Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Nem méltó a sorozathoz..
Miért, az a hatalmas késés, amivel megjelent, az méltó (bmilyen játékhoz)?
Vagy lehet, hogy pont azt hiányolják.. :U

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#2) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Nem tudom, de ha jól emlékszem az xbla játékoknál nem csak 2gb a méretkorlát?
2GB os Alan Wake milyen lehet? Szerintem sz@r.

(#3) Jander válasza Ateszzero (#2) üzenetére


Jander
senior tag

A méret meg a grafika a lényeg mi? Amúgy pedig a legtöbb 360-as játék hiába dupla rétegű lemezen van 3.5-6 Gb-ot nyom (installálás után láthatod a file listában), de általában a 4.5-5 az átlag. Szerintem egyáltalán nem kevés a 2 Gb, normálisan meg lehet csinálni a motor kész, a hangulat legyen meg és a sztori is lehetőleg, a többi nekem nem számít.

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#4) jookomak


jookomak
őstag

Csoda, hogy folytatják, holott akkorát nem robbantott az első rész.

(#5) Jander válasza jookomak (#4) üzenetére


Jander
senior tag

Sajnos kicsi a felhasználói bázisa az ilyen stílusnak, pedig az egyik legeredetibb játéka a thriller / horror műfajnak.

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#6) Ateszzero válasza Jander (#3) üzenetére


Ateszzero
őstag

Persze most nem számít a grafika, de amikor kiadják a játékot low textúrákkal meg béna effektekkel , akkor fujjolsz hogy 2011 végén hogy lehet egy ilyen grafikájú játékot pénzért árulni meg hogy bántja a füledet a polifonikus zene püty-pürütyölése .
Igenis számít a grafika amellett hogy legyen jó játékélmény és hangulat.
Akármit is mondasz 2 gb-ból nem lehet normális 3d látványvilágú játékot készíteni, úgy hogy abban még legyen átvezető videó is.

[ Szerkesztve ]

(#7) Jander válasza Ateszzero (#6) üzenetére


Jander
senior tag

Igen bizonyos mértékig igazad van, bár én sosem fújoltam grafika miatt, az egyetlen amit nem szeretek az a cell-shaded, de ott az eljárás amit nem jön be.

Azt gondolom, hogy meg lehet oldani 2 Gb-ból is baromi jó dolgokat, csak jól meg kell írni a motort, és bizony konzolok ilyen szempontból előnyt élveznek -> egyszerűbb 1 féle hardverre írni valamit. Az átvezető videókat pedig meg lehet oldani a játék motorjával, nézd meg a Skyrim is ráfért egy dupla rétegű lemezre, és biztos vagyok benne, hogy 100x több tartalom van benne mint az AW2-ben lesz. Én egyelőre bizakodó vagyok, az első rész nálam nagyot robbantott!

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.