnék venni egy iphone-t, csak nem vagyok agyalágyult, hogy telefonra ennyit költsek.
Mivel halvány lila fingod sincs, hogy nekem mire telik és mire nem, ezért nem is értem ezt a megnyilvánulásodat.
Meghúztam egy határt, hogy telefonra 100ezer Ft-nál többet én nem költök, mert egyszerűen sajnálok rá többet áldozni és láss csodát, egy két évvel ezelőtti csúcsmodell is tökéletesen kiszolgál a mai napig.

Ja, a "telik" az egy L-el van ;)

(#111) henrik1 válasza Lirion (#109) üzenetére


henrik1
tag

pedig munkaeszköznek is szánják. mármint most, 2015-ben, ami a jelen. az, amit Steve Jobs 2007-ben, azaz 8 éve mondott, az már a múlt. most komolyan magyarázzam meg neked, h az Android nem való érintőképernyőre, hiszen 2006-ban nem arra szánták?

(#112) Cingáriusz válasza atok666 (#98) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Egyszerűen csak van egy határ, ami felett már csak az összeg nő, a vele járó plusz meg alig. Én ezen a határon túl nem veszek telefont.

Tavaly előtt a Nexus5 megjelenésekor USA-ban raktársöprés volt Nexus4-esekből és 199dollárét megvették kinti barátaim, majd mikor hazalátogattak karácsonykor, elhozták. Akkori árfolyamon 47000Ft volt így a vadi új Nexus4-esem. Majdnem másfél évig használtam és 45ezer Ft-ért adtam el. Ennél hozzon ki bárki jobban iphone-t és másfél év után adjon túl rajta!

Én kérek elnézést, hogy nem idióta módjára vásárolok, hanem ésszel és megfontoltan. Ez nem jelenti azt, hogy vackokat kell megvenni.

(#113) CoDWaW07 válasza Lirion (#109) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Szerintem helyesen inkább úgy szól hogy munkaeszköznek IS.... :K

Plusz egyra jobban törekedik az Apple a professzionális felhasználásokra.
Pl a legújabb Office is most jött ki rá.

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#114) henrik1 válasza CoDWaW07 (#113) üzenetére


henrik1
tag

meg ugye ott van az IBM-es kooperáció, ami konkrétan az iPhone és iPad munkaeszközként való használatáról szól.

(#115) #40359168 válasza Lirion (#109) üzenetére


#40359168
törölt tag

Még Szeve Jobs halála óta is rengeteget fejlődtek az iPhone-ok, az első generáció óta meg pláne. Az olyanok, mint az ingyenessé vált Pages, Numbers, Keynote stb., a kifejezetten jó kamera, a diktálás és sorolhatnám még - ezek az inkriminált kijelentés időpontjában sehol nem voltak, és nyilván nem azért kerültek bele a készülékekbe, hogy azok még élvezhetőbb játékszerek legyenek a pesti tinédzserek kezében. Nem tudom, melyik soraim közül sikerült durcizást kiolvasni, egyszerűen idegesítő minden almáról szóló cikk alatt hype-ról, sheep-ekről, telefon diktálta státuszról és hasonlókról olvasni - az ötévesezést viszont hanyagolhatnád, hacsak nem vagy hatéves.

(#116) Danny365


Danny365
őstag

Kíváncsi vagyok, mikor fog az kikopni a köztudatból, hogy akinek iPhone-ja van, az menő, vagy menőnek hiszi magát, vagy bármit is mutat az illetőről...

(#117) Touch-ko válasza sicli (#90) üzenetére


Touch-ko
őstag

Szerintem nem feltetlenul kell draga ruhaban megjelenni egy meetingen. Aki azt nezi, hogy rajtam levo ruha kb mennyit er, azzal elvbol nem kotnek semmifele uzletet. Nincs gond az oltozkodesemmel, sot eleg sok mindent meg tudok venni, de aki az oltozkodesem alapjan itelne meg, hogy milyen a vallalkozasom, azt nagy ivben elkerulnem.
Persze szakadt emberrel en sem kotnek uzletet, de szerintem te sem erre a kategoriara gondoltal.

(#118) Weeman1 válasza Danny365 (#116) üzenetére


Weeman1
veterán

Soha,mindig is lesznek olyanok. :D

Xiaomi 11T Pro

(#119) galocza


galocza
aktív tag

sokat kellhetett görcsölni a számokkal, hogy ilyen eredmény jöjjön ki...

(#120) joey04 válasza galocza (#119) üzenetére


joey04
titán

?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#121) Totheground válasza Touch-ko (#117) üzenetére


Totheground
addikt

Nem tudom, nálunk a legtöbb meetingen (főleg a nemzetközi / client egyeztetéseken) azért van dresscode. Ezzel IS megadod a tiszteletet a többi résztvevőnek és az eseménynek.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#122) dimos


dimos
csendes tag

Angliában egy minimálbéres 5 óra munkájából kifizeti az Iphone havi előfizetését és ehhez megkapja a 300 percet, 300 sms t és egy egész jó adat korlátos, de kurva gyors mobil netet.
Magyarországon egy minimálbéres 5 óra alatt kb 2000 Ft-ot keres...

Épp ezért a fejlettebb országokban nem az ára dönt első sorban, hanem, hogy mit is szeretnél valójában. Az Iphone pedig használható. Mindent meg tudsz venni hozzá. Könnyen eljutsz egy Store ba, ahol mindent megmutatnak. Mögé tesznek egy brutál supportot.
Az android hatalmas előnye eltűnik akkor, amikor nem töltögetsz le ingyen filmeket, zenéket. Egy két óra munkáért olyan film, zene, könyv előfizetéseket köthetsz hogy nagyjából mindenhez hozzáférhetsz.

Megteheted ezt androidos telefonokkal is, de neked kell utána járni, fórumokat olvasni, keresgetni pl ebay en cuccért. Cserébe kevesebbet kell költened rá, hiszen a plusz "szolgáltatást" már nem veszed igénybe.

HA kényelmet akarsz bizony az Iphone jó választás, ha akarsz/szeretsz molyolni a cuccoddal akkor már jön a többi is.

Persze hogy státusz szimbólum itthon, hiszen tudod, hogy drága. De kevesebben fognak felismerni egy top HTC t, mint egy mindegy mikori almát.

Az Apple az egyik zseniális szereplője a piacnak.

A mobile szegmens nyereségébe simán beleszámolhatják a mobile kiegészítők adta nyereséget is. De míg 1-2 fontért veszel kábelt egy Shamsung hoz, Store ban 20 ért veszed ugyan azt Iphone hoz. és megveszed, mert kit érdekel.

(#123) nikilauda válasza Cingáriusz (#110) üzenetére


nikilauda
senior tag

Te írtad: iphone-al ??? Ezzel mi a helyzet? Helyes? :F

[ Szerkesztve ]

(#124) Wesder válasza dimos (#122) üzenetére


Wesder
félisten

jó vicc volt a molyolós rész :D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#125) Wesder


Wesder
félisten

Még mindig ott tartunk hogy sokak szerint az androidon root kell meg romcsere meg "geek" telefon hogy működjön... Elég nagy tévhitben élnek egyesek, ezek mind csak lehetőségek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#126) alkatraz3000 válasza dimos (#122) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Azt azért nem hiszem, hogy a gyári original Samsung microusb 1 font. Azoknak is van áruk ;)

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#127) Wesder válasza alkatraz3000 (#126) üzenetére


Wesder
félisten

de ott épp az a lényeg hogy nem vagy ràkényszerítve a gyàrtó termékére, 1, azaz 1$ a micro usb kàbel...

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#128) henrik1 válasza Totheground (#121) üzenetére


henrik1
tag

de gondolom nem ellenőrzik, h milyen márkájú az öltözéked.

(#129) Lirion válasza sicli (#90) üzenetére


Lirion
addikt

bíznának bennem, mert meg kell mutatni, hogy jól keresel azzal, amibe a pénzét bele akarja tenni!

Erre valók pl. az éves beszámolók, üzleti tervek, eredménykimutatások és egyéb hasonló típusú dokumentumok. Drága holmikkal max azt tudod mutogatni, hogy sokat költesz, nem azt, hogy sokat keresel.
Másrészt a lőtéri kutyát nem érdekli, hogy te mennyit keresel a saját üzleteden, a befektetőket, partnereket az fogja érdekelni, hogy ők mennyit kereshetnek és az nem azon múlik, hogy te hogy öltözködsz.. Pontosítok, annyiban érdekli a partnereket a te kereseted, hogy ha látják, hogy neked sok jut, akkor ők is többet akarnak majd. :)

(#130) dimos válasza alkatraz3000 (#126) üzenetére


dimos
csendes tag

minek vennél gyárit? 1-2 fontokért lehet megvenni minden ilyen vackot. Elromlik, kidobod.

(#131) alkatraz3000 válasza dimos (#130) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Pontosan megteheted ezt applenel is. Ha nem is 0.99 centes ebayes gagyit veszed, hanem a 2-3 dollarost, az is ugyanolyan .

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#132) Quasi_modo válasza #44630784 (#48) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Alumínium bánya? Bizony isten olyanról még nem hallottam.

valami

(#133) Wesder válasza alkatraz3000 (#131) üzenetére


Wesder
félisten

de làtod hogy képes volt 24.000 kiadni egy szaros kàbelért a sràc xD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#134) Touch-ko válasza Totheground (#121) üzenetére


Touch-ko
őstag

Nem a dresscode-rol van szo. Hanem arrol, hogy valaki csak azert er el eredmenyt egy meetingen, mert iPhone, vagy mert draga ruhaban jelenik meg.
Termeszetesen nem papucs, short, polo kombinaciora gondoltam..

(#135) sicli válasza Touch-ko (#117) üzenetére


sicli
tag

Hidd el, sajnos a ruha teszi az ember olyankor! Nem írom miről van szó, első körben nem az üzlet érdekli a partnereket, hanem, hogy én jól élek-e belőle!

Belépek egy üzleti megbeszélésre, először végig mérnek, majd szünetben az ott lévő csajok kibeszélnek és a tárgyalás második felében megállapodunk. Megnézik a céget, hogy szerződjenek-e velünk, de sajnos a benyomás itt elég sokat számít.

Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

(#136) CoDWaW07 válasza dimos (#130) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Pont ezért, hogy ne romoljon el :K
Azért Samsungéknál sem 2 forint, csak ezt nem szeretik hangoztatni, mint azt sem hogy S6 is annyiba került amikor kijött mint az iPhone 6, pedig az iPhone 6-ra mindenki mondta hogy mennyire hihetetlenül drága egy telefonért, míg a Galaxy S 6 kevésbé kapta meg ezt a jelzőt.

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#137) sicli válasza Touch-ko (#134) üzenetére


sicli
tag

Ha hiszed, ha nem, a megjelenés már eredmény!

Azzal egyetértek, és a beszélgetés elkanyarodott, de az elején is ezt írtam, hogy hiba, hogy ezek alapján történik megítélés, de sajnos ilyen az ország. Igaz, hogy komoly körökben nem nézik a telefonodat, de akkor igen, ha 20 Ft-os valamivel vagy jelen. Ez a státusz dolog igazából a tinik és a sikert el nem érő kocsmások körében jellemző. Tiniként még tolerálható is, a kocsmában pedig már az is nagy dolog, hogy iPhone-ja van és általában nekik lehet eladni, ami törött, kopott, stb, mert elmondhatja, hogy menő!:)

Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

(#138) Lirion válasza sicli (#135) üzenetére


Lirion
addikt

Te magadtól beszélsz ilyen marhaságot, vagy tanították neked? :F

(#139) sicli válasza CoDWaW07 (#136) üzenetére


sicli
tag

A Samsungnál ugyanazok a gondok jelen vannak, mint iPhone-nál. A különbség annyi, hogy az iPhone-tól mindenki a maximum várja el, mert az van a köztudatban -ami az Apple hibája-, hogy az iPhone a legjobb. Ez a hype, amit generáltak, most visszaüt és hiába cikkeznek a Samsung hibáiról, azokon csak az iPhone-osok nevetnek káröröm gyanánt. Az iPhone-nál sem lenne semmi gond, ha nem rakják az agyunkba, hogy legyen nagy az elvárásunk felé. Az iPhone hibáin a Samsungos röhög, viszont az iphone-os is panaszkodik, Samsungnál ez sokkal kevesebbszer fordul elő saját táborból

Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

(#140) sicli válasza Lirion (#138) üzenetére


sicli
tag

Kezdj el komoly körökben mozogni és Neked is menni fog magadtól, saját tapasztalat alapján!:) Most nem a 10M-s üzletekre gondoltam, ott melegítőben is bohóckodhatsz!

Gondolom ebben a topicban számodra ezt volt a legfontosabb megválaszolni!

Legyen szép a napod, keress elfoglaltságot, mert sok a szabadidőd!:)

Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

(#141) Clander válasza mazsi1911 (#34) üzenetére


Clander
tag

Az, hogy valaki leírja a véleményét meg nem azt jelenti, hogy a Apple-t szapulja. Jó lenne ha észrevennéd a kettő közötti különbséget......

(#142) CoDWaW07 válasza sicli (#135) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Hát igen, meg ugye fontos a helyszínnek-helyzetnek megfelelő öltözködés és tárgyak, főleg a "magyar mentalitás" miatt.

Egyik ismerősöm elég nagy érdekeltségű az üzleti ügyekben, és lecserélte a full új BMW-jét egy olcsóbb Porschera, és sorra kapta meg a megjegyzéseket az üzleti partnereitől hogy "ezért vagytok ilyen drágák, kell a sok pénz fenttartani a kocsit" "biztos felvágni vetted" és még sorolhatnám, miközben a szokásos üzleti típusoknál olcsóbb volt maga a kocsi, és a fenttartása sem volt jóval drágább..

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#143) Lirion válasza sicli (#140) üzenetére


Lirion
addikt

Amúgy azt ugye tudod, hogy ezzel beismerted, hogy marhaságot írtál? A melegítős megjegyzésed is vicces, hisz eddig sem arról volt szó, hogy abban jelenne meg valaki tárgyaláson. Az legalább már világos, hogy te azért veszel drága holmikat, hogy azt lássák, hogy te jól élsz és van pénzed. Ismerek/ismertem ilyen embereket, 10-20 évig valóban jó soruk volt, de a vége mindig zakó.

Tudod, ha tényleg a felvett holmik ára számítana az üzleti világban, akkor SJ pólóban meg farmerban kevés sikert ért volna el.

(#144) Totheground válasza Lirion (#143) üzenetére


Totheground
addikt

Azért SJ egy kivétel. Plusz, ott ő volt "felül", mindamellett ki tudja, hogy ha valahova menni kellett, hogy tette. De azért megnézném az arcokat, ha egy ATT-nél vagy BTMU-nál megjelennék turtleneck-ben. :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#145) Lirion válasza Totheground (#144) üzenetére


Lirion
addikt

Persze, az illem előír egy dress code-t, de nem azon fog múlni az üzlet sikere, hogy egy 300 rugós armani vagy egy 50 ezres roland öltönyben feszítesz majd. A leginkább az a megjegyzés csapja ki a biztosítékot, hogy a partnereket az fogja legjobban érdekelni, hogy a másik fél mennyi pénzt vesz ki a vállalkozásból. Ha valaki ész nélkül költ és mutogatja tárgyalásokon a vagyonát, az inkább visszás lesz a másik szemében, semmint előny. Aki a magánéletben magamutogatásra költi a pénzt, az a vállalkozásban is meggondolatlanul fog költekezni, ami kétségessé teszi a jövőbeli, hosszútávú sikereket. Ráadásul a mértéktelen pénz kivétel mellett felmerülhet a gyanú, hogy hogy lesz a partner kifizetve, ha a tulaj minden pénzt kiszed a vállalkozásból..

Amúgy SJ sem volt mindig kivétel, nem felülre született ő sem, de felverekedte magát. Komoly üzleti partnerek nem a ruha alapján fogják megítélni az üzlet sikerét. Sokkal többet számít a partner viselkedése, határozottsága, az üzleti tervek, elemzések és különféle dokumentációk.

[ Szerkesztve ]

(#146) mazsi1911 válasza Cingáriusz (#86) üzenetére


mazsi1911
aktív tag

A rohej az, hogy masolgatsz a telefonodra 2015-ben, raadasul kabelen keresztul. Fogd fel, ez a termek nem neked keszult és kesz. Tobb ezer a kabel. Na és? Tudom, hogy egy telefonhoz keszult kabellel nem fog kigyulladni és biztonsagos.

(#147) Cilindrik válasza Cingáriusz (#86) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

A gondolatmeneted alapján te is szánalmas ember lehetsz, hisz te is telefon alapján (el)itélsz : " Elég egyszerűen átlátom, hogy az iphone-al a legtöbb ember komoly (társadalmi, személyiségi hiányosságokat akar pótolni)."

(#148) Hunt3r22 válasza mazsi1911 (#146) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Megveszel egy telefont 240k-ért, de egy kábelért nem tudsz kiadni 4-5k-t. ;]

Xr

(#149) oliwire válasza Quasi_modo (#132) üzenetére


oliwire
őstag

Ezt én is néztem :D szerintem bauxit akar az lenni

(#150) Stauffenberg válasza Hunt3r22 (#148) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ja, meg ezen szoktak kiakadni az ilyenek, amikor egy 240 ezres telefonról van szó:

- Az alkalmazásokért fizetni kell
- Bankkártya nélkül nem regisztrálhatsz iTunes fiókot
- Levon tőled regisztrációért 1-2 dollárt
- Egy eredeti bőrtok 15 ezer
- Egy kábel 6 ezer

Szóval egyértelműen egy Androidos csúcsmodellt kell venni ugyanennyi pénzért, mert arra van pofonegyszerűen warez, arra csak 500 Ft a MicroUSB kábel, a Google Play használatához nem kell bankkártya, stb, stb...

:DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.