Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) myckie2


myckie2
őstag

1.6 millió? Csak egy kicsit marad el a Samsung ~10 milliójához képest. :DD

(#2) Legendd válasza myckie2 (#1) üzenetére


Legendd
senior tag

Rettentően kíváncsi vagyok, hogy mi lesz jövőre. Vajon a Samsung képes lesz-e újat mutatni, mert most tényleg odarakták magukat. Az LG-nél is várom, hogy mit hoz a következő év, innentől lesz izgalmas szerintem, mert most azért valamennyire hasonlóak a mobilok, ki ezzel, ki azzal akar előrelépni.

Alea iacta est!

(#3) janeszgol válasza Legendd (#2) üzenetére


janeszgol
félisten

Jönnek majd a taktikázások (csúszás, kihagyás). Valóban izgalmas lesz. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#4) xmaas


xmaas
őstag

Hat lassan annyira tele van a piac hogy mar tenyleg csak csokkeni fognak az eladasok,nagyon kicsi az a reteg ami evente fogja megvenni a legujabb generaciot plane ha nincs valami nagyon foradalmi bennuk meg ami fontos egy nagyon aggresziv marketing/reklamozas
Lassan annyira egyforma a felszereltseg/tudas hogy mar csak a marka szimpatia dont arrol hogy melyik gyarto keszuleket veszik meg az emberek na meg ami a legfontosabb az ar/ertek arany egyre tudatosabbak az emberek es mar nem lehet barmit lenyomni a torkukon jo dragan(csak az Applenel mukodik meg a marka fanatizmus egyelore)

(#5) janeszgol


janeszgol
félisten

Ebből is lehetne hírt írni. A Sony leszerepelt. Mondjuk nem csodálkozom, megdolgoztam érte.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#6) myckie2 válasza Legendd (#2) üzenetére


myckie2
őstag

Előbb utóbb talán eljön a foldable kijelzős telefonok ideje is. A kérdés, hogy a Samsung mikor fogja megtenni ezt a lépést, valaki előtt vagy valaki után?

[ Szerkesztve ]

(#7) helixP válasza myckie2 (#6) üzenetére


helixP
nagyúr

Szerintem előtt. Az androidos gyártók már jó pár trend alakítók, nem trend követők.
Alig várok már egy foldable gépet, ami ha akarom telefon méretű, ha akarom phab/tablet.

(#8) Cifu


Cifu
nagyúr

Minden szempontból gáz. A flagship terén is csúsznak le a G3 óta, nem is igazán értem, hogy tudtak annyira mellé nyúlni minden téren a G5 esetében (egész alapkoncepció, gyártási minőség, magyarázkodás a fémháznak nevezett burkolat miatt, stb.)

Arról nem is szólva, hogy a K szériával bebetonozták magukat oda, hogy belépő- és közép szinten el lehet felejteni az LG-t... :U

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#9) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Az első negyed évben sokat számított az, hogy sokan kivártak a G5-re, ezért vszínű a G4 nem fogyott úgy. A G5 meg csak most került a polcokra. Viszont mivel össz 10milla fölé nem nagyom ment az eladása a G szériának eddig, ahoz képest ajó szám az 1,6 millió eladott darab. Aztán kiderül ez növekszik v kifullad. Nekem van egy sanda gyanúm G3 deja vu lesz...(G2 szuper, G3 bajos , de mégis több fogyott a G3-ból). A K széria szintén most kezd megjelenni a polcokon és van még egy széria(2db-os asszem X széria), ami még sehol. Ráadásul ahogy a cikkben is van, eddig csak a költségek voltak nagyszámban(reklám, gyártás), ami mindég rontja a mérleget.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#10) #06658560


#06658560
törölt tag

Most akkor 2,46 vagy 2,96?

(#11) Legendd válasza janeszgol (#5) üzenetére


Legendd
senior tag

Köszi, ki is raktam.

Alea iacta est!

(#12) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Máskor nem 2800-as akksival bohóckodnak meg kisebb kijelzőhöz nem nagyobb készülékház párosul, és 2016-ban kamera modult adnak ki (ez utoljára a 12 éve volt menő) hanem mondjuk juicy jacketet és akkor nem 3 millió lesz a cél...

Amúgy az 50 ezer alatti telefonjaik a kategóriájuk legjobbjai általában (kínai cuccokat leszámítva)

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#13) Cifu válasza GeryFlash (#12) üzenetére


Cifu
nagyúr

Amúgy az 50 ezer alatti telefonjaik a kategóriájuk legjobbjai általában (kínai cuccokat leszámítva)

Magyarul szerinted "jó" dolog kiadni egy LG K5-öst 5"-os 480 x 854 képernyővel, 1GB RAM / 8GB belső tároló konfigurációban? :U
Mert szerintem ipari hulladék kategória 2016-ban ennyiért ilyet kihozni...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#14) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

G5 után meg is érdemelnek egy fél éves bukót.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#15) janeszgol válasza Cifu (#8) üzenetére


janeszgol
félisten

A K8 nekem nagyon tetszik. A K4 vacak es a voda altal arult K10 verzio is az.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#16) GeryFlash válasza Cifu (#13) üzenetére


GeryFlash
veterán

LG Leon és Spirit teljesen rendben van az árukért.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#17) Richie86


Richie86
senior tag

Szegény LG :O

;]

(#18) Cifu válasza GeryFlash (#16) üzenetére


Cifu
nagyúr

Az LG G3S, LG Spirit és az LG Leon esetében (mindegyik 1/8-as) a frissítésekkel, és az "általánosan" használt cuccokkal (Facebook, Viber, Über, stb.) elég gyorsan elérheti a ~400MB-os belső memória méretet, aminél visítani kezd, hogy nem lehet a frissítéseket végrehajtani helyhiány miatt.

A Facebook esetében ha a faladon egy linkelt oldalt akarsz megnyitni, akkor egy fehér képernyő lesz a jutalmad, amíg vissza nem lépsz (az oldal megnyitása a kevés memória miatt nem hajtódik végre).

Egy 100 dolláros nagyságrendű kínai telefon (Zopo Hero 1, Doogee X5 Pro) 2/16-os kiépítésben hülyére veri használhatóságban akár a G3S-t, akár a Spiritet, akár a Leon-t... :U

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#19) GeryFlash válasza Cifu (#18) üzenetére


GeryFlash
veterán

Ajánlom figyelmedbe a hszem zárójeles részét :U Átlag emebr bemegy a szolgáltatójához max 50 ezer Ft-tal az LG a legjobb választás (maximum a Huawei jöhet szóba, csak élettartammal ott lehetnek majd meglepetések).
Majd ha nem csak szürke importos lesz a Xiaomi (és lesz szolgáltatóknál), akkor visszatérhetünk erre.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#20) #06658560 válasza GeryFlash (#19) üzenetére


#06658560
törölt tag

Nem, az 1/8 semmilyen módon nem hogy legjobb, hanem még csak nem is vállalható ajánlat.

(#21) GeryFlash válasza #06658560 (#20) üzenetére


GeryFlash
veterán

50 ezer alatt szolgáltatóknál ezt kapod. Azt mondom hogy átlag jóska ha bemegy A tréhez inkább Lg-t vegyen mint Samu-HTC-Sony-Lumiát. Amúgy ez az alapvető appok és 400MB hely elég nagy baromság.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#22) #06658560 válasza GeryFlash (#21) üzenetére


#06658560
törölt tag

Már milliószor elmondtam, leírtam, hogy nem. LG G2mini. Pont ez a baja, hogy 400MiB alatt nem hagy semmit frissíteni. A rendszer plusz Google plusz LG vackok elvisznek több mint hat gigát.

Íme!

[ Szerkesztve ]

(#23) Cifu válasza #06658560 (#22) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ugyanezt tapasztaljuk LG G3S esetében, már a Waze-t is le kellett szedni, mert egyszerűen nem lehet honnan helyet találni, az App-okat meg nem lehet átmozgatni kártyára. Az alap Google marhaságok (Google Zene, Google Újságok és stb.) persze automatikusan frissítik magukat, és foglalják a helyet.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#24) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Nem csodálkozom. Amíg a csúcskészülékeik jók és talán jól is fogynak (mondjuk a G5 egyáltalán nem jön be), addig nem képesek egy normális közepest összedobni. Mind több sebből vérzik. Csoda, h nem adnak el belőlük sokat? Ugyanazon az árszinten kismillió, sokkal jobb teló van.
Nekem szolgáltatónál a G3 54ért, 2500as előfizuhoz nagyon megérte. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25) GeryFlash válasza #06658560 (#22) üzenetére


GeryFlash
veterán

Lollipop vagy KK? Nekem is LG G2 mini, igaz KK-n de 2GB hely minimum van (este lövök képet ha kell), úgy hogy jó pár app van rajta igaz nem játékok. Én valami más régiós készüléket vettem, így nem jön rá a frissítés, kézzel kell majd felraknom, de ha ez igaz, hogy 5.0-val ekkora a szopás lehet nem erőltetem azért a +10% akksiidőért.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#26) #06658560 válasza GeryFlash (#25) üzenetére


#06658560
törölt tag

5.x.

Mikor frissült, hirtelen eltűnt két giga.

(#27) GeryFlash válasza #06658560 (#26) üzenetére


GeryFlash
veterán

Ja értem. Akkor lehet hagyom :DDD

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#28) énvagyokaz^^ válasza Cifu (#18) üzenetére


énvagyokaz^^
tag

+1
G3S tulajként mondom hogy igazad van, hulladék telefon.

(#29) judas13 válasza Cifu (#8) üzenetére


judas13
addikt

Egyetértek az LG-vel kapcsolatban!
.....................................

Amúgy - a mindig a következő évre ígért - összehajtogathatós és percek alatt feltölthetős majd mondjuk akár egy hetet is kibíró üzemidejű mobilok megjelenéséig mi igazán újat is tudnak valójában szülni most a cégek a 100 Giga RAM, a 800 mag, az 50 mpx-es kamerán és a 6.9 collos kijelzőn kívül?

Itt mára már netto parasztvakítás folyik szerintem egyre több pénzért persze, mivel a közép és felső kategória között folyamatosan csökken a különbség és csak a támogatás az optimalizálás a vevő-márka kapcsolat, mondjuk a szervíz ami megmaradt az előnyszerzés tekintetében

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#30) Plazmacucci válasza judas13 (#29) üzenetére


Plazmacucci
félisten

100 Giga RAM, a 800 mag, az 50 mpx-es kamerán és a 6.9 collos kijelzőn kívül?

Nekem jöhet.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#31) SkyLine3000 válasza Plazmacucci (#30) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Ja. Én is kérem ugyanezt, csak mondjuk 4,7ben és 50ezerért. Felőlem lehet akár Lg is. :DDD

(#32) judas13 válasza Plazmacucci (#30) üzenetére


judas13
addikt

Intézem :)

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#33) #84490496 válasza #06658560 (#22) üzenetére


#84490496
törölt tag

Vagy mondjuk rootolod,utána meg ujraparticionálod az xda-s leírás alapján és rögtön használható. Plusz azt hozzátenném,hogy az összes "nagy" gyártó az általad említettek közül teleba**a olyan progikkal a stock romot,aminek legalabb a fele felesleges.
Szal alternativák vannak mindenre,de az átlagjoska a büdös életben nem fogja megtalálni és megoldani ezeket. Viszont a tudatos és tapasztalt felhasználó talál megoldást az 1/8 combo használhatóságára...

:R

(#34) -Mosquito- válasza myckie2 (#1) üzenetére


-Mosquito-
őstag

3x cserélték az S4 Activot,4.-ik cserére is mehettem volna de meguntam,eladtam. Gondolom ezeket is beleszámolja a Samu,így meg könnyű. ;]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.