Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Radványi válasza ddekany (#198) üzenetére


Radványi
aktív tag

Nem is az a baj, hogy a cpu nem eleg hanem hogy nincs valasztek.
Nekem eg 14" matt kijelzovel rendelkezo, 1600x900 minimum felbontasra kepes 2kg alatti noti kell. Alig talalok ilyet ha van is az is Ivy bridge el van szerelve es persze egy normalis uzemido sem artana illetve a csatlakozokrol mar nem is beszelek mart olyan kicsi a valasztek, hogy azt mar nem is nezem.

(#202) Henkei válasza Radványi (#201) üzenetére


Henkei
tag

2.03 kilo

Hogy lehet hogy amikor emberen hajtják végre abortusznak nevezik amikor csirkén akkor rántottának??

(#203) Prof válasza Radványi (#201) üzenetére


Prof
addikt

Kezdtem egy AMD Trinity notis topicot, előbb utóbb kerül oda olyan is amit akarsz AMD Trinity-s notik

Elkezdtek szépen szállingózni.

[ Szerkesztve ]

(#204) Radványi válasza Prof (#203) üzenetére


Radványi
aktív tag

Koszonom

(#205) Mercutio_ válasza ddekany (#199) üzenetére


Mercutio_
félisten

Családban 1 asztali, egy "gamer'" noti, 1 Brazos alapú HTPC, 1 Brazos-os netbook van, a brazos-okkal semmi gond sebesség terén :N
Böngésző ablakok semmivel nem nyílnak meg lassabban, mint egy Intel G530-as asztali gépen, akkor meg miről beszélünk? :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#206) atti_2010 válasza Mercutio_ (#205) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Ne mérgelődj, az emberek 90% meg van győződve róla hogy gyorsabban megy a böngészője egy 4 magos procin mint egy jó x2-x3 -ason, ez egyrészt tájékozatlanság másrészt meg így próbálják igazolni az ablakon kidobott pénzt a soha ki nem használt atom procikra.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#207) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Szerintem a gyorsabb proci helyett inkább vegyen ssd-t az ember, na attól tényleg gyorsabban nyílnak meg az ablakok :) .

Jó lesz ez a Trinity, de sajnos a Dell-nél alig építenek amd-re gépeket, nálunk meg azok vannak.

[ Szerkesztve ]

Laci

(#208) madgie válasza atti_2010 (#206) üzenetére


madgie
titán

A 10% meg tudja, hogy egy SSD százszor többet dob a hétköznapi használhatóságon, mint egy akármilyen procicsere :)

Szerk: hat másodperccel meg lettem előzve :))

[ Szerkesztve ]

(#209) Mercutio_ válasza madgie (#208) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jaja :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#210) atti_2010 válasza madgie (#208) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Ez 100% igaz, bármit műveltem eddig a rendszert semmi nem dobta úgy meg mint az SSD, és egy közepes AMD procinak az árát fizettem érte.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#211) Radványi válasza Henkei (#202) üzenetére


Radványi
aktív tag

Ez mind jo csak az franya felbontas lenne nagyobb 1366x768 nal

(#212) Henkei válasza Radványi (#211) üzenetére


Henkei
tag

1600*900 nem eleg?

Hogy lehet hogy amikor emberen hajtják végre abortusznak nevezik amikor csirkén akkor rántottának??

(#213) madgie válasza atti_2010 (#210) üzenetére


madgie
titán

Ne is mondd, egy hónapja garis cserén volt az SSD-m, megmartam magam, úgy megfogta az egész rendszert az, hogy az OS egy HDD-n volt :DDD

(#214) Radványi válasza Henkei (#212) üzenetére


Radványi
aktív tag

De eleg viszont akkor elneztem valamit mert itt az usaban akarhol neztem mindenhol csak kisebb felbontassal talaltam.

(#215) Henkei válasza Radványi (#214) üzenetére


Henkei
tag

amit linkeltem az pont usa.

Hogy lehet hogy amikor emberen hajtják végre abortusznak nevezik amikor csirkén akkor rántottának??

(#216) lenox válasza Radványi (#214) üzenetére


lenox
veterán

Oszre lesz elvileg retina displayes macbook pro 13 inch meretben...

(#217) Radványi válasza Henkei (#215) üzenetére


Radványi
aktív tag

Igazad van miutan ramentem a details re ott mar mas felbontast mutatott. Egyenlore nagyon tetszik ez a gep. Koszi alinket.

(#218) rudi válasza madgie (#208) üzenetére


rudi
nagyúr

+1

Mezei júzernek Core 2 Duónál erősebb proci nem kell, ha van mellette egy SSD meg esetleg 4-8 GB RAM.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#219) ddekany válasza rudi (#218) üzenetére


ddekany
veterán

Eredetileg a Brazosról (nem-)komfortosságáról volt szó ebben a mellékszálban...

(#220) Radványi válasza lenox (#216) üzenetére


Radványi
aktív tag

Koszonom de az Apple nem opcio mert azok a vegyesz programok amit a felesegem hasznal csak es kizarolag windowson mukodnek, most is egy 4 eves macbook ja van amit az egyetem adott neki hasznalatra es parszor mar majdnem szetverte :D Termeszetesen windows fut rajta de egy remalom dolgozni vele.

(#221) lenox válasza Radványi (#220) üzenetére


lenox
veterán

Miert rosszabb macbook-on a windows, mint mas gepen?

(#222) MZperX75 válasza lenox (#221) üzenetére


MZperX75
addikt

jogos...

(#223) Prof válasza lenox (#221) üzenetére


Prof
addikt

Nincs Windows gomb :DD

[ Szerkesztve ]

(#224) Radványi válasza lenox (#221) üzenetére


Radványi
aktív tag

Nem sokat ertek hozza csak tapasztalataimat tudom elmondani. De nekem mar az nem tetszik hogy nem tudsz windowst telepiteni os x nelkul vagy virtualis gepet hasznalsz vagy bootcamp et de meg bootcamp eseteben is a windows (es itt frissen telepitett os ekrol van szo amik frissitve lettek) nem eri el mindig az osszes usb meghajtot 10 bol 4 szer nem adja ki az optikai meghajto tartalmat arrol nem is beszelve hogya particio 20% fent kell tartani az os x nek ez egy 4 eves gep ami hullik szet lehet sok baja de egy frissen telepitett os x telepitett window bootcampel teljesen szuzen a bootolas 4 es fel perc. Persze van meg sok apro baja a os x nek is amire nem tudok magyarazatot persze cak egy 10.4 es os x van rajta de nem latom ertelmet rakolteni a legfrisebb verziot.

(#225) MZperX75 válasza Prof (#223) üzenetére


MZperX75
addikt

+1 USB.2.0 Windows-os billentyűzet 2.000Ft-ért az Tes....-ból :DDD

[ Szerkesztve ]

(#226) lenox válasza Radványi (#224) üzenetére


lenox
veterán

Van ra egy fogadasom, hogy az ivy bridge-es ssd-s retinas macbook pro-nak nem fog 4 percig tartani a bootolas... Nyilvan ha mas is jo, akkor azt kell venni, de kijelzo szempontjabol nem hinnem, hogy lesz jobb a macbook pro-nal. Tobbirol nem tudok sokat mondani, nekem eddig egy 17-es macbook pro-n es egy mac minin volt bootcamp, minden problema nelkul. Amugy a windowsnak mindegy, hogy milyen verzioju az osx szerintem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.