Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HawerKing


HawerKing
őstag

Szerintem meg epp az ilyenekbe kellene csucs hardware....

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#2) Ali G. válasza HawerKing (#1) üzenetére


Ali G.
senior tag

az ilyenekbe felejtenek el tenni... :D a technika szeret fordítva fejlődni :D

(#3) Lambach válasza HawerKing (#1) üzenetére


Lambach
tag

Miért? Ez nem jó?
Remélem ebbe nem kell majd beleműteni az akkut...

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#4) Peterson_


Peterson_
addikt

Kedves Sony lehetne követni a példát...

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#5) b.daniel


b.daniel
senior tag

Jó ez a koncepció, és szerintem ez a hw is elég neki. Így legalább nem annyira elrugaszkodott az ára. Bár aki ilyet vesz az szerintem komolyan gamelni, arra meg ott vannak a célplatformok :/

(#6) Xaels válasza Peterson_ (#4) üzenetére


Xaels
félisten

Minek is? Nekik ott a PS Vita, amire rendes tartalmú játékok vannak. Erre meg megkapod ugyanazokat az ötlettelen hulladékokat amik egy Galaxy Mini-n is elfutnak... Gyakorlatilag, ha most lenne 70k-m hordozható játékgépre akkor vennék egy Vita-t és mellé még beférne 1-2 játék is ebből az összegből.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#7) mrlujoak válasza Peterson_ (#4) üzenetére


mrlujoak
veterán

...tulajdonképpen már van rá példa. Androidos vonalon is.
Xperia PLAY.

Csaképp sokkal kevesebb gamer szánt rá pénzt, mint hagyományos okostelefonra, így aztán nem is lett utód. Sem tavaly, sem idén.
Akkoriban az a 4" tök okés volt, idén már ugye ez kicsi lenne...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#9) Peterson_ válasza Xaels (#6) üzenetére


Peterson_
addikt

Pont azért, mert kb nekik minden megvan hozzá, hogy normálisan össze eszkábálják az egészet, ezen kívül még csak komoly konkurenciával sem kellene számolniuk.
Ennyiből minek csinálták a Playt.
Ami szintén jó lett volna, ha korszerűbb hw-t pakolnak alá és nem trehánykodják el a supportot.
Én még használom-már két éve- és nem mindegy, hogy ha valami komolyabb játékkal akarok játszani, akkor szétretkelem a kijelzőt, vagy csak kicsúsztatom a padot és kapok egy teljes értékű kontrollert.
Aztán egy kütyüt viszek magammal, nem kettőt.
Egyébként a játékokkal kapcsolatban egyetértek.

mrlujoak:
-Azért szép közösség lett mögötte pl XDA-n is, szóval sejteni lehet, hogy nem az elképzeléssel volt a baj.
De le is írtam feljebb.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#10) mrlujoak válasza Peterson_ (#9) üzenetére


mrlujoak
veterán

A support "eltrehánykodás" pont a játékok miatt volt.
Az akkori játékok nem jól futottak ICS-n... Ennyi.

Ráadásul az akkori PLAY hardvere tök ugyanaz volt, mint a 2011-es felsős paletta.

2011-ről beszélünk...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#11) Peterson_ válasza mrlujoak (#10) üzenetére


Peterson_
addikt

Aha, szerinted én most mivel használom-már kb fél éve.?meg a PlayStation store és vele együtt a ps pocketben használható ps1-es címek is elmaradtak.
Nem akarásnak nyögés a vége, úgyhogy ezt inkább hagyjuk.
A hw-t tudom, de akkoriban is szépen el voltak terjedve már a többmagos megoldások, csak az SE(vagy inkább már a Sony?)hozta a későbbi szériákkal.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#12) mrlujoak válasza Peterson_ (#11) üzenetére


mrlujoak
veterán

Tudom, hogy használod (emlékszem a topikban rád) és nem azt írtam, hogy nem lehet ICS-t feltenni rá! :(((

A gyártó a hivatalos supportot akkor nem vállalta be, mert az akkori címek akadtak, bugosak voltak az ICS-vel.
Utána meg egyszerűen hagyta a gyártó elhalni a vonalat.

Egyszerűen be kellett látni, az emberek inkább összemaszatolják a kijelzőt, mintsem egy vastagabb okostelefont vegyenek kezelőfelülettel.

Nyögés pedig nem lett (merthogy nincs utód) így a gyártó nyilatkozata szerint a hivatalos, stabil, támogatott oprendszer a PLAY esetében 2.3.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#13) satz18 válasza Xaels (#6) üzenetére


satz18
őstag

Töltenél fel videót, amiben Samsung Galaxy mini-n tolod a NOVA 3-at, esetleg a Modern Combat 4-et? Most ezzel a kijelentéseddel kíváncsivá tettél.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#14) Peterson_ válasza mrlujoak (#12) üzenetére


Peterson_
addikt

Unásig ismerem as hivatalos álláspontot, nem is ezzel van a hiba, de újra lehetne gondolni ezt az egészet, annyi szent.
A ps/psp vonallal megfelelően összehangolva simán nagyot durranhatna a dolog-főleg, hogy a Sony amúgy is nyomatja ezt a vonalat.
Ahogy mondtam is, szép számmal voltak play tulajok és 10-ből 7 biztosan vevő lenne az utódra.
Inkább fizetnék ki akár 200k-t érte, mint egy archosért.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#15) Xaels válasza satz18 (#13) üzenetére


Xaels
félisten

Én ugyan nem töltök fel ilyet mert nincs ilyen telefonom, de [link] , [link]. Igaz ez Mini 2 :U

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#16) satz18 válasza Xaels (#15) üzenetére


satz18
őstag

Na ez igazán remek élmény lehet. Megvan vagy 13-15 fps, 3.5 colon a tapipaddal az irányítás is első osztályú. Tényleg hozza ugyanazt az élményt, mint egy kontrolleres játékra kihegyezett táblán. (Amúgy a Modern Combat 4 az meglepően jól megy, igazából a NOVA 3 ami nagyon szaggat.)

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#17) Xaels válasza satz18 (#16) üzenetére


Xaels
félisten

Gameloft... De teljesen mindegy mert ez egy szutyok MSM7227A. Kicsivel többért lehet kapni olyan telefont/táblát amiben elméletileg sokkal jobb a hardver, de a Gameloftnál rémesen szarul tudnak optimalizálni. Amúgy meg hiába vannak ott azok a gombok, a játékok nagy része érintőre van fejlesztve, egy AB, CTR, Amazing Alex és lehetne még sorolni a siker játékokat amik semmit nem fognak profitálni a kontrollerekből. Nem mintha az FPS-eken olyan sokat dobnának.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#18) satz18 válasza Xaels (#17) üzenetére


satz18
őstag

"Nem mintha az FPS-eken olyan sokat dobnának."
Ez tök szubjektív. COD-ból pl konzolra adtak el egy rahedlit. Én a PC-men is kb mindet kontrollerrel nyomok, még az fpseknek is a jelentős részét. Ha neked maga a kontroller nem jön be az tök más szitu. Akkor neked ez tényleg nem való mert van olyan teló vagy tábla ami többet tud ennél olcsóbbért. Ezt azoknak találták ki, akik hajlandóak fizetni egy kis pluszt azért hogy kontrollerrel játszanak. Amúgy nekik még van is külön szoftverük rá, hogy amelyik játék alapból nem támogatja a kontrollert azt is azzal a cuccal szabadon be lehet konfigurálni.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#19) Xaels válasza satz18 (#18) üzenetére


Xaels
félisten

Az, hogy mennyit mire adnak el csak egy statisztika ami... attól még az FPS mint játékstílus baromira nem erre lett annak idején kitalálva. Nincs bajom a kontrollerrel, jelenleg PS3-am van, de előtte évekig X360-am is volt és a HnS-eket imádom, de a lövöldözés és a pontos célzás közelében nincs egy normálisabb egérnek. Ettől függetlenül vannak olyan játékok amikkel azért szívesen "szenvedek" (MGS, Gears Of War, GTAV), mert a tartalom kárpótol. Na ezt egy NOVA3, MC4 baromira nem éri meg, mert csak gyenge másolatai egyes AAA címeknek és ezért mondtam, hogy ott a PS Vita ezért a pénzért amire a Sony elég korrekt tartalmú játékokat ad ki.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#20) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na ez tök király meg minden, de szerintem inkább egy csak egy kontrollert kellene kiadni amibe szinte minden tabletet belepaszírozhatnánk.

Live-Die-Respawn

(#21) Peterson_ válasza oriic (#20) üzenetére


Peterson_
addikt

Moga Pro?
Azthiszem abba a 7"< tabletek lis belemennek.
Én-mivel már más nagyon nem maradt- egy Note 3+ valami ilyesmi kontroller kombó beszerzésén gondolkodok.
Persze ilyenkor már tényleg érdemesebb lehet egy psp, ha mobilból nem a felső szegmenst céloznám az időtállóság miatt.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#22) jonnyjoker01 válasza Peterson_ (#21) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ha Note 3-mat veszel akkor már nem is kell PSP, mivel van emulátor már Androidra, csak egy kontrollert kell rákötni. :K

Üdv. Johnny

(#23) dreamdancer válasza oriic (#20) üzenetére


dreamdancer
őstag

+1

Nem a lényeg a fontos.

(#24) Peterson_ válasza jonnyjoker01 (#22) üzenetére


Peterson_
addikt

Tudom és írtam is, hogy pl egy moga vagy gameclip kilátásban van, ha erre szánom magam.
De a Samsung konkrétan gyárt is gamepadet a note-hoz, ami mindegyiknél igényesebb és jobb megoldásnak tűnik, csak épp fogalmam sincs, hogy hol lehetne beszerezni.
Használok FPSE-t és PPSSPP-t is és mind a kettő nagyon bejött playen, pedig elég korlátozó tényező a gyenge hw.
A Note-nál már biztos nem lesz ilyen probléma:C

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#25) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Mint egy lapított PSP, szerintem nem sok értelme van :)

Finn the human

(#26) Csillag01


Csillag01
aktív tag

ppsspp ne remenykedjetek.jelenleg 4magos 2gb ram (nexus4) is ugy akad h jatszhatatlan.
Talan majd a galaxy s5 futni fog rendesen.8 mag 64 bites procival.

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Phone 6

(#27) DMG


DMG
senior tag

Inkább veszek a Nexusomhoz egy Moga Controllert, mint hogy ezzel a HW-vel álljak neki játszani. :D Wayteq-emben kb ugyan ez van, és a legalapabb játék is akad rajta.

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#28) Peterson_ válasza Csillag01 (#26) üzenetére


Peterson_
addikt

Érdekes, nekem az 1 magos, 1.6GHz-es, 512mb Rammal szerelt telómon is képes játszható sebességet produkálni pl a Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Impact-nél.
1v1-es játékmódban 25-30 fps megvan, csak a főszálnál akad, (~15 fps), de akkor több száz ellenfél van a pályán.
Nem mondom, hogy álomsebesség, de ez egy elavult és gyenge cucc, az asszony HOX-án próbáltam még az egyik régebbi verziót, már ott jelentős volt a javulás.
A beállításokkal is kell egy kicsit játszani, meg nem árt nézni a kompatibilitási listát a ppsspp.org-on.
FPSE-n meg tökéletesen fut a Tekken, Crash, meg a Tenchu2.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#29) Csillag01 válasza Peterson_ (#28) üzenetére


Csillag01
aktív tag

ácsi!!!
a képernyö felbontast vedd már figyelembe.
én nem tudom neked milyen telod van de ha 1 magos gondolom nem egy csucsmodell.
a nexus4 (768 x 1280) a felbontasa.
gondolom tapasztaltad már pc -is ha 1920x1020 jatszol sokkal nagyobb hardver kell mint pl 800x600ba.
szal te valoszínu kisebb felbontasba nem tapasztalod h az emulátor akadozik,mindd addig amig majd ,nem veszel egy sokkal nagyobb felbontasu készüléket.szal maradjunk annyiban h sok jatekot probáltam es jatszhatatlan volt (nexus4),ami azert nem egy csucsmodell de nem is olyan rossz hardveresen.

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Phone 6

(#30) Peterson_ válasza Csillag01 (#29) üzenetére


Peterson_
addikt

Nyilván.
Viszont Te meg a SoC-ok közti különbséget is vedd már figyelembe.
Arányokban azért bőven nagyobb az előrelépés mint a felbontásból következő hátrány.
A HOX-ban is 720p kijelző van, ha jól tévedek, nekem ott fényévekkel jobb volt.
Máson én nem próbáltam, csak a fórumokat olvasgattam, illetve videókat nézegettem.
Tényleg nem tudom hogy Te mit és hogyan próbáltál, vagy neked mi a "játszhatatlan", de erősen túlzó amit mondasz így látatlanban.

A világot nem váltja meg egyik emulátor sem, de ez rengeteg ember visszajelzése alapján kielégítően működik.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#31) Ádám16 válasza oriic (#20) üzenetére


Ádám16
addikt

Ez mekkora lenne...:)

(#32) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Ha már Gamepad, akkor valami jobb gpu-t is belerakhattak volna :K :K

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.