Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#186) Tikakukac válasza Polllen (#185) üzenetére


Tikakukac
titán

Nem dobok be önéletrajzot, ha a megfelelő topikokban megnézed olvashatsz bővebb szakmai hátteret is, amiből kiderül nem az oviban a kakaó mellől verem a billzetet. A többiről sajnos kuss és nem szól szám, így sokkal jobb nekem is, páran tudják Ph-ról only és ez így jó.

Mivel ezek a gépek úgy működnek legtöbbször, hogy kapsz egy átszínezett fedlapot max még lapot nyugodtan lehet összevonni a régebbiről alkotott tapasztalatot. Lásd, ha lebontom a tesztgépet és belül koppra ugyanaz a zsanér fogad amit éppen most cserélsz 2 másikban akkor feltételezhetjük, hogy ez bizony úgy fogja kitörni a bezelt meg a bottom case-t mint atom. Ha meg nem akkor pacsi, nem letojni kell a kommunikációt, mint Asus szokta és akkor én is higgadtabb leszek.
Amúgy ha van is konkrét bizonyított, elismert és milliószor taglalt szériahiba akkor is meg fogja mondani pár ember, hogy nem, mert nem. Mindegy hány marék DC csati áll a rakiban, mert pörgeted kifelé tonnaszám vagy állnak a 8600M-es gépek a bontóban, valaki úgyis azt mondja nincs bajuk. Pedig van, utóbbiaknak még NV által is elismert nem kis gondjuk.

Én pl. felesleges pénzkidobásnak gondolom azt, hogy megveszek egy olyan feladatra egy munkagépet, amit egy olcsóbb modell is ellát.

Nagyon helyes. Én is ezért vadászom üzletiekből a ritkább i végű vagy egyéb olcsósított modelleket, mert utálom a feleslegesen erős belsőt és extra hülyeségeket. Lehet ezt okosan is.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.