Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19) buherton


buherton
őstag

Nekem volt szerencsém az ezelőtti sorozattal, ezzel a sorozattal és a következő sorazattal is, de nagyon nekem nagyon nem jött be úgy kompletten az egész (kivéve a hardveres részeket, de azt nem a HP csinálja ugyebár). Az ezelőtti sorozat nagyon jó olyan szempontból, hogy nagyon masszív a gép, viszont nagyon nehéz is. Az a sorozat - ami most a blogban is van - én jó dolgot nem találtam. Az új sorozatnak az összerelési minősége minden álmot felülmúlóan rossz (pl. a billentyűzeten rajta van Magyarország domborzati térképe), a tapipadon a scroll borzasztóan rossz minőségű. Viszont az akkumulátor idő 5-6 óra, könnyű és vékony. Az új sorozatnál a dokkolót nem próbáltam, de a többinél a VGA driver egyszerűen képtelen normálisan kezelni a külső kijelzőt. Egyáltalán nem nevezném siker sztorinak, vagy üzletinek ezt a vonalat. Multiknál nagyon nyomatják, de nem azért, mert tényleg jó :( .

Sajnálom, hogy ennyire negatív lett a hozzászólásom, de napi szinten munkában használom(tam) ezeket a gépeket, több-kevesebb megelégedéssel.

MOD: Ha üzleti, akkor Fujitsu. Dell-t nem használtam, de arról is jókat mondanak.

[ Szerkesztve ]

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.