Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) steeel35


steeel35
tag

Mini PC.

(#2) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

ez olyan, hogy ha leejted, újraélheted gyerekkorod a legózással?

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#3) Garada válasza MCGaiwer (#2) üzenetére


Garada
őstag

Ez most ütött. ;]

(#4) dzsi23 válasza MCGaiwer (#2) üzenetére


dzsi23
addikt

A mai telefonoknak sokszor nagyobb baja is van egy kis szétesésnél, ha leesnek... :D Az még a jobbik eset, amikor csak legózni kell! :D

(#5) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Én olyat szeretnék, hogy online felületen összeválogatom, mik legyenek a komponensek, és a kész készuléket veszem már át, pc összerakás. Hovatovább, tablet fronton is lehetne ezt művelni, elvégre a komponensek a gyárban is dobozban várják, hogy beépitsék öket.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#6) vm93hun


vm93hun
aktív tag

Én úgy látnám értékelhetőnek ezt a projektet, ha a komponenseket (kamera; hangszóró, stb) nem kívülre, hanem belülre lehet csatlakoztatni, és úgy rá lehessen még tenni egy hátlapot. Akkor nem nézne ki úgy a telefon, mint a Rubik-kocka és a fentebb emlegetett szétesés veszélye is kissebb lenne.

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#7) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Szerintem ez lesz a jövő
Bár persze nem ilyen kinézettel mint ami a képen van

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#8) Sub-ZeRo válasza enginev3.0 (#7) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Koncepciónak nem rossz. Hátha valamelyik cég rákap és tovább fejleszti.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#9) w333


w333
félisten

Kíváncsian várjuk ! :C

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#10) azopi74


azopi74
addikt

Ez a project óriási bukás lesz....

(#11) wozzy


wozzy
tag

halott ötlet

(#12) enginev3.0 válasza azopi74 (#10) üzenetére


enginev3.0
félisten

Miért lenne az?
Kapsz egy eszközt, amit később folyamatosan fejleszthetsz, és ehhez adnak ki a gyártók folyamatosan, új kiegészítőket.

És aztán lesznek új alapok

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#13) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Várjuk majd az MA-s tudósítást. :)

Finn the human

(#14) jacis válasza wozzy (#11) üzenetére


jacis
nagyúr

Igen az mert te megmondtad.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#15) fity


fity
csendes tag

Én benevezek egy ilyenre

[url=http://bf3stats.com/stats_pc/Fityman][img]http://g.bf3stats.com/pc/bf3s_dogt/Fityman.png[/img][/url]

(#16) gerii


gerii
addikt

Azért bukta mert a gyártók le fogják sajnálni a cuccot. Azért is bukta mert minden elemet külön burkolattal kell ellátni, külön csatlakozó stbstb>>> nagy, nehéz, kis alkotóelem-sűrűségű eszközt kapnak végül.

(#17) oszi666 válasza wozzy (#11) üzenetére


oszi666
őstag

Ezr igy bejosolni annyi, mint mikor az IBM elnoke kozolte, hogy a vilagnak max 5db szamitogepre van szuksege.
Csak mert JELENLEG nem eletkepes, a jovoben lehet az. Par eve a phablet kategoriat is eleg sokan temettek, merthogy reteg telefon. Nak tunt akkor.

[ Szerkesztve ]

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#18) Penguin95


Penguin95
senior tag

Kövezzetek meg, de én ilyen külsővel is elfogadnám ezért a tudásért cserébe. :) Remélem elterjed majd.

(#19) hagymas7up válasza fornettisuti (#5) üzenetére


hagymas7up
tag

+1

Eladó Siemens S3-at, S10 Active-ot, illetve Alcatel OT Com-ot keresek. Ha tud valaki PÜ. Thx

(#20) kengyel


kengyel
nagyúr

Ez még egyenlőre idegen, de nem rossz az ötlet.

kengyel

(#22) tomistarkapi


tomistarkapi
tag

És akkor nem a hatlapot fogom le-fol pattintgatni a zsebemben hanem valamilyen modult ami majd jól kikopik...

(#23) tjb007 válasza #32839680 (#21) üzenetére


tjb007
nagyúr

Bárki fejleszthet modulokat hozzá, akár még te is. Senkinek sincs megtiltva, senki sincs kizárva. Ha nem így lenne lenne, akkor ők sem sem lennének a partnerek között: Sennheiser, Rockchip, NVIDIA, Marvell, Innolux, Sunny Opotech, Toshiba, Vestigen (szlovák cég), Lapka stb.

A Sony és a Carl Zeiss is fog majd fejleszteni, de csak akkor, ha látják, hogy van is értelme. Én sem ugranék bele egyből akármennyire is innovatív, mert pont az ilyen innovatív dolgok szoktak rövid időn megbukni (aztán pár év múlva előveszik újra, amikor is átütő sikereket fog aratni, ez már csak így szokott menni).

[ Szerkesztve ]

(#24) devast válasza azopi74 (#10) üzenetére


devast
addikt

Mert a fogyasztói társadalom működési elve alapján neked szükséges, hogy minden másfél-2 évben újra megvedd a : kijelzőt, a 4g modemet, a flash hattértárat, a kamerát, és még sorolhatnám.... másrészt szükséged van arra is, ha egy jó kamerát akarsz akkor high-end készüléket kell venned, annak minden sz*rjával együtt amire nincs szükséged, és még lehetne sorolni, hogy miért nem a fogyasztóknak kedvez a jelenlegi rendszer.
Viszont ez a rendszer meg a gyártóknak nem lesz jó, mert nem tudják folyamatosan ugyanazt a hulladékot más néven rásózni az emberekre....
Én spec amint tehetem, benevezek egy ilyenre, és az igényeimnek megfelelő modulokkal fogom felszerelni. És ha változnak az igényeim cserélem a megfelelő modult, és nem az egész készüléket.

[ Szerkesztve ]

(#27) #09819904


#09819904
törölt tag

Érdekes jövője lesz!
Egyrészt elképzelhető, hogy lesznek különféle alkatrészek. Viszont ezeket driverezni is kell! Akkor majd ott tartunk, mint ahogy megszokhattuk? :U Vagyis addig van support amin nincs cicaharc. Mert utána közlik, hogy sorry, már nincs driver, emiatt új rendszerfrissítés sem? :U
Másrészt elképzelhetetlen, hogy a problémák száma ne legyen majd több, mint a pozitív dolgoké!

A Glass is jó ötletnek tűnt, aztán, hogy wozzy szavait idézzem "halott ötlet" lett végül az egész. Pedig már nem egy réteg volt aki látott benne jövőt!

Legnagyobb jóindulattal is azt mondom, hogy "Majd meglátjuk mi lesz belőle!".

(#28) Kex613826 válasza vm93hun (#6) üzenetére


Kex613826
tag

Mágneses technológiával tartja őket a helyén, amit a szétszerelés előtt ki kell kapcsolni

Be positive, nothing is perfect!

(#34) maggi1886076


maggi1886076
addikt

várjuk

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#35) phanze


phanze
aktív tag

Nekem nagyon tetszik :)
(Remélem az alap olcso lessz és mondjuk aiknek elég a kozepkategorias hardver viszont csucs kamerát szeretne annak is megoldhato lessz pl...)

(#36) Darthforce92


Darthforce92
tag

A leejtés esetén való szétesés ellen meg adnak egy kötelezően hordozandó covert?

(#37) jacis válasza Darthforce92 (#36) üzenetére


jacis
nagyúr

Nem. Ennyire nincs kreativitás? Lesz valami kis retesz vagy kapocs ami rögzíti az adott elemet. Kb ennyi.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#39) jacis válasza #32839680 (#38) üzenetére


jacis
nagyúr

Forrásod van az infóhoz?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#41) energy4ever


energy4ever
addikt

Nesze nektek Androidos Csempes telefon. ;] Csodalom, hogy nem az ms talalta ki. :DDD

(#42) jacis válasza #32839680 (#40) üzenetére


jacis
nagyúr

Ha ez így is marad elég gyenge megoldás szerintem.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#43) enginev3.0 válasza jacis (#42) üzenetére


enginev3.0
félisten

Biztos lesz majd csavaros is, valami mini csavarral, mint a szemüvegeknél

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#44) arn


arn
félisten

Amikor a pck is egyre inkabb mennek az integraltsag fele, mobilon nem adnek neki sok eselyt. Biztos lesz aki rakap, de nem fog szeles retegeket erdekelni. Onnantol meg buko.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#46) maggi1886076 válasza arn (#44) üzenetére


maggi1886076
addikt

Ez a jövő, nem bukó. Ezt a szürke allomanyod elég sötét részéről szedhetted elő.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#49) Šolaire


Šolaire
veterán

Érdekes koncepció van benne ráció ,lehet fejleszteni bővíteni mint a pc-t. Kezdetnek nem rossz később ha jó irányba haladnak vele meg kinövi a gyermekbetegségeit lehet jövője 😊

“Praise The Sun” \[T]/

(#50) enginev3.0 válasza #20749568 (#48) üzenetére


enginev3.0
félisten

Szerintem be lesz vezetve az androidra, hogy veszel egy új eszközt a telefonodhoz, pl egy új kamera modult, és a rendszer telepíti magától a drivert internetről

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.