Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kasya


Kasya
nagyúr

A tavalyi evrol a "Play" nekem nem ad tul sok optimizmust. Ne velunk jatszanak...
Amugy sem jegyzem meg, lesz meg errol hir itt :D

(#2) babosmiki


babosmiki
addikt

Várós nagyon!

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#3) SlayR


SlayR
senior tag

Részemről LG R.I.P az elmúlt időszakok után...

(#4) babosmiki válasza SlayR (#3) üzenetére


babosmiki
addikt

Azért a V20 igen jó lett..

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#5) Cifu válasza babosmiki (#4) üzenetére


Cifu
nagyúr

Nem is kapható nálunk...

Az LG-nek egyébként inkább azt kellene feljegyeznie, hogy vagy korrekt készüléket rakjon le már induláskor jó áron (évek óta nem sikerült), vagy innovatív készüléket, amely tényleg használható is (a G5 arra példa, hogyan NE csináld).

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#6) #16820480 válasza babosmiki (#4) üzenetére


#16820480
törölt tag

És igen nagy (és drága) is mellé, így még ha lehetne is kapni, akkor sem érdekelne mindenkit szerintem :N

(#7) babosmiki válasza #16820480 (#6) üzenetére


babosmiki
addikt

Én csak azt mondtam, hogy jó lett..
És igen, be lehet szerezni...

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#8) Cifu válasza babosmiki (#7) üzenetére


Cifu
nagyúr

Nem hivatalosan.

Mert egész Európába nem hozták el. Csakmertazért.
Szóval már csak ezért is egy fekete lyuk méretű fekete pont az LG-nek. Innen kellene visszakapaszkodnia a vásárlók bizalmába...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#9) Bass válasza SlayR (#3) üzenetére


Bass
addikt

Hát azért a G4-t nagyon szeretem,nem nagyon van kedvem lecserélni. Az hogy a G5 nem lett siker meg nem olyan nagy gàz,v10-V20 is jó lett. Az alsó és középkategóriàba viszont tényleg fejlődhetne. No de vàrjuk ki az új szériàt 😀

[ Szerkesztve ]

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#10) RaveForce válasza Cifu (#5) üzenetére


RaveForce
veterán

Nekem az LG-vel ( es a masik vmikori kedvenc hTC-vel is) az a megrogzott erzesem van hogy olyanok ulnek a donteshozo szekben mint a mi kormanyunk... totalis dilettáns idiotak akik a sajat zsebuket tomik, a ceg meg megy amerre lat... szegyen.. egy közepesen valamire valo témában járatos ember jobb donteseket hozna mint ezek a ferdeszemu f@szkalapok... :(((

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#11) babosmiki válasza Cifu (#8) üzenetére


babosmiki
addikt

Az nekem nem gáz, én megvettem..
De igen, bosszantó!

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#12) doooo válasza RaveForce (#10) üzenetére


doooo
veterán

Easy man, easy... :))

De +1...

(#13) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

A képen látható "kijelző" arányai egyértelműen a 18:9-es méretről árulkodik. :)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#14) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Az eddigiek alapján bizakodó vagyok. :)

Finn the human

(#15) papi77


papi77
addikt

Háát nem tudom..kell ez a 18:9 es képarány? :U
Miért nem jó a szabvány 16:9? Miért kell már megint variálni?
Aztán lehet,hogy jó lesz. Meglátjuk... :)

Az első: NOKIA 1611

(#16) Kasya válasza RaveForce (#10) üzenetére


Kasya
nagyúr

Azert ez rossz hasonlat. A kormanyunk lathatoan gazdagszik, mig az LG vagyona a donteseik alapjan nem igazan no... :D

(#17) babosmiki válasza papi77 (#15) üzenetére


babosmiki
addikt

Kell! Azért, hogy kisebbek lehessenek a kávák alul és felül úgy, hogy megmaradjanak az arányok. Már a V20 is ilyen, csak a kamera résznél van kihagyva és ugye az a kijelző külön életet él.

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#18) Dr. 444Hertz válasza babosmiki (#17) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

+1
Ezt én is így gondolom.
Bumszli telók nem kellenek.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#19) papi77 válasza babosmiki (#17) üzenetére


papi77
addikt

Jó,de azt 16:9 nél is meg lehetne oldani,hogy kisebbek legyenek a kávák!
Kíváncsi leszek,hogy lehet majd elérni egy kézzel a bal felső sarkába :D

Az első: NOKIA 1611

(#20) babosmiki válasza papi77 (#19) üzenetére


babosmiki
addikt

Persze, csak megváltoznának az arányok. Minek azt elérni? Van már számos okosság, amivel meg lehet könnyíteni a nagy mobilok használatát..LG-nél még a roló lehúzásához sem kell felnyúlni, gombal megoldható.

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#21) Dr. 444Hertz válasza papi77 (#19) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Az a baj, hogy a káva nélkül a 16:9 széltében hosszabb, mint egy ugyanolyan magasságú, kávás teló.
Ez egyrészt kényelmetlen, másrészt idétlenül néz ki.
Ezért jó a 18:9, ami nem csak szép, de kellemesebb a kvázi több tartalom miatt.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#22) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Kivancsi vagyok rajuk nagyon. :K

Sheratan nekem ugy remlik hogy te tavol-keleten dolgozol.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#23) Balzak83


Balzak83
senior tag

Jó telefonnak igérkezik. Annak kell lennie.

(#24) slimshady válasza SlayR (#3) üzenetére


slimshady
senior tag

Hátha most feltámadnak. :)

üdv.: SlimShady

(#25) hemaka


hemaka
nagyúr

Kell nekik a jo telo most mar, nem punnyadhatnak.

(#26) #16820480 válasza wertigo1984 (#22) üzenetére


#16820480
törölt tag

Már egy ideje nem :N

(#27) A-Bag


A-Bag
tag

Flex 3-ról még mindig semmi hír :F

(#28) wertigo1984 válasza #16820480 (#26) üzenetére


wertigo1984
őstag

Amig kinnt meloztal, sok olyan telefont kiprobaltal, amit itthon nem lehetett kapni? :)

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#29) #16820480 válasza wertigo1984 (#28) üzenetére


#16820480
törölt tag

Szinte minden értelmes telefont lehet már otthon is kapni. Van néhány exkluzív japán-koreai modell, ami igazából csak ott működik rendesen, de annyira azokat nem érdemes erőltetni, pont ilyen okból :)

(#30) slimshady válasza Cifu (#8) üzenetére


slimshady
senior tag

"Innen kellene visszakapaszkodnia a vásárlók bizalmába..."

Szerintem ez pont meg sem fordult a fejükben. Így is úgy is megveszi a nép, ha jól sikerül, különben meg felejtős.

üdv.: SlimShady

(#31) jacis


jacis
nagyúr

Utoljára a Google nyomta a pixelek bemutatása előtt ezt a nagyképű dumát kb... Ott sem kellett semmit megjegyezni :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#32) Fejvadi válasza hemaka (#25) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Már rég kellet volna. Talán most a G6.

(#33) slimshady válasza Dr. 444Hertz (#21) üzenetére


slimshady
senior tag

Lehet jobban kitölti a jelenlegi telefon formát a 18:9, de mivel a kijelző lassan csak egy csík, így használhatatlan lesz fektetett nézetben. Nem hiszem, sok weboldal kihasználja, max ha belezoomolsz és majd csak pár sor szöveget látsz. Viszont legalább nézhetsz igazán szélesvásznú mozifilmeket. :)

üdv.: SlimShady

(#34) Dr. 444Hertz válasza slimshady (#33) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Viszont jobb lesz az osztott képernyős mód.
Meg - véleményem szerint - jobban néz ki úgy az arány.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#35) Aryon87


Aryon87
félisten

Varos mar nagyon..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#36) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Mivel vszínű, hogy a gombok a kijelzőn lesznek, így megmarad a valós 16:9 kijelző. A tetejét kb 4,3 coll óta nem lehet egy kézzel....
Én várom! G4-et is imádom a mai napig(ja nálam se bootlop, se kijelzőbeégés, pedig rendesen a veszélyeztetett gyártású, ezért ezt a témát dobhatjuk is....)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#37) slimshady válasza Dr. 444Hertz (#34) üzenetére


slimshady
senior tag

Remélhetőleg hamarosan kiderült mennyire is jó.

üdv.: SlimShady

(#38) Aryon87


Aryon87
félisten

Viszont orulnek ha a kamerarol is lenne valami info morzsa..
+ dijaznam nagyon ha a kameraszoftveren is javitananak, hogy ne mossa el a dolgokat, mert a G5 ahogy kapja a frissiteseket, ugy lesz szarabb a kamera is... Meg ha szandekosan is, de akkoris..
Visszamentem a majdnem legelso verziora, amivel a telo kijott, hogy normalis kepeim legyenek..
Na ezt orvosoljak leginkabb (+ a kijelzos nyavajakat) es akkor nem varok decemberig a vetellel, hanem mar nyaron megyek erte..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#40) aTe014 válasza dutrás (#39) üzenetére


aTe014
aktív tag

Be lehet szerezni a V20-at Magyarországon, egy magyar oldalról. Olvass bele a topicjába, és megtudod, hogy honnan. :) Eddig 2 tulaj már biztos van. :D

Az egyetlen "szépséghibája", hogy (még) nincs magyar nyelv a szoftverben. :)

i14Pro

(#41) tepenzed


tepenzed
őstag

Szvsz az LG a g2-nél elérte a csúcspontot, utána már csak gyönyörűen bassza el sorban a telefonjait.

Az igénytelen kinézetről vagy a hihetetlen innovatív G5-ről meg nem is mondok semmit..

[ Szerkesztve ]

(#42) Cifu válasza aTe014 (#40) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ezzel az erővel a japán belpiacos készülékeket is be lehet szerezni, attól még hivatalosan nem kaphatóak itthon.

Értsük már meg mit a különbség beszerezhető és a hivatalosan nem árusított kifejezés között... :U

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#43) Sinisi


Sinisi
senior tag

Egyszer majd megérkezik az Eu-ba is?!

(#44) Sinisi válasza Sinisi (#43) üzenetére


Sinisi
senior tag

Illetve, hogy már meg is érkezett?! :)

(#45) Dr. 444Hertz válasza Sinisi (#44) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Ööö...
Majd febr. 26-án mutatják be, és csak utána.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#46) Sinisi válasza Dr. 444Hertz (#45) üzenetére


Sinisi
senior tag

Igen, leesett... :F

(#47) Sinisi válasza Sinisi (#46) üzenetére


Sinisi
senior tag

Szóval várunk még egy keveset...

(#48) SkyLine3000 válasza tepenzed (#41) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Semmit nem b@sztak el a G3-nál sem. 1 éve elégedett tulaja vagyok és nem is szándékozom eladni még jóideig. Legalább cserélhető az akksija és bővíthető sd-vel a G2-vel szemben. Annak idején pont ezek miatt esett ki a 2.

(#49) Kasya válasza SkyLine3000 (#48) üzenetére


Kasya
nagyúr

Szuper telefon, nekem is nagyon bejott. Sokan tamadtak anno, hogy lassu, de azt is orvosolni lehetett.
Egy gondja van/volt, hogy alul/felul megrepedt magatol a haz sok keszuleken (a legtobbnel).

(#50) motofi válasza Kasya (#49) üzenetére


motofi
aktív tag

Egyetértek! Nekem is megrepedt. 1,5 év után váltam meg tőle. Galaxy S6-ra váltottam, de nem érzem azt, így utólag,hogy ez előre lépés lett volna. A G3 kamerája nagyon jó képeket csinál, a legjobb kamerás telefon ami a kezembe megfordult, jobb mint az S6.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.