Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Az LG vagy ritkítja a mobil sorozatait, vagy eleve megszünteti ezt azapacukafundaluka+eS sorozat baromságokat.

És itt most nem elegendő a sima átkeresztelés.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#2) babosmiki


babosmiki
addikt

Kár...

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#3) Bossyy


Bossyy
tag

Érdekes, hogy a töredék ennyibe kerülő LG G7 fit megkapta a Quad DAC-t, a magyar piacon viszont kihagyja a cég a csúcsmodelljéből. Tulajdonképpen nem is érdekesnek, inkább tragikusnak mondanám. Az egyetlen kitörési pontja a márka mobiljainak az analog hangegység erre kihagyják. Persze igaz, hogy egy sima SD procival szerelt telefon analóg hangminősége is kiváló, ez csak afféle csemege a fogékonyak számára, de akkor is öngól. Kb. mint ahogy az autóiparban a Citroen kidobta a világ legjobb rugózási rendszerét, a hidropneumatikus rugózást (ami a cég védjegye volt) és betette minden típusába a sima acélrugókat. Nem mindig előrefelé halad a világ :-)

(#4) Fred23 válasza Bossyy (#3) üzenetére


Fred23
nagyúr

Lehet, van a cég vezetésében néhány beépített ügynök, másra már én se nagyon tudok tippelni. :D

(#5) Silenzio


Silenzio
addikt

A 60 fps-es esti felvételekre:
Mikor veszik észre a gyártók, hogy létezik Európa? Mikor vezetik be a 25 és 50 fps-t? iPhone-nál a Filmic Pro 48 fps-t is tud.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#6) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

G8 egyáltalán nem vészes. Hova lövik be az árát?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7) Bodor válasza Bossyy (#3) üzenetére


Bodor
veterán

"Persze igaz, hogy egy sima SD procival szerelt telefon analóg hangminősége is kiváló"
Hm... telefon "kiváló " hangot még nem tudott produkálni...

(#8) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Azért sokat elmond az LG jelenlegi helyzetéről, hogy az egyik zászlóshajójuk, a G8 tesztje alatt, 8 hozzászólás gyűlt össze estig. Az enyémmel együtt.

(#9) ates válasza Juhaszatti (#8) üzenetére


ates
aktív tag

+1, ennél még egy akármilyen jellegtelen kínai telefon is több hozzászólást kap, de legyünk optimisták és tudjuk be a nyári szabi időszaknak. Adjuk meg az esélyt :) .

(#10) Plug Life válasza Fred23 (#4) üzenetére


Plug Life
senior tag

Kiváló ügynökök.

(#11) L3zl13


L3zl13
nagyúr

A fotóknál az utolsó két képnél a wide thumbnail van kitéve mindkét telefonnál.

Aki hülye, haljon meg!

(#12) mjani1172 válasza Juhaszatti (#8) üzenetére


mjani1172
addikt

Sajnos nem lehet az LG-ről szinte semmi jót írni.
A G5-nél leírtam, hogy ez a gondolkodásmód beárazza az LG-t. Egy elmaradott, túlárazott, gyenge minőségű terméket későn piacra dobni, aztán még ki is herélni.
Tényleg nem értem ez miért jó.

(#13) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Csak a szokásos LG-s töketlenkedés..

(#14) Bossyy válasza Bodor (#7) üzenetére


Bossyy
tag

Szerinted nem lehet egy telefon kiváló hangzású, szerintem pedig igen :-) A hangzás talán már vallási kérdés mindenkinél, így e téren tapasztalatom szerint nem lehet senkit meggyőzni semmiről. Van olyan telefon, ami minőségi fülessel (nagyon nem bóvli fülesem és fejhallgatóm van, nem a levegőbe beszélek), tömörítetlen file-okat használva gyönyörűen szól, de megértem azt is ha valaki máshogy gondolja.

(#15) julius75


julius75
aktív tag

"végtelenül kellemetlennek és meghaladottnak érzem ezt a generációk óta össze-vissza specifikációzott, végtelenségig variált G-szériás modellpalettát"...... nincs ebben semmi kellemetlen. Egyszerűen el kell fogadni, és el kell engedni ezt az LG vonalat.
Felesleges folyamatosan reménykedni, bízni, hogy na majd hátha a következő.....nincs, nem lesz következő. Szép volt, jó volt, köszönjük, de be kell látni, itt az ideje a váltásnak.
És szerencsére, bőven van miből választani.

(#16) zozzo72


zozzo72
aktív tag

Mondjuk ez a cím érdekes, tömör és lényegretőrö.

(#17) Bodor válasza Bossyy (#14) üzenetére


Bodor
veterán

Akkor jó, ha megérted, mert "kiváló" minőség alatt mindenki mást és mást ért.... :K

Jobb minőségű hordozható zenelejátszó kenterbe veri bármelyik telefont, szerintem....

Én legalábbis nem bírok telefonnal zenét hallgatni már egy jó ideje, de lehet nekem magasak az igényeim.

(#18) adalbert1 válasza Mr.Silkó (#13) üzenetére


adalbert1
veterán

Azért nagyon kíváncsi lennék, hogy mi állhat annak a hátterében, hogy az LG ennyire csúszik lefelé mobil és tablet fronton, mert az elmúlt pár évben valamit folyamatosan elszúrnak.
Pedig mikor Symbian-ról áttértem Androidra, akkor egyszerre volt tőlük telefonom és tabletem is, de a Sonyval együtt nagyon háttérbe szorultak az évek során.

Ez a döntésük meg teljesen érthetetlen, hogy miért csak az egyik változatot hozzák be, Samsungból szerintem vagy 15 modell tuti kapható egyszerre itthon.

Bodor: szerintem az ilyen szintű igényességeddel a kisebbséghez tartozol, a nagy többségnek elég a telefon is utazás közbeni zenehallgatáshoz.

(#19) Chevalier


Chevalier
tag

Mobilarena, mint az egyik legpatinásabb és mérvadóbb telefonos blog mikor tud interjút készíteni az LG európai mobilüzletágból valakivel aki nem a Ken Hong féle laza mellébeszélést tolja?
Évek óta fejek kellene hogy hulljanak a történtek miatt

einhorn az finkle

(#20) julius75 válasza Chevalier (#19) üzenetére


julius75
aktív tag

Na ne viccelj....azzal meló is lenne. Ez a pasi meg jön kérés nélkül......

(#21) Zé.


Zé.
tag

Az IFA-n érkezhet az LG G8X
A hátoldalon nem találunk ujjlenyomat-olvasót, a G8X lehet az első LG okostelefon, amiben a képernyő alá kerül beépítésre a szenzor. Sokan biztosan örülni fognak, hogy a kamerák teljesen belesimulnak a hátlap síkjába. A képek tanúsága szerint megmarad a 3,5-es Jack-csatlakozó is. Ezek alapján az LG szakítana a szélesebb szenzorsávval és a véna-felismeréssel, arcfelismeréssel, és inkább egy vízcsepp alakú, kevésbé zavaró bevágással folytatná. A felső hangszóró alapján ezúttal nem a kijelzőből jön a hang beszélgetés közben. Az alapmodellbe Snapdragon 855 lapka, 6 GB RAM és 128 GB tárhely kerülhet. [link]
Arra számítunk, hogy az LG G8X a világ minden táján megjelenni fog 4G LTE csatlakozással, míg a helyi változat valószínűleg 5G modemmel lesz szállítva. [link]

A G8X előlap designt másolták, pl. Lenovo Z6 Pro, - ez egyébként sokkal elegánsabb, mint a V40 előlapja, --- no de reméljük, hogy végre a 32-bites, 394 kHz-es Quad DAC került bele!
Nekem a képernyős ujjlenyomat-olvasó sokkal hasznosabb, mint a képernyős hangszóró.
Van remény, hogy a régi - régi LG mobilom Új, használható LG -re cseréljem...
Kíváncsian várom a tesztet, talán érdemes lesz várni rá! :K

,,Földiekkel játszó égi tünemény, Istenségnek látszó csalfa, vak Remény!" ...

Hittem szép szavadnak: Mégis megcsalál.
( Csokonai : A reményhez )

(#22) mjani1172 válasza Chevalier (#19) üzenetére


mjani1172
addikt

És szerinted ezt eddig nem vették észre hogy szart gyártanak?

(#23) papabear73


papabear73
csendes tag

Nem tudja valaki, honnan lehetne venni 3 hátsó kamerás LG G8-at? Nem G8s, nem g8x, csak a sima. Ez az idióta elnevezés még a Google keresést is ellehetetleníti, mert az LG G8 Thinq keresésre simán a G8S találatokat hozza. Egyes oldalak meg G8-nak hirdetnek egy telefont és a képeken a G8S figyel. Egyszerűen nem tudom honnan merjek úgy rendelni, hogy tényleg ezt kapjam. Az USA oldalak tele tele vannak, de azokon csak 2 kamera van és/vagy nem dual SIM-esek.
Ötlet?

Papabear

(#24) AMD_64 válasza papabear73 (#23) üzenetére


AMD_64
csendes tag

Szia!
Most szeretnék én is ilyet, dual-ba. Sikerült Neked találni? Itthon szerintem nincsen...
Itt vannak a változatok: https://www.gsmarena.com/lg_g8_thinq-9540.php#lm-g820umb

(#25) Remekelek28 válasza AMD_64 (#24) üzenetére


Remekelek28
őstag

Sziasztok vettetek végül ilyen telot?

(#26) AMD_64 válasza Remekelek28 (#25) üzenetére


AMD_64
csendes tag

Még nem, én is tájékozódni szerettem volna. Valószínűleg az S lesz mivel Mo. on és még európában is ritka. Az zavar az S ben, ebben hogy kiáll a síkból a hátsó kamera.

(#27) Remekelek28 válasza AMD_64 (#26) üzenetére


Remekelek28
őstag

Pedig elvileg mindenben gyengébb kicsivel az S. Én egy usaverziost veszek. Ott sikba vsn a kamera is. És kompaktabb. A hangzása is fullos.

(#28) AMD_64 válasza Remekelek28 (#27) üzenetére


AMD_64
csendes tag

Hol fogod vásárolni van konkrét linked hozzá? Dual sim változatot? Melyik verzíót? ezek vannak:
LMG820QM7 (US Unlocked); LM-G820UMB (Verizon); LMG820UM0 (Sprint); LMG820UM1 (AT&T); LMG820UM2 (Canada); LM-G820N (Korea)
Azt is fontolóra kell venni, hogy ha baj van vele az itthoni LG szervíz meg tudja e csinálni., vagy nem foglalkozik vele.

(#29) Remekelek28 válasza AMD_64 (#28) üzenetére


Remekelek28
őstag

At&t st veszek.itt is azt tesztelték. Nekem a dual sim nem létszükség. Igy a 2 kamerása is jó. Igen valoszlinű itthon nem foglalkoznak vele,de nem szokott az Lg telokkal gond lenni. Nem félek tőle. De gondolom usa is ad garit,ha bármi gond vsn vele. Van paypal visszaküldési lehetőségem.

(#30) aya válasza Remekelek28 (#29) üzenetére


aya
addikt

Látom nem sokat pörög a topik. Vettem egy hónapja egy ilyen usa lg g8 szépséget. Nillkin tok pattant rá. Elég akciósan. Gondolom bevásároltak és a kutya nem vett ilyen telefont. Magyar nyelv lg v20 alapján feltéve rá simán ráment. Ujrainditás után is megmarad. A firmwaretöl féltem. Lg elég lusta. 2020 januári volt rajta. Nem talált ujjat. Aztán egy hete jött hozzá szeptemberi frissités. Magyar nyelv igy is maradt.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#31) Quarell


Quarell
tag

Szia,

Hol erdemes G8-at venni? A magyar nyelv telepítésére létezik valamilyen leírás?

Thx.

(#32) Quarell válasza aya (#30) üzenetére


Quarell
tag

Szia,

Hol erdemes G8-at venni? A magyar nyelv telepítésére létezik valamilyen leírás?

Thx.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.