Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38) Integra válasza Xero (#37) üzenetére


Integra
titán

ipad és n7 - ezt a kettőt maszekolják be maguknak akik csak tehetik - ezek a legjobbak hozzá, youtube tele van ilyen videókkal és egyik megoldás szebb és jobb a másiknál, nagyon jó beépítéseket látni. és mindent személyre szabhatsz, rengeteg autózásra hegyezett kezelő szoftver is van már már.
gondolkodtam én is egy n7 beépítésen, de nekem a középkonzolom nem teszi ezt lehetővé, így marad a dupla din megoldás, abban viszont még nagyon nagy az elmaradás. a kínaihoz nem nyúlok ebay-ről, az alpine, pioneer, clarion etc csak most kezdenek felébredni és az első próbálkozások még nagyon kezdetlegesek. a beépített soc fapados (semmi qualcomm vagy nvidia), a kijelző is baromi lassú és érzéketlen (közük nincsen a tabletekhez) és az oprendszer is 2.x.x, mindezt horror összegért.. de biztos van aki megveszi :)
nemtom, hogy az apple mit fog használni, de a google mellé leszerződött az nvidia és a soc benne lesz az autókban, tehát legújabb tablet sebességű és tudású rendszer lesz ezekben az autókban.
a tablet legnagyobb hátránya a hifinél jelentkezik, az analóg jack kimenet miatt, mert ez megy rá az erősítőre. ebben a dupla din-es hifi fejek azért sokkal komolyabb minőséget nyújtanak.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.