Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#171) Abu85 válasza Prof (#168) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nem számít az élsimítás. Ha az IGP erős.
Egy csomó fórumon megtalálható a HP mérése:
A10-4600M:
1366×768 low settings: 36 fps
1366×768 high setting with 2x AA: 33 fps

-3 fps és a grafikában ég és föld a különbség. Ezért kell elfelejteni az IGP gyenge sztereotípiát. Ez ma már nem igaz.
Ugyanúgy ott az MLAA 2.0. Ha azt bekapcsolod a driverben, akkor az csak maxim -1 fps, és élsimítást kapsz.

(#169) Prof: A notebookcheck i7-3610QM-et használ a mérésekhez. Majd ha szállítják az i5-os notikat, akkor meg lehet nézni. Egyelőre az Ivy új dolog. Azt a terméket kell mérni, amit a sajtónak küld az adott gyártó.
Igazából teljesen mindegy. Az, hogy a HD Graphics 4000-en fagyogat a Portal 2, hibázik MSAA-val a CS: Source és nem tölt be a GTA4 eleve probléma. A GTA4 még mondjuk nem, mert szerintem magában a játékban van valami hiba, ha a motor az inicializálásnál megfagy, de a Portal 2 már gond, mert egy darabig jó, aztán annyi.
A Shogun 2 esetében valszeg azért nincsenek HQ funkciók az Intel IGP-n, mert a driver, vagy a fejlesztők tiltják. Igazából szerintem ezt nem kellene, mert megakadályozza a tesztelést ezzel a játékkal. Persze, lehet, hogy ez a cél, mert korábban mértük, hogy a Llano 5x gyorsabb volt a HD Graphics 3000-nél. A 4000-es sem számíthat sok jóra, így ez szerintem valami kényszerű döntés.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.