Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

az Intel ezúttal a hibáról tájékoztatja a vevőket.

volt olyan hiba, amirol nem tajekoztatta, es becumiztak? :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Vajon azok a vevők is tájékoztatva lesznek, akik olyan kész konfigot vesznek, amibe ilyen hibás chip kerül?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#3) Zodicus válasza Mr.Csizmás (#1) üzenetére


Zodicus
senior tag

Eddig asszem "kellemetlenség" volt és nem "hiba".

(#4) Mr President


Mr President
senior tag

Ezek után megéri az alaplapgyártóknak kvázi "hibás" alaplapokat nagy számban piacra dobni?
Én úgy gondolom, a C1-es lapok nagy része a kereskedők nyakán marad. Legalábbis magamból kiindulva. Biztos nem vennék meg egy problémával kiadott lapot ha rá 2-3 hónap múlva jön a normálisan működő lap.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#5) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ugyan talán nem olyan gyakran előforduló hiba, de ezt a Sandyra is rá lehetett volna már írni, mert a GPU jónéhány h.264 állományt nem képes durva képhibák nélkül dekódolni.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#6) gianni85


gianni85
veterán

Mekkora az esélye, hogy megjelenéskor lesz noti ami nem ilyen hibás vezérlőhíddal rendelkezik? dGPU nélkül csak Intel vezérlős lehet?

(#7) Immy


Immy
őstag

Asztali Haswell procik mikor jelennek meg kb?

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#8) llewwwi


llewwwi
csendes tag

Intel:Nem eleg hogy eladtam neked jo dragan a termekemet meg pofazol is :D

(#9) bpx


bpx
őstag

erről most a P67/H67 startja ugrott be :)

(#10) V.Dave válasza bpx (#9) üzenetére


V.Dave
senior tag

nekemis. Ettől függetlenül biztos megkérik az árát az új haswellnek. Már előre látom az intel propagandáját: Itt az új de hibás haswell, vedd meg paraszt :)

Xiaomi mi 8 6/128

(#11) UnSkilleD


UnSkilleD
senior tag

nem bírták volna kivárni azt a 2-3 hónapot, hogy akkor rögtön c2-vel legyen a start... nem tudom hova rohannak

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#13) Amacs válasza UnSkilleD (#11) üzenetére


Amacs
aktív tag

véleményem szerint mire észrevettek már a jó sok legyártott C1 a lapokon csücsült

(#15) mghltm


mghltm
addikt

a modositasra/javitasra szant plusz koltseget nem lenne esszerubb tesztelesre kolteni? inkabb jelenjen meg valami 1 het/honap kesessel, csak legyen rendben. nem tudom hova ez a nagy sietseg az intel-nel, a sandy-nel a sata vezerlovel voltak problemak.

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#21) Graphics válasza Mr.Csizmás (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

FDIV

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23) Mr.Csizmás válasza Graphics (#21) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

koszi

szerk.: ez jo regi hiba

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#27) deter


deter
aktív tag

Ha van egy dokumentált hiba. Ami a felhasználók meghatározó százalékát érintheti, és nem csak specifikus körülmények között reprodukálható, akkor miért nem hívják vissza az adott terméket? Miért lehet kvázi selejtes terméket eladni?

Nem tudom, hogy ezt más szektorban ellehetne-e játszani.

(#29) ViiiiktorOC válasza deter (#27) üzenetére


ViiiiktorOC
senior tag

Ez egy nagyon jó kérdés, így nem szabadna kiadni semmit!
Vissza kellene hívni a hibás termèket!

[ Szerkesztve ]

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#30) tgabi333 válasza deter (#27) üzenetére


tgabi333
tag

lásd autóipar :)

(#31) CoolMan


CoolMan
MODERÁTOR

Uraim! A topicot kitakarítottam. Akkor az OFF-ot, személyeskedést a flamet, főleg az AMD vs. Intel vitát most lesztek szívesek befejezni, mert több figyelmeztetés nem lesz! Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#32) adamssss


adamssss
veterán

Úgy elképzelem azt a vásárlót aki bemegy a boltba, meglátja a terméket amire ki van írva hatalmas betűkkel, hogy rossz, majd fogja magát oda fordul az eladóhoz és azt mondja, hogy ebből legyen szíves adni.
Am szerintem tutui 1-es betűmérettel lesz holografikusan elrejtve a doboz belsejében...

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#33) #56573440 válasza adamssss (#32) üzenetére


#56573440
törölt tag

nehogy azt hidd. simán nagybetűkkel felírják hogy freezing usb 3 sleep support a fícsör listára, mivel max it portálokon jelenik meg a hír így az egységsugarú user azt hiszi majd hogy valami új usb 3 szabván ami jó neki és kettőt kér :B

(#34) gógyi


gógyi
aktív tag

Miért nem kukázzák a C1-et?

(#35) TommyNagz


TommyNagz
senior tag

Nem értem...miért nem hívják vissza? Hogy a francba merik egyáltalán így kiadni ezeket? Igen is kritikus hibáról van szó! Engem komolyan felháborít, hogy így ki merik engedni ezeket...

encapsulation dot1q

(#36) Tarill


Tarill
őstag

de mi ez már? mért kell ezt eljátszani állandóan, 6os szériánál is szar lapokat adtak ki azt jöbb a b3 chipes hurrá, most meg majd lesz a c1 es, mert elsőre nem megy a jó, vagy ha tudják hogy szar akkor hogy van pofájuk eladni?

(#37) TommyNagz válasza Tarill (#36) üzenetére


TommyNagz
senior tag

Most mit csináljunk? Vegyünk AMD-t? :DD

encapsulation dot1q

(#38) Tarill válasza TommyNagz (#37) üzenetére


Tarill
őstag

inteles zászlókat kéne égetni meg rossz alaplapokkal dobálózni :D :DD

(#39) BalaNce87 válasza TommyNagz (#35) üzenetére


BalaNce87
addikt

Jogos, 30-40% os mínusszal talán...

(#40) PPatrik


PPatrik
aktív tag

Kíváncsi lennék, hogy ha nem adattároló kerül az usb portra, hanem mondjuk egy egér, vagy billentyűzet, akkor mi történik. Ez így elég érdekes megfogalmazás: Most vagy semmi se működik, vagy sokkal pontosabban is lehetne definiálni a hibát. Egyébként meg több olyan program is van, ami fagyás nélkül kibírja, ha kihúzzuk alóla az adattárolót. Ezek a programok is megfagynak... ?

(#41) nakos


nakos
senior tag

Emlekezzunk az elso koros sandy bridge-E 3960x es a 3930k procik is virtualizacios kepesseg nelkul lettek piacra dobva, amire 3 honap mulva jott csak a stepping javitas. Es ugye egy 3960x mar akkor is 1000 dollar volt...
Latszik Intel nem tanul a sajat hibajabol, es latszik hogy nincs komoly verseny igy kvazi mindent megtehet. Sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#42) Graphics válasza nakos (#41) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ott a pont, 1000-es procinal megjatszani... meresz

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#43) PPatrik válasza Graphics (#42) üzenetére


PPatrik
aktív tag

Azért aki virtualizál keményen az ennyiért inkább szerver procit vesz.
A mezei játékos, videovágó, rekord kergető ilyesmikkel nem foglalkozik, ezért is merték akkor kiadni.
Meg akkor inkább egy extra funkció nem ment, most meg egy alap funkció hibás.

[ Szerkesztve ]

(#44) TommyNagz válasza PPatrik (#43) üzenetére


TommyNagz
senior tag

Jól látod, egyre rosszabb a helyzet :D Mi lesz a következő vajon? 10-ből 1 fog működni?

encapsulation dot1q

(#45) PPatrik válasza TommyNagz (#44) üzenetére


PPatrik
aktív tag

Hát ja, de most is lehet majd keresgélni, hogy melyik laptopba melyiket rakták, mert a laptopokra ezt a figyelmeztetést nem hiszem, hogy rá fogják írni.

(#46) TommyNagz válasza PPatrik (#45) üzenetére


TommyNagz
senior tag

Nem hát. :C

encapsulation dot1q

(#47) rob83


rob83
aktív tag

Nekem 4 db Usb 3.0-as alaplapom volt!
H61,H67.B75,Z77

Mindegyiken sz@r volt az Usb 3.0-as port! :W

Lehet,hogy csak nekem,de nagyon nem jött be! :(

"Bízok Istenben,mindenki mást megfigyelek!"

(#48) TommyNagz válasza rob83 (#47) üzenetére


TommyNagz
senior tag

Nekem H61M-USB3-B3-am van. So far, so good. Mi is volt a gond nano? Ha jól tudom a CPU csak az Ivy Bridge óta kezeli az USB3.0-t. A Sandy-knél, legalább is az enyémnél egy Etron chip felel az USB 3.0-ért.

encapsulation dot1q

(#49) rob83 válasza TommyNagz (#48) üzenetére


rob83
aktív tag

Szia!

H61-ASMedia
H67-Etron EJ168A
B75-Nativ Usb 3.0
Z77 -Nem tudom!

Egyik sem volt jó!

Megszakadt a kapcsolat másolás közben,nem ismerte fel az eszközt stb.!

"Bízok Istenben,mindenki mást megfigyelek!"

(#50) TommyNagz válasza rob83 (#49) üzenetére


TommyNagz
senior tag

Nem semmi...mák, hogy nekem nincs ilyen gond. Amúgy a Z77 már Ivy alatt jött ki, szóval már az is natív :)

encapsulation dot1q

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.