Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) robi-k


robi-k
őstag

Gratulálok, szép munka! :C ;)

(#2) KAMELOT


KAMELOT
titán

Jó cuccok! Szomszéd mit szólt a teszteléskor? :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#3) cekkk


cekkk
veterán

Gratula!

(#4) eclipse006


eclipse006
őstag

Jót írtál! Tetszik a cikk!!! :R

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#5) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Valóban a HA volt a Hifisó csúcspontja. :K

És az tényleg egy fejhallgató erősítő volt. De még annyira új, vagy talán fejlesztés alatt is áll, így nem találhattál róla infót.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#6) #09634560


#09634560
törölt tag

Jól és tényszerűen, magad nevében, de mégis objektíven irtad le, gratulálok hozzá! :C
Audiomekka: egyik hangszóró ajtó előtt, másik sarokbol alig 10 ventire: az sem tett jót a hangzásnak, kábelezés pláne.

[ Szerkesztve ]

(#7) SZKEBE75


SZKEBE75
senior tag

Köszi az írást,jó volt felidézni a hétvégi élményeket,és külön köszönet hogy összeirtad a komponenseket.
Viszont,az erősen kérdőjelessé teszi nekem a szakmaiságodat,hogy pont az Audio Note-nál nem füleltél egy nagyot!

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#8) Patice


Patice
nagyúr

Köszönöm mindenkinek! Igyekeztem. :))

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#9) Patice válasza SZKEBE75 (#7) üzenetére


Patice
nagyúr

Nem vagyok szakmabeli, csak egy amatőr érdeklődő. Ezért is írtam, hogy szubjektív a beszámolóm.

Nem kérdőjelezem meg az Audio Note képességeit, minőségét, de valószínűleg nem az én világom a hangjuk.

Más pont csak az analóg hangot kereste csak a kiállításon. Őket is meg tudom érteni. Nekik az tetszik.

Sok irányzat van a hifiben, mind ízlés kérdése. Kinek mi tetszik.

És ez így is van jól.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#10) SZKEBE75 válasza Patice (#9) üzenetére


SZKEBE75
senior tag

:R

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#11) Tibiajax válasza Patice (#9) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

még szerencse, h a só inkább az audiofilrõl, high end-rõl szól, nem a hifirõl..

(#12) Patice válasza Tibiajax (#11) üzenetére


Patice
nagyúr

A high-end számomra ettől magasabban van. Lehet ez már másnak az, de nekem nem.

És az olyan láncok, amik nagyságrendekkel többe kerülnek azt minek hívod? Ultra high-endnek? :DDD

A tavalyi són is érdekes volt az egyik nagyobb teremben McIntosh-okat látni ikeás Lack asztalon.
Egy normális állványt már nem tudtak kihozni hozzá? :))

És igen, annyit számított volna a hang szempontjából.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#13) Tibiajax válasza Patice (#12) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Magasabban? hol? :D
l'audioteur-ben látottak mit jelentettek neked, mint lelkes amatőrnek pl, a leírtakon kívül? :)
krell végfok szörnyeteg őfelsége a földön mennyire nem volt highend?.. :)

az a jópofa amúgy csak, -hát, legalábbis nekem:) -, milyen könnyeden elsiklottál a cirka 30millkós házimozi felett, mint "kommersz" hang, elektrosztatikus házimozi-hang eleve olyan kuriózum, mintha kezedbe nyomtak volna egy 80éves francia bort, ennél azért talán megérne egy nagyobb írást is akár, már önmagában ez is.. vagy igazából az egész kiállítás egyik legnagyobb unikoma, a cinecurve stewart vászon, vagy az anamorf runco-kép, amiért már csak ezért ell kell mennie minden házimozi rajongónak, h legalább életében egyszer tapasztalja meg, milyen az az igazi vetített mozikép, ami ugy cakkpakk a házimozi képalkotás abszolut csúcsát jelenti a világon, említésre sem került :), ilyen adam audio-t már meg sem említek..
de az ultrakommersz hifi mission-dobozok mondjuk legalább tetszettek Neked, aztán ennyi.:) ilyen egyszerű ez. de, viszont legalább elismered, h lelkes amatőrként írtad meg az élményeidet. és ez mindenképpen pozitiv

(#14) schawo válasza Tibiajax (#13) üzenetére


schawo
titán

Az elektrosztatikus szoba tényleg kuriózum volt, meg drága, de max ennyi. Ha jól is szólt volna, akkor megérdemelt volna több karaktert is.

A show privát nagydíját szóban én is kiosztottam a human audiós srácoknak :)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#15) Patice válasza Tibiajax (#13) üzenetére


Patice
nagyúr

Ferrarit is lehet szarul vezetni. Azzal is lehet karambolozni, tilosba parkolni.

Nem a kiállított készülékeket fikáztam, de a körülmények hatására elég sok high-end cucc "csak" hifisen, audiofilen kezd el szólni. De ez érthető is. A kiállítóknak nincs túl sok idejük a beállításokra + a szobák akusztikája is változó.

A Mission tetszett, eleht azért mert azt a legelején hallgattam. De tudod mit? Jövőre nem az M szinten kezdek és nem a folyosó elején. :)

A mozi képével nem volt semmi bajom, az teljesen rendben volt. A hang nem tetszett ott.

Adam Audio is tetszett, de az, hogy nem az a rendszer tetszett a legjobban megint ízlés kérdése.

Egy ismerősöm révén volt szerencsém megtapasztalni, hogy milyen az igazi vetített kép és milyen az igazi házimozi élmény. Felejthetetlen a mai napig számomra. Kevés olyan rendszer van ma most Magyarországon.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#16) CaNNa3IS


CaNNa3IS
senior tag

Sziasztok
Én is kint voltam egy haverommal. Minden évben kimegyünk, körbenézünk.
A HA nekem is tetszett de szerintem bár árban jóval magasabb de az Adam tensor dobozok jobbak voltak és
a gryphon nálam vitt mindent. Valaki említette az Audio note-ot. Hát nem vettem a fáradtságot utánna járni, hogy miért tolják be a saroktol 5 centire minden évben ugyanazt a dobozt de egyszerűen nem szólt jól.
Ott mindig kibaszott büdös van. kb 2 percet töltöttünk tavaly is és most is náluk.
Az adam tensort még a végén 18-kor is visszamentünk meghallgatni amikor már éppen zártak volna de rendesek voltak és nyomtunk még egy Pink Floyd.ot. :-D
Az a krell valami ezeréves cucc nem ?
Bdort érdemes lett volna megkérdezned, hogy miért van mindig ugyanaz a rendszere. Mi megtettük és a válasz az volt, hogy ez tavaly óta 4x lett átdolgozva. Mármint a végfok. A hangfaluk az úgy kíváló ahogy van.
Említésre méltó volt még a nagy fekete martin logan sztatikus doboz. Havernak nem tetszett mert szar helyen ült. Szélessávúk csak középen szólnak megfelelően de ezt mindenki tudja.
Na ennyi.

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#17) contaxg


contaxg
veterán

Az M-DAC az Audiolab gyártmány és nem Mission termék. :B

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#18) Patice válasza contaxg (#17) üzenetére


Patice
nagyúr

Mindig tanul az ember. :R Köszi! :B

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#19) contaxg válasza Patice (#18) üzenetére


contaxg
veterán

Szerintem az zavart meg, hogy ugyanannak a kínai befektetői csoportnak a része az Audiolab, mint a Mission. De ettől ez még két külön történet! Az Audiolab cuccok tervezője John Westlake. A készülékek Kínában készülnek, de angol tudással van átitatva mindegyik. Egyébként Westlake több ismert készüket tervezett pl. a DACMagicot is. Bővebben itt. :)

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#20) schawo válasza contaxg (#19) üzenetére


schawo
titán

DACMagicot
Azt szerintem legszívesebben letagatná.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#21) contaxg válasza schawo (#20) üzenetére


contaxg
veterán

Az is lehet, hogy meg volt kötve a keze és erre bólintottak rá a marketingesek. :)

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#22) schawo válasza contaxg (#21) üzenetére


schawo
titán

Ettől függetlenül vagy még inkább pont ezért letagadná :)

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.