Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Воланд


Воланд
titán

ooo, ez az a hiba, ami "nem letezik mert meg soha nem talalkoztam vele es kulonben is user error"? :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2) cirx


cirx
senior tag

Vajon azt javították, hogy ha bejövő hívásom van és azt fogadom, a telefon tovább csörög és csak pár másodperc után hajlandó a hívást fogadni!?

5c!

S23 GREEN

(#3) laci_csk


laci_csk
senior tag

Javitgatjak, ez jo.
Ez a paradox ezeknel a mai teloknal hogy mielott kiadjak az ujabb szoft verziot a regi akkor a legjobb, de mindenki felaldozza ezt azert hogy a legujabb szoft legyen rajta. Azert a gyartok tobbet tesztelhetnek, es nem a felhasznalok idegein.

Xperia XZ3

(#4) pengwin válasza Воланд (#1) üzenetére


pengwin
addikt

Igen, ez az, amiért itt a fórumon jól elküldték a fenébe azokat az iFelhasználókat, akiknél jelentkezett. :))

Üdv, pengwin

(#5) laci_csk válasza Воланд (#1) üzenetére


laci_csk
senior tag

En a multkor ugy fogalmaztam mint te, es kitiltottak egy hetre. :((
Most mar nem merem megirni a velemenyemet mert az itteniek nem szeretik (flame-lek mondjak es kitiltanak) ezert inkabb hazudok. :O

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#6) MortalVenoM válasza laci_csk (#5) üzenetére


MortalVenoM
tag

ismerős...

(#7) 407 válasza laci_csk (#5) üzenetére


407
tag

Nem olyan nagy baj ha kitíltanak,legalább több idő marad a családra.😄😄😄

[ Szerkesztve ]

(#8) laci_csk


laci_csk
senior tag

Igaz, es semmit sem veszitek.

Xperia XZ3

(#9) spawn21 válasza Воланд (#1) üzenetére


spawn21
veterán

szerinted hányszor hallgattam ezt, mert nekem bizony minden megvásárolt zeném; csengőhangom eltűnt.... :))

iPhone 13p

(#10) .LnB válasza laci_csk (#5) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Érzékeny téma erre fele az Apple! Én a rangomat buktam vele :) Az "almafalók" nem értik a poént. :(
Vigyázni kell, hogy az ember szépen mézes - mázasan fogalmazzon ha róluk van szó.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11) laci_csk


laci_csk
senior tag

Most megint ki fognak tiltani, mert elinditottam egy lavinat.
Akkor csak azt kerdeztem hogy: "Nem az IOS a legjobb szoft?" es kitiltottak egy hetre, de az ember elvarja hogy egy istenitett szoft amire azt mondjak hogy a legjobb, legstabilabb es egy csomo leg, hat akkor ne legyen benne hiba, mert maskeppen olyan mint akarmelyik mas. Csak ennyi.

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#12) v_atis


v_atis
tag

az app store egyébként másnak se működik vagy csak nekem nem (7es iosen vagyok). jelzett hogy van frissítés kattintok az updatere megjelenik a kis kör majd ismét update felirat. kiléptem vissza ugyan az. letöröltem az alkalmazást fel se lehet telepíteni, plusz mást se tudok.

3310-t230-c75-e51-e52-5800-e72-skate-e72-xperia ray-lumia 800-i4s-lumia 735-huawei p7-iSE-iPhone11Pro

(#13) 407 válasza laci_csk (#11) üzenetére


407
tag

Huha...ráncigálod az oroszlán bajuszát-))

[ Szerkesztve ]

(#14) laci_csk válasza v_atis (#12) üzenetére


laci_csk
senior tag

Biztos nagyon zsufolt most, mert mindenki akar frissiteni, probald meg kesobb/tobbszor.

407: nem, csak megirtam a velemenyemet es az elvarasomat ugy a szofttol mint az itteni moderatoroktol is

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#15) 407 válasza laci_csk (#14) üzenetére


407
tag

Ilyet itt nem szabad,itt mindenki erkölcsös...

(#16) laci_csk válasza 407 (#15) üzenetére


laci_csk
senior tag

En is az vagyok.

Xperia XZ3

(#17) 407 válasza laci_csk (#16) üzenetére


407
tag

Viccnek szántam

(#18) Zolik válasza laci_csk (#5) üzenetére


Zolik
senior tag

ez azért tényleg durva...
múltkor konkrétan egy forumozó azzal vádoltak meg az MA-t, hogy pénzt kap a samsungtól hogy jobb értékelést kapjanak, egy modi válaszolt neki és még csak ki se lett dobva. Téged meg ilyenért tiltottak? no coment!

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#19) #09819904 válasza laci_csk (#14) üzenetére


#09819904
törölt tag

Az is cukiság amikor egy kérdés miatt több időt vagy kitiltva, mint aki anyázik.
A másik ami tetszik az az egységesen szabályozott büntetési tétel. :U
Majd amennyit a moderátor atyuska kioszt annyit kapsz.

(#20) #09819904 válasza Zolik (#18) üzenetére


#09819904
törölt tag

Aminek van valóságalapja... :)
De ezt a témát ugyanúgy nem szabad pedzegetni, mint az SZ betűvel kezdődő, és G betűvel végződő alapítványban az ember "múltját".
Csakhogy nagyon diplomatikusan burkoljam a dolgokat.

(#21) laci_csk válasza #09819904 (#19) üzenetére


laci_csk
senior tag

Igen csak hogy az a kerdes ketertelmu, es az lett volna az elso hozzaszolas ahoz a cikkhez, ezert volt sulya.

Xperia XZ3

(#22) sicli válasza cirx (#2) üzenetére


sicli
tag

Nem javították, nálam ugyanúgy rossz. A hackerek megoldották, callbar-t kell letölteni, azt hiszem csak jailbreak alatt megy! Többen írják fórumokon, hogy ez segít. Van, akinek segített a hálózati beállítások visszaállítása.

Csúnya, hogy a hackerek oldják meg és az apple "szakemberei" nem értenek a szoftverekhez:)

Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

(#23) sicli válasza laci_csk (#11) üzenetére


sicli
tag

Az iOS volt a legjobb, de nem él, aki értett hozzá! Bár ez is nézőpont kérdése, nekem az Androiddal sem volt gondom. Win Phone-t nem próbáltam még.

Persze, hogy tiltanak, ha mondjuk egy apple őrült moderátor azt látja, hogy bántod a kicsikét:) Ez magánterület és mi a vendégeik vagyunk az uraknak:D

Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

(#24) marositech válasza Zolik (#18) üzenetére


marositech
senior tag

Engem is kicsaptak, úgy egy iTémában trollkodott egy droidos én meg megkértem és elküldtem a melegebb éghajlatra...
Valami nincs ok a modiknál... :(

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#25) Csapoati válasza marositech (#24) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Anyázásért meg elküldésért én is szórnám a büntiket azonnal. Lényegtelen, hogy ki kezdte a trollkodást (mondjuk azért is jár a bünti, ha notórius az illető).

Szegény spawn21-et sajnálom, mert hetekig hülyének nézték az iFanok. Mondjuk az elégtétel meg édes lehet. :D

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#26) 407 válasza Csapoati (#25) üzenetére


407
tag

Akit lehet óltogatni azzal meg is teszik...

(#27) laci_csk válasza Csapoati (#25) üzenetére


laci_csk
senior tag

Azert kaptam figyelmeztetest egy masik forumon, mert a sajat telommal nem voltam megelegedve es leirtam az elegedetlensegemet, szoval becsmereltem a sajat telomat, ugyhogy azt se szabad.

Xperia XZ3

(#28) Dave46


Dave46
tag

Az sms-törlős-dátumos probléma -amire múltkor azt írtam, hogy javításra került- pont ugyanolyan szar, mint az iOS 8 frissítés óta. :W

It's never your successful friends posting the inspirational quotes.

(#29) sicli válasza Csapoati (#25) üzenetére


sicli
tag

Én csak kitennék egy 18-as karikát, majd lerendezik egymás közt:) Amíg nem tudnak objektíven dönteni és nem értenek a moderáláshoz, addig nem alkalmaztatnám, de ez tök mindegy:) Majd az okosok tudják:)

Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

(#30) sicli válasza laci_csk (#27) üzenetére


sicli
tag

Amiért viszont rangot kapsz most, ha kiírod, hogy Vida Ildikó becsületes:D

Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

(#31) #09819904 válasza sicli (#30) üzenetére


#09819904
törölt tag

Sőt, örökös tagságot, ha Logout címlapos cikkben le is vezeted!

(#32) sajby válasza cirx (#2) üzenetére


sajby
senior tag

Nem javitja.(4s-nél ugyan ugy tapasztalom)

(#33) Forest48


Forest48
aktív tag

bocs az offolásért:
Nem frissítéshez kapcsolódik a mondandóm, de azért leírom hátha segít valakinek. Ismerősöm az i5-ét elvitte gombcserére az ájszamurájhoz (így talán nem gáz h beírtam :)), igaz, hogy nem hivatalos szervíz, de annyit azért megnézhettek volna fél perc alatt, hogy jogosult-e a készülék ingyenes cserére és vidd el a rendes szervízbe. Felhívtam őket, hogy minden hozzájuk érkező, a témában tudatlan csajnak lazán kicserélik-e minden tájékoztatás nélkül. Állításuk szerint mindig elmondják az odatévedőknek, hogy van ilyen és nézze meg...hát azért vannak kivételek úgy látszik.
Figyeljetek az ilyen esetekre, mert lazán legombolnak.

(#34) sicli válasza Forest48 (#33) üzenetére


sicli
tag

Nekem szarrá karcolták az alját a szétszedéskor... Személy szerint tudom milyen a sufni szerviz, csak kiteszi az almát, de egyébként nincsen közük az apple-höz, bár lehet még így is jobban értenek hozzá. Az Andrássy úti kiszolgálás és szakmaiság egy nagy nulla.

Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

(#35) alkatraz3000 válasza sicli (#34) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Sajnos igaz amit mondasz. Viszont az almarium es a bécsi úti icentre nagyon korrekt es gyors!

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#36) sicli válasza alkatraz3000 (#35) üzenetére


sicli
tag

Pont most nézegetem a neten a honlapjukat, mert katasztrófa. Jó leírom:

Tgnap 3 apple üzletben jártam, miszerint milyen megoldást javasolnak arra, hogy bejövő hívás fogadásakor ne csörögjön tovább, ha már felvettem. Mindhárom helyen, még végig se mondtam, közölték, ilyen hiba nem létezik. Bementem az Andrássy útiba, fél óra után sorra kerültem, közöltem, hogy tudomásom van róla, hogy vezetői utasításra ezt a hibát (is) le kell tagadni. Srác: Ez a hiba nem létezik, de sokszor találkozott már vele. No, ebből mindent értettem.

Ezek után mit gondoljak??? Hazudnak, mert nem tudnak megoldani egy olyan hibát, ami az általuk fikázott androidon pl. még soha nem keletkezett! Nem az andorid a lényeg, mielőtt pár okos a világmegváltó okosságával kielemzi...

Szeret(t)em az iPhone-t, de nem tudom magaménak érezni! Nem tudom úgy testre szabni, hogy használható legyen! Ilyenkor, amikor ennyit bénáznak, az lenne a minimum, hogy engedik visszatölteni a 7.1.2-t, nem pedig kijön egy szoftver, fél után talán jó lesz a foltozgatásokkal, és fél évig használod, mire megint jön egy hibás... Igen, nem kell letölteni, de idegesíti az embert az az 1-es a beállításoknál. Oké, erre megvan a megoldás, kikapcsoltam a beállítások internet hozzáférését, de ez majd csak jövőre lesz hasznos.

Szóval gagyi az egész és még én fikázom a kínai szarokat, amikor ez sem jobb!

Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

(#37) Forest48 válasza sicli (#36) üzenetére


Forest48
aktív tag

Uhh, ez mondjuk kemény. Hasonlót még csak sufniGSM-nél hallottam. Amióta a főnök elment, beállt a káosz.

[ Szerkesztve ]

(#38) 407 válasza sicli (#36) üzenetére


407
tag

Jézusom Te milyen sztoriban voltál....3 helyre mentél ezért a probléma miatt?Na most már végképp nem értem engem miért apple fan-oznak-??-))Engem nem zavart ennyire az "utócsengés",mondjuk 8.1.1-el meg is szünt.

[ Szerkesztve ]

(#39) sicli válasza Forest48 (#37) üzenetére


sicli
tag

Nem volt (tudomásom szerint) kiadva vezetői utasításba, csak blöfföltem. Elegem lett, hogy a telefonom létező hiba nem létezik, majd a külföldi és magyar fórumok is tele vannak hányva ezzel a hibával, de nem létezik.

Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

(#40) sicli válasza 407 (#38) üzenetére


sicli
tag

Nem vagyok fan, ez nem erről szól, hanem baromi idegesítő. Igen, rászántam az időt, mivel a Mammutnál volt dolgom, hülyének néztek, zavart, így amikor a Westendbe is mennem kellett, besétáltam, kíváncsiságból az arénába is és végezetül Andrássy. Nyilván, nem hülye vagyok, konkrétan zavar. Igen, sokan elfogadják, mert alma és megér nekik ennyit a látszat, de engem zavar, mint ahogyan zavart másokat, ha az akku merült jobban, vagy kopott az i5.

Apropó, kopás: Andrássy-n kérdeztem az embert, hogy az apple szerint az i5 kopása sem volt hiba, akkor mi? Válasza: A működését nem befolyásolta. Ja, így már minden oké.

Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

(#41) SpongyaBob válasza spawn21 (#9) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Akkor jól emlékeztem :)) [link]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#42) Gabir


Gabir
aktív tag

Off- rész, de csak én érzem úgy, hogy az öreg Jobs-szal sajnos a stabilitás is megszűnt alma-ügyben?
Értem ezalatt a szoftvert hardvert. Mintha kapkodás lenne az egész. Ezeknél az újabb gépeknél már nem érzem azt a működési biztonságot, hibátlanságot, mint a régebbi daraboknál. (értem ezalatt PowerMac G4 <> G5, iBook, podok,stb.)

(#43) #09819904 válasza sicli (#40) üzenetére


#09819904
törölt tag

Ugyanez van a perrendtartásba is! Hiába téged érint az ügy, simán közlik, hogy nem a per tárgya. Marad két verzió!
1. Nyomatékosan cseszteted a bírót és végül érdekes módon mégis a per tárgya lesz.
Vagy
2. Hagyod, indítasz egy másik pert aztán reménykedsz.

Szar az egész rendszer úgy ahogy van.

(#44) assemble válasza sicli (#36) üzenetére


assemble
addikt

Nahat, az apple hazudik a vevoknek? Meg hulyenek nezi oket? Pedig ok aztan sose szoktak ilyeneket csinalni ;]

(#45) merkucyo válasza sicli (#40) üzenetére


merkucyo
aktív tag

Megvettem szépen az I5-t nem sokkal azután, hogy megjelent és a mai napig ios 6 van rajta. A design egy szubjektív dolog, de maga a telefon megy mint a szél :)
Most egy hétig 4s-t használtam ios7-el , de ez is csak abban erősített meg, hogy ha a közeljövőben rászánom magam egy új iphone-ra, akkor azzal a rendszerrel fogom használni 2-3 évig amelyikkel a dobozból kiveszem :K

Így elvárás meg úgy elvárás, hogy 4-5 évig menjen a support (és megy is ), de azt mindenkinek mérlegelni kell, hogy az a néhány új ficsör mégéri-e a kompromisszumokat. Az akis és sebesség majnem minden esetben esik és az esetleges bugoknak is meg van a lehetőségük.

A 4s-t is lehetne most 8... ra frissíteni, de hova ha már az ios 7 alatt is egy lassított felvétel :U

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#46) INGJOKE válasza sicli (#36) üzenetére


INGJOKE
veterán

Ezt már leírtad szifonon is és ott is unalmas volt. Ez az idemegyek ezt kérdezek azt kérdezek kicsit gáz. Menj fel az apple honlapra és írj nekik. Nekem is I6-om van nekem is cseng még egy felett és megtanultam, hogy felvétel után nem kell egyből beszélni. Annyira jók az apple-s srácok, hogy a rohanó világba kicsit lassítanak, nehogy túl pörögj. Ez a Healt app része. 😜

(#47) sicli válasza #09819904 (#43) üzenetére


sicli
tag

Nyilván nem egy peres dolog, bár, ha amerikai lennék, azért is perelném, mert biztos azért szart le egy galamb, mert Apple volt a kezemben.

Folytatás: Most hívtak az Apple ügyfélszolgálatról. Ajánl az Andrássy-n kívül másik két szervizt, ahol nincs annyi probléma, mint az Andrássy-n. Nem akarom kiforgatni a szavait, de ezek szerint nem én vagyok az egyetlen, akinek ez gond és a szerviznek nevezett Andrássy úti cucc.

Bár említette a hölgy, hogy valószínű ki kell cserélni gariban a telómat, vagyis ez lesz belőle, amivel végre elismerte, hogy hiba, de nem tudom mennyire megoldás, ha a fórumozóknál is ez a hiba, vagyis más készüléken is gond, mivel lesz jobb az új.

Ígérte, hogy bejegyzi, mint hibajelenséget, bárnem tudom fog-e érdekelni valakit!

Nem azért írom ezeket le, hogy téma legyek az okosok körében, hanem, hogy amikor más elolvassa, hátha segít, mint ahogyan már írtam két lehetséges megoldást, ami nekem nem segített, de pár embernek más fórumokon igen.

Amennyiben valamelyik termékemet szeretnéd megvenni, reggel 7-ig jelezd és aznap nálam lesz! Utána ráérünk egyeztetni, csak tudjam, hogy vegyem magamhoz.

(#48) 407 válasza sicli (#40) üzenetére


407
tag

Ezt értem,átb@szv@ érzed magad.De ez csak egy bunkó telefon nem ér ennyit sztem..Amugy nem tudom milyen választ vártál az üzletekben??Nálunk sokkal nyugatabbra is vannak komoly problémák...Tudnék mesélni sztorikat.

(#49) Jhonny06 válasza laci_csk (#5) üzenetére


Jhonny06
veterán

ő is megérdemelne egy hasonlót (másból nem tanul az ilyen), fölöslegesen indítja itt a flame-et

(#50) Csapoati válasza INGJOKE (#46) üzenetére


Csapoati
nagyúr

"megtanultam, hogy felvétel után nem kell egyből beszélni. "

Hogy is fogalmazott tegnap valaki a forumon? Ezen kipontozodtam. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.