Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hhenry


hhenry
őstag

Szerintem ennek a sorozatnak lassan leáldozik

(#2) sp8787 válasza hhenry (#1) üzenetére


sp8787
addikt

Aligha. Ha az MLB-t megeri csak a PS-re kiadni akkor ez hasit mint allat az szinte biztos.
Raadasul sztem itt sem a jatekeladasbol folyik be a nagyobb osszeg.
Es meg egy raadasul a kovetkezo szezon olyan lesz az NBA-ben amilyen nagyon regen ha egyaltalan valaha volt.

Szoval nem hinnem.

(#3) hhenry válasza sp8787 (#2) üzenetére


hhenry
őstag

Magában a sportban nem vagyok otthon én a játékok visszajelzése alapján alkottam ezt a véleményt

(#4) sp8787 válasza hhenry (#3) üzenetére


sp8787
addikt

Ezek valojaban csak sportjateknak latszanak de valojaban egy "penznyomda" az egesz. :DDD
Ezen csak nyerni tudnak. Mondom az MLB ami csak PS-en jon ki sztem az is mocskosul megeri nekik. Ja ,hogy egy kicsit hozzanyulnak jatekhoz evente es azutan elnevezik fejlodesnek az mar egy masik dolog.

(#5) Reignman válasza sp8787 (#4) üzenetére


Reignman
aktív tag

Most irt ala a 2k egy 1 milliard dollaros szerzodest 7 evre az nba-vel, igy nem engedhetik kifulladni a dolgot.
En anno evekig nyomtam az nba live sorozatot, 96-tol. Az valoban a 2000 evek kozepere ellaposodott, minden evben kiadtak egy frissitest teljes aron... Ezt nem erzem annyira nyilvanvalonak a 2k eseteben, nyilván nehez mufaj evrol evre egy lenyegesen jobb, szebb, realisabb jatekot kiadni ugyanabban a temaban, ez a 2k esetben 2-3 evente sikerul es probaljak kulonfele extra tartalommal telerakni. Mondjuk naluk is hodit a virtualis penz, de az elso mondatban szereplo osszeg ismereteben ez maskepp nem is menne...

(#6) oriic válasza hhenry (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt is meg az NFL sorozatot is veszik mint a cukrot, igaz főleg USA-ban.

Live-Die-Respawn

(#7) hhenry válasza oriic (#6) üzenetére


hhenry
őstag

Nem gondoltam volna,hogy ennyire viszik :Y

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.