Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#103) t72killer válasza #54625216 (#88) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

"Ez attól függ, hogy milyen az illető munka- és időbeosztása. Ha az egész napja be van táblázva megbeszélésekkel..."

Ez miben különbözik bent vs kint? Full jelenléti üzemmódban én pont ugyanúgy nem tudtam a másik csoportnál dolgozó kollégával 2 napnál hamarabb érdemben beszélni.

Ha nálatok a munkavállaló HO-ban lopja a napot, akkor meg kell rendszabályozni/ki kell rúgni, ennyi. HO-s ismerőseim munkaidőben szépen ott ülnek a gép előtt, bekapcsolt telefonnal, mert eléggé meetingelősek a munkahelyeik. Sőt, mondok viccesebbet: még a covid előtt egy nagyobb osztálymeetingünk előttbazinagy felhőszakadás volt: én és egy csomó munkatárs nem mentünk át a másik épületbe, hanem online csatlakoztunk, mint az 1000+km-re lévő kollégák.

A klímatagadó hisztidet meg jobb ha kikezelteted. Semmiféle "céges magánügy" nincs ebben: ahogy a KRESZ szabályai sem szűnnek meg a Kiskunmajsa tábla után, a társadalomszervezés, társadalomszintű humánerőforrás + közlekedés és környezetmenedzsment bőven kompetens a gyárkapun belül is. Lásd még a témában: Verespatak, Kolontár.

#101, 104: ++1!

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.