Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

UP! :)

(#2) Vikt0r


Vikt0r
aktív tag

Engem érdekelne egy teszt a masináról.

(#3) f(x)=exp(x) válasza Vikt0r (#2) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Végre valaki. :D
Meglátjuk, a posztot már 41-en látták...

(#4) Orionhilles


Orionhilles
senior tag

Szintúgy!!! :K

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#5) f(x)=exp(x) válasza Orionhilles (#4) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

:R

(#6) dragon1993 válasza f(x)=exp(x) (#5) üzenetére


dragon1993
őstag

+1

(#7) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hülye kérdés. :P KELL. :K

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#8) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

dragon1993 és lezso6: rendben, köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#9) fene_vad


fene_vad
senior tag

2 hete kaptam ilyet a cégtől, érdekel, hogy te hogyan látod, mennyire használható, előnyök-hátrányok:)

(#10) f(x)=exp(x) válasza fene_vad (#9) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Rendben, még sajna 1-1,5 hónap mire kezembe lesz a kicsike sajnos! :R :( Lehet karácsonyra lepem meg magam vele. Neked milyen proci/RAM van benne? :)

[ Szerkesztve ]

(#11) Blasius0704 válasza f(x)=exp(x) (#10) üzenetére


Blasius0704
tag

Űristen be szíp.mnagyon tetszik. Én a hónapban leptem meg magam egy új, üzleti géppel. Eleget szívtam a konzumer cuccokkal.

(#12) f(x)=exp(x) válasza Blasius0704 (#11) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Jaja, egyedül az az egyetlen fekete pont, hogy az akkumulátor kicsit kilóg hátul.

[ Szerkesztve ]

(#13) paramedic


paramedic
aktív tag

engem is érdekel a teszt

(#14) f(x)=exp(x) válasza paramedic (#13) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Okés, meglesz! :)

(#15) fene_vad válasza f(x)=exp(x) (#10) üzenetére


fene_vad
senior tag

i5-3320M, 8 GB

(#16) f(x)=exp(x) válasza fene_vad (#15) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Proci nekem is ilyen lesz, a RAM-ot nem bővítem még most 4GB-ról. Köszönöm az infót. :)

(#17) #01758976


#01758976
törölt tag

Van nekünk egy ilyen céges.2012 szept,-ben vásárolt. Nálunk az akku hamar lötyögős lett. Heti 5 napban kb.100 km-et utazik. Meg qrva sok meló.Bírja . :) Nem érezni, hogy a közeljövőben megadná magát. A zsanérok még most is faszák, a bill parádé. Szvsz jobb mint a thinkpadé. A kijelző a gyenge pont, sajnos nem tudtam bele ips-t venni. Bár a gyári tp-t ebben is veri. A fedlap x220- hoz képest érzetre picit gyengébb, más nem tűnik fel. Érzetre lehűlt kocsiban sokal hidegebb a tp-nél. Hamarabb is párásodik. Jah baszottú nem kopik.

(#18) f(x)=exp(x) válasza #01758976 (#17) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Köszi! Meglátom nekem milyen lesz. :)

(#19) buherton


buherton
őstag
LOGOUT blog

Nekem volt szerencsém az ezelőtti sorozattal, ezzel a sorozattal és a következő sorazattal is, de nagyon nekem nagyon nem jött be úgy kompletten az egész (kivéve a hardveres részeket, de azt nem a HP csinálja ugyebár). Az ezelőtti sorozat nagyon jó olyan szempontból, hogy nagyon masszív a gép, viszont nagyon nehéz is. Az a sorozat - ami most a blogban is van - én jó dolgot nem találtam. Az új sorozatnak az összerelési minősége minden álmot felülmúlóan rossz (pl. a billentyűzeten rajta van Magyarország domborzati térképe), a tapipadon a scroll borzasztóan rossz minőségű. Viszont az akkumulátor idő 5-6 óra, könnyű és vékony. Az új sorozatnál a dokkolót nem próbáltam, de a többinél a VGA driver egyszerűen képtelen normálisan kezelni a külső kijelzőt. Egyáltalán nem nevezném siker sztorinak, vagy üzletinek ezt a vonalat. Multiknál nagyon nyomatják, de nem azért, mert tényleg jó :( .

Sajnálom, hogy ennyire negatív lett a hozzászólásom, de napi szinten munkában használom(tam) ezeket a gépeket, több-kevesebb megelégedéssel.

MOD: Ha üzleti, akkor Fujitsu. Dell-t nem használtam, de arról is jókat mondanak.

[ Szerkesztve ]

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#20) f(x)=exp(x) válasza buherton (#19) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Hát majd meglátom. :O
Ezen mi nem tetszik (nem tudtam kiszedni a szövegből)? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.