Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tocso1706


Tocso1706
csendes tag

Nagyon szeretem ezt az új irányt :D
Biometria úgy is telefon lokális adat, utána session-ökkel meg bármerre lehet logolni. Ez az autocheck megoldás meg további jóság. Munkahely szerver külföldi, így párszor fen lehet akadni a cloudflare-en

(#2) Fecó 11 válasza Tocso1706 (#1) üzenetére


Fecó 11
csendes tag

Na ennek felét nem értem... Magyarul? :D

(#3) Hallosz


Hallosz
senior tag

Roham léptekben fejlődik az iOS na. Elképzelhető, hogy egyszer talán lesz SMS kézbesítési jelentés is? :U

Mert lakni, muszáj.

(#4) consono válasza Hallosz (#3) üzenetére


consono
nagyúr

Miért, még valaki használ SMS-t??? :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#5) Mr. Morgo válasza consono (#4) üzenetére


Mr. Morgo
junior tag

:W mobil parkolás, lottó, éves megyei autópálya matrica......
Folytassam még?

Várom a napot mikor a világon pár napra megszűnik az internet (LESZ ilyen) és fiatalok tucatja lesz öngyilkos mert nem tud a facén, instán és tik-tokon lógva b@romságokat nézni! "Ami a világban most zajlik az nem más, mint vagyonelkobzás infláció mögé bújtatva."

(#6) Tibee86 válasza Mr. Morgo (#5) üzenetére


Tibee86
veterán

Mikor már annyiszor tettek pihenőre és inkább csinálsz sokadreget, amit nyugodtan tilthatnak. :))

[ Szerkesztve ]

(#7) Mr. Morgo válasza Tibee86 (#6) üzenetére


Mr. Morgo
junior tag

Érdekes ez a PH fórum! Itt nem lehet őszintén véleményt leírni! De csak ezen a fórumon! Nem vagyok bólogató jános, mint sokan ebben az országban! Ha valami sz@r, ha valami nem jó és ha valaki tudatlan, akkor leírom a véleményem! Ez főben járó bűn!? Akkor akasszanak fel, mert van önálló véleményem amit ki is merek mondani! Nonszensz!!! :W
Ui.: foglalkozz a saját dolgoddal!

Várom a napot mikor a világon pár napra megszűnik az internet (LESZ ilyen) és fiatalok tucatja lesz öngyilkos mert nem tud a facén, instán és tik-tokon lógva b@romságokat nézni! "Ami a világban most zajlik az nem más, mint vagyonelkobzás infláció mögé bújtatva."

(#8) NemMo válasza Mr. Morgo (#7) üzenetére


NemMo
őstag

Miért ne lehetne? Én még nem tapasztalat azt amit írsz. Normális stílusban mást a személyében nem megbántva bármit le lehet írni tapasztalataim szerint

(#9) hogabesz válasza NemMo (#8) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Megelőztél, ugyanezt akartam írni. Nem a véleménnyel, hanem a stílussal van a probléma.

(#10) NemMo válasza hogabesz (#9) üzenetére


NemMo
őstag

Sokan azt hiszik, hogy a szólásszabadság miatt bármit lehet, pedig igazából szigorú keretei vannak.

(#11) Mr. Morgo válasza NemMo (#8) üzenetére


Mr. Morgo
junior tag

Haveromat anno azért tették ki, mert egy db PONTOT mert írni véletlenül az egyik fórumba. Szerkeszteni már nem tudta mikor észrevette.

Várom a napot mikor a világon pár napra megszűnik az internet (LESZ ilyen) és fiatalok tucatja lesz öngyilkos mert nem tud a facén, instán és tik-tokon lógva b@romságokat nézni! "Ami a világban most zajlik az nem más, mint vagyonelkobzás infláció mögé bújtatva."

(#12) Wallasz


Wallasz
kezdő

Így van ez minden olyan fórumon, amelyik néhány geek kocka belterjes játszóterévé válik. 2005 óta követem a Mobilarénát majd napi szinten, az megvan hogy régen egy teszt alatt több ezer, talán tízezer hozzászólás is összegyűlt? Akkor nem lehetett dedózva finnyáskodni, ki mit ír.

(#13) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Ez elég jól hangzik. :)

(#14) Fecó 11 válasza Mr. Morgo (#5) üzenetére


Fecó 11
csendes tag

Mindegyikre van program És van kézbesítési jelentés.

(#15) Mr. Morgo válasza Fecó 11 (#14) üzenetére


Mr. Morgo
junior tag

Persze mindenhez majd külön appot fogok használni, amikor egy egyszerű sms üzenettel is le lehet zavarni amit akarok! Vicc!
Azt írta fentebb a kollega hogy nincs sms jelentés......

Várom a napot mikor a világon pár napra megszűnik az internet (LESZ ilyen) és fiatalok tucatja lesz öngyilkos mert nem tud a facén, instán és tik-tokon lógva b@romságokat nézni! "Ami a világban most zajlik az nem más, mint vagyonelkobzás infláció mögé bújtatva."

(#16) Tibee86 válasza Mr. Morgo (#15) üzenetére


Tibee86
veterán

És ezt iPhone-ról nem lehet sms-sel elintézni szerinted?
Másrészt amiket felsoroltál mind szolgáltatások, automatikus válaszüzenetet kapsz róluk. :U

(#17) Fecó 11 válasza Mr. Morgo (#15) üzenetére


Fecó 11
csendes tag

Ha küldesz sms-t akkor ott jelzi ha kézbesítve van! De be kehet állítani hogy jelezze ha elolvasták. Amiket Te írtál azok már csak üres kifogások, csak bele lehessen kötni.....

(#18) Fred23


Fred23
nagyúr

Szimpatikus újítás, de mondjuk droidon is megoldható az automatikus CAPTCHA-kitöltés, csak megfelelő böngésző és bővítmény kérdése.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.