Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) D1Rect


D1Rect
félisten

Értelmesek a kommentek...

(#3) Nunder válasza mate0217 (#1) üzenetére


Nunder
őstag

Velős hozzászólás... :U

Dehogy ON is legyek. Natalon abszolút nem vagyok meglepődve, de a Star Wars-on igen. Nem gondoltam volna hogy ez ilyen kaliberű, de a videó alapján nagyon tetszik :Y

Szerintem a megalázó pillanatok nem is voltak annyira megalázóak. Mondjuk hogy James Cameron nem tud negyed óra alatt egy nyamvadt képet mutatni a filmről vagy a játékról az nem megalázó, hanem kiábrándító.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#4) D1Rect válasza Nunder (#3) üzenetére


D1Rect
félisten

Azért a megalázó pillanatokban is volt gáz... Amikor bugos volt a játék :DDD
A Star Wars engem is meglepett, de ami nekem nagyon ütött a Brütal Legend :D

(#5) 010203


010203
tag

Egyedül én nem csodálkozom, hogy bekerült a TOR a listába? :DD
Pedig hatalmas játéknak ígérkezik, ha beváltják mindazt amit ígértek pl.: A multidialog.
De itt tudtok még többet informálódni róla. [link]

(#6) Nunder válasza D1Rect (#4) üzenetére


Nunder
őstag

Viccelsz? A Brütal Legend miatt gondolkodtam el komolyabban a konzolvételen :DDD Jack Black miatt lehet hogy be is szerzek egyet, vagy valamilyen módon ki fogom próbálni a játékot, ha a nyakamat töröm akkor is :C

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#7) D1Rect válasza Nunder (#6) üzenetére


D1Rect
félisten

Igen, nekem is van pár cím ami miatt gondolkodom.
Nekem nagyon bejönnek a Beat em up játékok, és a God of Wart kár lenne kihagyni...
A Brütal Legend tényleg nagyon ott van, legalábbis elég hangulatosra sikerült. :DDD

(#8) twollah


twollah
nagyúr

A Star Wars tetszik, nagy SW fan vagyok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.