Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hallador


hallador
addikt

Sajnálom, de azért örülök, hogy még van emlékszem, mikor a 2000-es évek elején több ismerős is kiment USA-ba egyetemre, akkor yahoo volt a kötelező mail fiók az USA egyetemeken, igen jelentős cég volt, reméljük az egészséges verseny érdekében marad még az élvonalban.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#2) nubreed


nubreed
veterán

Hát ez epic fail. :U

Nagy arccal azt mondani, hogy 44 Mrd az kevés, most meg odaadjuk 5 -ért? Hát, gratulálok a versenyzőknek! Meg is érdemlik. :))

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#4) Saccco válasza #20749568 (#3) üzenetére


Saccco
nagyúr

Akkor még nagyobbat buktak, infláció. :D

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#5) nubreed válasza #20749568 (#3) üzenetére


nubreed
veterán

Így van, pont ez a baj. Pár évvel ezelőtt meg kellett volna ragadni a MS ajánlatát.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#6) RaveForce


RaveForce
veterán

sose értem, amikor ilyen rég letűnt dolgokért még pénzt adnak.... a tények azt mutatják, hogy általában még aprópénzen is bukó lesz az üzlet...

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#7) emelhu válasza RaveForce (#6) üzenetére


emelhu
aktív tag

Ennél a cégnél (pl. az említett e-mail fiókok által) relative értékesebb ügyféladatok gyűltek össze, mint a "tömeg" google/facebook user infók.

(#8) #06658560 válasza emelhu (#7) üzenetére


#06658560
törölt tag

Kérdés mennyire aktuálisak ezek az adatok.

(#9) #16820480


#16820480
törölt tag

Ehh, na remek :U A Flickr-rel akkor mi lesz? Remélem nem szúrják el...

(#10) hallador válasza #06658560 (#8) üzenetére


hallador
addikt

Eléggé, mert mint mail szolgáltató rengeteg ideig volt az élen. Arról nem is beszélve, hogy akkor amikor a kampusoknak még nem volt mail szervere, sok egyetemen USA vonzáskörzetében a yahoo volt a "MAIL" szolgáltató. Ma is rengetegen használnak yahoo mail-t. Nekem is van, és elég aktív főleg, mert pl a külföldi kapcsolattartásoknál még mindig a yahoo sok helyen még magasabb prioritásban kezelik, mint a többit, itt főleg magánemberekre gondolok, a mai yahoo helyét átvette már a cloud, meg az egyedi domainname variáció.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#11) DBob válasza #16820480 (#9) üzenetére


DBob
őstag

Pont ez jutott eszembe, bár a másik oldalról.

Amióta a Yahoo megvette a Flickr-t, a Flickr azóta egy vasat se ér, tömegek kezdtek el onnan elvándorolni az 500px-re. Erre a Flickr elkezdte azt másolni, persze elég gyengén. Néha-néha nyúlnak csak hozzá a kódhoz bugfixelni, sok helyen még a 4-5 évvel ezelőtti felület érhető el. A végén már azzal próbálták visszacsábítani a felhasználókat, hogy 1TB ingyen tárhelyet adtak nekik, miközben fénykorában ha nem fizettél, 200 képnél többet nem tudtál megjeleníteni a sajátjaid közül :))

Ezek után bármit is csinálnak vele, csak jobb lehet. Kivéve ha eldózerolják úgy, ahogy van.

(#12) #06658560 válasza hallador (#10) üzenetére


#06658560
törölt tag

Ezzel továbbra is az a probléma, hogy az a nagyon sokan az mennyi, mennyire aktuális adatokkal.

(#13) cami][us


cami][us
senior tag

Vajon a Mozilla ebből hogy jön ki?

(#14) sagem


sagem
addikt

Durva hogy elszáguldott mellettük az internet, pedig egykor ők voltak a terület egyik úttörői. Most annyiért kelt el, mint amennyit a Disney fizetett a Star Wars jogokért..s egyesek szerint még ez is sok értük.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#16) #41133696


#41133696
törölt tag

Ballmer: mázli, hogy nem vettük meg a Yahoo-t (2011)

A Yahoo azt gondolta, hogy Google-től szökött szöszi, majd csodát művel, hát nem jött be :D Az évszázad IT bukásai között ez elég előkelő helyen van :D

(#17) .mf válasza RaveForce (#6) üzenetére


.mf
veterán

Attól, hogy itt már a feledés homályába vész, Japánban pl. a Google, eBay alig tudnak labdába rúgni mellette. Amekkora dolog még Japánban, ha máshol már nem is annyira, csodálom, hogy ilyen aprópénzért elment.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#18) #41133696 válasza .mf (#17) üzenetére


#41133696
törölt tag

A Skype-ért 7 milliárdot fizetett az MS :)

(#19) #16820480 válasza DBob (#11) üzenetére


#16820480
törölt tag

Lehet, hogy annyira nem jó már, de azért az 1TB tárhely nem rossz fotókra, és legalább nem rontják tovább a feltöltött képek minőségét. Most ha megszűnne, vagy rossz irányba módosítaná a Verizon (amire valljuk be, elég nagy az esély, ők amúgy sem arról híresek, hogy bármilyen szolgáltatást megosszanak a világgal, ami nem USA), akkor migrálhatnék egy rakás képet máshova.
Lehet, hogy az 500px jó amúgy, azt nem ismerem igazán, de lehet, hogy rá kellene nézni.

(#20) pomorski


pomorski
őstag

Remélem a yahoo mail-en javítanak valamicsékét.

(#21) doooo válasza sagem (#14) üzenetére


doooo
veterán

Nem csak a Star Wars jogokat vette meg a Disney, hanem a komplett Lucasfilm-et, méghozzá ennél kevesebbért.

(#22) cami][us válasza #41133696 (#16) üzenetére


cami][us
senior tag

Az évszázad IT bukásai között ez elég előkelő helyen van

Ebben nincs benne több értékes részvénycsomag, szóval annyira nem nagy bukás, Mayer rengeteg rossz döntése ellenére. pölö

(#23) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Emlékszem, hogy a hőskorban az Altavista mellett a legnépszerűbb keresőmotor volt a Yahoo. Google akkoriban még sehol sem volt. Yahoo mailt meg a mai napig használom, az AOL-t váltotta nálam 8-9 éve.

(#24) hallador válasza Fitzgerald (#23) üzenetére


hallador
addikt

Ez nálam is így van. Szerintem a mail szolgáltatásuk nagyon jó. Kereső már google-t használok, de a yahoo mint mail az van nekem is.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#25) turbulencia8 válasza hallador (#24) üzenetére


turbulencia8
őstag

Az Origot is foleg a freemail miatt vettek meg.

(#26) #16820480 válasza hallador (#24) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mostanában én is használom, mert sok tárhelyet adnak, de azért elég elavult már a yahoo mail, ráadásul tele van reklámmal is. Nekem az inbox és az outkook is jobban bejön.

(#27) hallador válasza turbulencia8 (#25) üzenetére


hallador
addikt

Ezt simán el tudom képzelni, logikus lenne, mert ott tuti sok adat megtalálható.

(#26) sheratan

Nekem nincs outlook.com-os e.mailem, így elhiszem neked. Szerintem amúgy inkább a régi beidegződés miatt, meg azért használják, mert nagyon sokak ott kezdtek e-mail-ezni és annál maradtak.

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#28) #16820480 válasza hallador (#27) üzenetére


#16820480
törölt tag

Egyébként a fejlesztés (hiánya) több helyen is látható. A Gmail is már évek óta alig fejlődött, és elég régiesen is nézett ki, de erre most ott az Inbox legalább, az már tényleg modern, mai szemmel nézve is. Viszont azt továbbra sem tudom megérteni, hogy miért nem képes alias kezelésre, ahogy az outlook.com péládul, ahol létre lehet hozni a felhasználónevedtől teljesen eltérő ál-email címeket is, amik a fiókodhoz vannak kötve. Ilyenekkel lehet például hírlevélre feliratkozni, vagy regisztrálni valahova, ahol nem feltétlen akarsz sokáig jelen lenni, aztán ha nem kell az alias, akkor törlöd, és nem kapsz többet onnan levelet. Persze az outlook.com kinézete elég minimalista, olyan, amilyen az új Windows design is, szóval ha az nem jön be, akkor nem fog tetszeni, de szerintem praktikus és könnyű használni.
Ráadásul Yahoo esetén külön app kell, hogy ne csak pop3 szinkronizálást tudjon telefonra, és még úgy is késve jönnek meg a levelek jócskán. Ezzel szemben mind a Gmail, mind az outlook.com tud ugye Exchange szinkront, ami gyorsabb, és kevesebbet fogyaszt.

(#29) kymera válasza #16820480 (#28) üzenetére


kymera
senior tag

:DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#30) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Ma hallottam hogy a yahoo felhasználók adatait megint megszerezték.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.