Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19) Huma válasza Morden24 (#18) üzenetére


Huma
addikt

THC-ra is lehet, hogy van ilyen módszer. Vagy ha nincs akkor sem ez a fő probléma szerintem. Rengeteg legális nyugtató és fájdalomcsillapító van amit nem lehet a helyszínen kimutatni mégsincsenek betiltva.

Nem hiszem, hogy a füvet legalizálnák pedig nagy a támogatottsága. Pl nem hinném, hogy a keménydrogokat bárhol legalizálnák. Akármekkora is lenne a támogatottsága. Magyarul megmondják mi, merre, mennyi.

A kérdés csupán az, hogy az alkoholt és a cigarettát akkor miért nem tiltják be? Mindkettő drognak tekinthető.

Én személy szerint azt vallom, hogy mindenki azt csinál amit akar egészen addig amíg nem árt/okoz kellemetlenséget vele másoknak.

Pl engem a cigi kifejezetten idegesít. Csakis kijelölt helyeken engedélyezném a szívását. Még az utcán is megtiltanám.

Ellenben pl a nyugtatókat szedő emberek nem zavarnak. Mégis az erős nyugtatókat csak orvos írhatja ki. Miért? Égetett szeszt meg annyit vehet az ember amennyit akar.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.