Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Nem követem már a politikát, de úgy rémlik hogy a napokban volt a nagy Krumpli és Dagó kézfogás. Hát akkor ez most mi? Átlagpolgár nem igen tehet ilyet, mivel ott nem mindenkinek van internet meg egyáltalán hardvere hozzá, tehát valamilyen kormány által megbízott csicskításnak kell lennie.

Lazarous group: is a cybercrime group made up of an unknown number of individuals.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#2) Braddock válasza Apollyon (#1) üzenetére


Braddock
őstag

"1980-ban az ENSZ egyik munkacsoportja vegyi fegyverzetcsökkentésről szóló tervet készített el. 1984. április 4-én Ronald Reagan amerikai elnök egy, a vegyi fegyverekre vonatkozó nemzetközi tilalom bevezetését követelte. George H. W. Bush amerikai elnök és Mihail Gorbacsov, a Szovjetunió vezetője 1990. június 1-jén aláírtak egy kétoldalú megállapodást a vegyifegyver-gyártás befejezéséről, illetve a készletben lévők megsemmisítéséről."

Láttam egy dokumentum filmet, ami egy emigrált szovjet tudós (v. politikus) személyes visszaemlékezéseit is tartalmazta. Ebben elmondta, hogy Gorbacsov hazatérése után azonnal elrendelte minél nagyobb készletek gyártását és felhalmozását.

(#3) Vesa válasza Braddock (#2) üzenetére


Vesa
veterán

Apró szépséghiba, hogy az ilyen un. Dokumentumfilmek hitelességét manapság elég nehéz igazolni. Tele a net összeesküvés-eélméleteket terjesztő szeméttel, és bár nem állítom, hogy amit láttál feltétlen az volt, de önmagában az, hogy egy videón valaki zagyvál valamit, nem tekinthető hiteles információnak.
Azzal együtt persze, hogy naivitás lenne azt gondolni az ilyen kétoldalú megállapodásokról, hogy maradéktalanul betartja bárki is.

A tudomány a valóság költészete!

(#4) Eltomi válasza Vesa (#3) üzenetére


Eltomi
tag

Igaz vagy sem, lehet benne valami. A szovjetektől nem volt idegen, hogy átb***sszák a környezetüket, meg keresztbe tegyenek a békés megállapodásoknak...

Namtai PS2 EyeToy kamera PC-n: http://bit.ly/12kgl77 | Fotóim: http://on.fb.me/16YHk5d

(#5) #40553216 válasza Eltomi (#4) üzenetére


#40553216
törölt tag

Nagyon nem vagyok szovjetbarát, de ez a politikában mindenkire igaz.

(#6) Braddock válasza Vesa (#3) üzenetére


Braddock
őstag

Tisztában vagyok a sok összeesküvés-elmélet tudatmódosító hatásával.
Pláne az oroszok által terjesztettekkel.

Ez ha jól rémlik, talán Natgeo dokumentum film volt.

(#7) Vesa válasza Eltomi (#4) üzenetére


Vesa
veterán

Bármiben lehet valami, csak ebből nem lehet kiindulni. :-)
Csatlakozva az előttem szólóhoz, a "háttérben való kavarás" minden létező politikai szereplőre igaz. Országtól, ideológiától, bármitől függetlenül...Esetleg a mértéke és az alkalmazott módszerek térnek el.

A tudomány a valóság költészete!

(#8) #06658560


#06658560
törölt tag

Csak nem elkezdte a szöszi használni a Bölcs Vezetőtől kapott twitter phone-t?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.