Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jander


Jander
senior tag

Nahát! Eljutottunk odáig, hogy ezt is belátják... nem gondoltam volna. Talán egyszer majd azt is sikerül elérni, hogy belássák nagyrészt a szülői nevelés kérdése az tinédzserkori bűnelkövetés / erőszak? Nem-nem... buta gondolat, miért is próbálok ilyesmit bemagyarázni :)

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#2) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Végre...

(#3) kételkedem


kételkedem
addikt

Brendan O'Connor for president! :R

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#4) Huma


Huma
addikt

Minden sorozatgyilkos FPS-el kezdte a pályafutását és a szerepjáték is a Sátán műve.
Inkább csinálnának Győzikés sims kiegészítőt, az legalább nem térítené le a becsületes embert a helyes útról.

Ingyenes és igényes golfszimulátort mindenkinek! Vigyázat! Rendszeres használata túlzott erőszakhoz vezethet!

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#5) Morden24 válasza Huma (#4) üzenetére


Morden24
nagyúr

Én nagyon jókat szórakoztam anno az S60-as Symbian telómon egy golfszimulátorral. Jobb volt, mint a Crysis :P

Sectumsempra - For Enemies

(#6) Huma válasza Morden24 (#5) üzenetére


Huma
addikt

Szerintem a világ egyik legunalmasabb sportja. Egy eleve unalmas valami meg még unalmasabb játékként. Én inkább számolgatnám a karomon a szőrszálakat minthogy egy golfszimulátorral játszak.

Való életben van legalább valami jó benne. Szép környezet és az esetleges jó társaság. Gépen játszva meg csak az unalmas részek maradnak.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#7) jerry311 válasza Morden24 (#5) üzenetére


jerry311
nagyúr

Tiger Woods vadászott benne a 19. lukra? :D

(#8) Morden24 válasza jerry311 (#7) üzenetére


Morden24
nagyúr

Azaz, csak akkor még nem volt Bentley-je :D

(#6) Huma: Arra akartam utalni - kevés sikerrel -, hogy az ilyen híreknél mindig feljönnek azok a játékok, amik "nem véresek", mégpedig lesajnált példaértékű jelentéstartalommal.
Szerintem ez egy elég hülye dolog. Nem azért kellenek "erőszakos" játékok, mert a nem erőszakosak unalmasak. Illetve ha ez lenne a helyzet, akkor tényleg igaz lenne az állítás, miszerint be kéne tiltani őket :D

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#9) Huma válasza Morden24 (#8) üzenetére


Huma
addikt

Én egy szóval sem utaltam arra, hogy a nem erőszakosak unalmasak lennének. De a golf az. :D

Mondjuk én semmilyen sportjátékot nem szeretek. Szerintem az összes unalmas. A TV-ben is. Szerintem a sportot űzni kell nem pedig nézni.

Ellenben pl Battlefieldezni kicsit más. Való életben nem éledsz újra 20 másodperc múlva és kevés arra az esély, hogy egy valag járművel randalírozhatsz és összemérheted az ügyességed más emberekével.

Szerintem olyat érdemes játszani amit nem tehetsz meg a való életben.

Pl szeretem az aknakeresőt és a sudokut. Sokan meg ezeket tartanák unalmasnak, de szerintem jók és fejlesztik az ember elméjét.

Amúgy ez a teljes erőszakmentesség csak a szokásos liberalista f@szság. Az ember alapvetően erőszakos teremtény. Akinek szüksége van arra, hogy kiélje a hajlamait az inkább egy játékban tegye meg.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#10) Morden24 válasza Huma (#9) üzenetére


Morden24
nagyúr

Mondjuk én semmilyen sportjátékot nem szeretek. Szerintem az összes unalmas. A TV-ben is. Szerintem a sportot űzni kell nem pedig nézni.

Ezzel mondjuk maximálisan egyetértek :K

Akinek szüksége van arra, hogy kiélje a hajlamait az inkább egy játékban tegye meg.

Ezzel viszont annyira nem. Játékot játszani a szórakozásért kell - aki azért játszik, hogy kiéljen valamit, ott azért már vannak gondok. Legalábbis az én értelmezésemben, de tartok tőle, itt elég finomak az elméleti határvonalak.

Egy szó, mint száz, azt én is biztosra veszem, hogy nem a játékékoktól lesz hülye valaki. Az éppen lehet, hogy egy játék miatt kattan be, de annak mindegy lett volna, hogy a vasárnap esti mozitól, egy szakítástól, vagy a szigorú főnöke miatt teszi, a "trigger" mibenléte lényegtelen.

Sectumsempra - For Enemies

(#11) Huma válasza Morden24 (#10) üzenetére


Huma
addikt

Akkor máshogy fogalmazok. Nem hajlamait hanem igényeit.
Természetes ösztön/igény a győzni akarás, az hogy jobb legyél valamiben a másiknál. Épp ezért sokkal nagyobb élmény mikor multiban embereket győzöl le, mint amikor csak AI ellen játszol.

Szóval azért nem teljesen igaz, hogy csak a szórakozásért játszanak az emberek. Van benne jócskán bizonyítási vágy is.

Erre az igényre/hajlamra gondoltam.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#12) hommeros


hommeros
őstag

Éljen a demokrácia és a szabad akarat. Na megyek és becsatolom magam a kocsiba.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#13) Huma válasza hommeros (#12) üzenetére


Huma
addikt

Amúgy tényleg. Milyen demokrácia az ahol a vezetők csak úgy a hasukra csapnak és ok nélkül megtiltanak bizonyos dolgokat felnőtt embereknek? Ez inkább fasizmus mint demokrácia.

Ez már nagyon off, de a fű vs alkohol című vita is megér egy misét. Az alkohol egyértelműen károsabb mégis a másik van betiltva. Mondvacsinált indokokkal veszik el az emberek szabad döntési jogát.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#14) hommeros válasza Huma (#13) üzenetére


hommeros
őstag

Üdv a megvásárolható kapitalista demokráciában.
"mindenki egyenlő de vannak egyenlőbbek" De ez csak fröcsögés, szurkálás. :)
Magyarország ékes példa az áldemokrácia üzemeltetésbe. Bár egy két okos az egyetem úgy tanítja, nem is biztos, hogy kell az a magyarnak. (Horváth M. Tamás könyvei) Fene tudja. Ez egy olyan vita lenne, amibe úgyse alakulna demokratikus jogod dönteni, tök mindegy, hogy zárjuk le.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#15) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

A nem erőszakos játékok unalmasak. Nem tudok olyan játékkal sokáig játszani, amiben nem történik valami akció.

(#16) Huma válasza BloodyEddie (#15) üzenetére


Huma
addikt

Mert még nem próbáltad ki Csillámpóniszimulátort. Ki kell fésülni a sörényét és zabot kell adni neki. Mindenféle csini ruhákat lehet ráaggatni.
Ha jól viseled gondját csillámport hint rád és te boldog leszel. Nagyon boldog!

A világ legjobb játéka lesz. Le kéne védetnem, nehogy ellopják tőlem.

:D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#17) VictorHUN


VictorHUN
aktív tag

Nem tervezem hogy Ausztráliába költözöm így engem ez nem érdekel

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#18) Morden24 válasza Huma (#13) üzenetére


Morden24
nagyúr

Azért azt tisztázzuk, hogy az alkoholra van instant mérőeszköz, THC-re meg nem igazán, legalábbis ha igen, akkor az nem lehet egy régi dolog.

Amúgy azt is le kell tisztázni, hogy ha hoznak egy olyan törvényt, amivel te nem értesz egyet, akkor jogodban áll azt megtámadni, már amennyiben kellő (népi) támogatást tudsz ahhoz prezentálni.
Ha meghoznak egy ilyen törvényt, akkor az azt jelenti, hogy vagy egyetértenek vele, vagy szarnak rá.

Sectumsempra - For Enemies

(#19) Huma válasza Morden24 (#18) üzenetére


Huma
addikt

THC-ra is lehet, hogy van ilyen módszer. Vagy ha nincs akkor sem ez a fő probléma szerintem. Rengeteg legális nyugtató és fájdalomcsillapító van amit nem lehet a helyszínen kimutatni mégsincsenek betiltva.

Nem hiszem, hogy a füvet legalizálnák pedig nagy a támogatottsága. Pl nem hinném, hogy a keménydrogokat bárhol legalizálnák. Akármekkora is lenne a támogatottsága. Magyarul megmondják mi, merre, mennyi.

A kérdés csupán az, hogy az alkoholt és a cigarettát akkor miért nem tiltják be? Mindkettő drognak tekinthető.

Én személy szerint azt vallom, hogy mindenki azt csinál amit akar egészen addig amíg nem árt/okoz kellemetlenséget vele másoknak.

Pl engem a cigi kifejezetten idegesít. Csakis kijelölt helyeken engedélyezném a szívását. Még az utcán is megtiltanám.

Ellenben pl a nyugtatókat szedő emberek nem zavarnak. Mégis az erős nyugtatókat csak orvos írhatja ki. Miért? Égetett szeszt meg annyit vehet az ember amennyit akar.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#20) Morden24 válasza Huma (#19) üzenetére


Morden24
nagyúr

Vannak a cannabis legalizálására irányuló politikai törekvések, pl. az LCA Angliában. Ha majd az emberek lényegesnek tartják, akkor odaszavaznak.

A keménydrogokat nanáhogy nem legalizálják. Nem mindegy, 50 évig dolgozol, aztán elpatkolsz májzsugorban, vagy 13 évesen egy balllépés okán haszontalanná válsz.

Én személy szerint azt vallom, hogy mindenki azt csinál amit akar egészen addig amíg nem árt/okoz kellemetlenséget vele másoknak.

Ez az, amit törvényi erővel szabályozni és betartatni kell, mert nem lehet a sok farok lelkiismeretére bízni.

Sectumsempra - For Enemies

(#21) BloodyEddie válasza Huma (#16) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Hmm, kipróbálom :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.