Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Czeky


Czeky
Arcképgyáros
LOGOUT blog

Hardverileg igencsak piskóta, a kijelző meg nem elég hogy ennyi legyen az ára :(
De legalább a Windows 11 gomb a billentyűzetre rákerült :DDD

So you think it's really good, yeah? You should try making the bloody thing up; it's a real pain in the arse. /// Keresem a helyem a világban. /// RIP QLR PC bontó.

(#2) secretgarden válasza Czeky (#1) üzenetére


secretgarden
aktív tag

HP Chromebookomban Pentium N5030 van, ott nincs gond a teljesitmennyel. Windows gepben viszont ugyanez (vagy a Passmark szerint alig 10% erosebb N6000), haaat, erosen necces szerintem.

(#3) SlayerSub


SlayerSub
tag

Mikor érkezik valami info a flow z13-ról? Az a konstrukció már érdekelne.
Lehet cserélném a samu tab s7-esem.

(#4) festina


festina
csendes tag

Ez lesz kb. 5 év után az első Windows-os tablet OLED kijelzővel a Samsung Galaxy Book 12 után. Reméljük, lesz majd olcsóbb is.

[ Szerkesztve ]

(#5) h-yle válasza Czeky (#1) üzenetére


h-yle
addikt

Pláne hogy egy iPad Air is ilyen körüli áron van. Tudom, hogy nincs rajta full WIN, nem is oled, de azért ha valakinek nem KELL a full win, akkor inkább azt venné az ember fia.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#6) Noukoum válasza secretgarden (#2) üzenetére


Noukoum
veterán

Elég nagy az a réteg akinek Windows alatt ki kielégíti az igényeit ilyen teljesítmény.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#7) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

a zenbookok v vivabookok oledje 300e körül kritikán aluli.
az egy dolog, h masszivan zöldesen el van szineződve, de a szöveg olvashatósága, recézettsége miatt szinte használhatatlan melóra. Ez is olcsó asus gép oleddel, hogyhogy itt ez nem szar?

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#8) janeszgol


janeszgol
félisten

Mostanában az Asus nagyon komolyan gondolja a laptop piacot.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#9) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Miert raknak egy ilyen ipari hulladekba OLED panelt?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#10) janeszgol válasza Tigerclaw (#9) üzenetére


janeszgol
félisten

Arra számítanak, hogy ez eladja majd. Remélem így is lesz!
Azért elszomorító, hogy a noti kijelzők 5-6 éves lemaradásban vannak a telefonoktól (és tabletektől) kijelzőitől.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#11) Duree


Duree
veterán

Nagyon hasonlít a Microsoft Surface-ra ami persze nem baj, viszont ez a gyenge hardver nagyon lerontja az összképet.

duree54

(#12) festina válasza Duree (#11) üzenetére


festina
csendes tag

Az ára ahhoz képest (min. 320e Ft @ 12,3") a kijelzővel együtt pedig szerintem inkább feldobja az összképet. A Surface Go sem sokkal olcsóbb, de legalább ugyanilyen gyenge. Marad ezeken kívül a Lenovo Duet 3. Aki kicsi de erőset akar, vegyen iPad Pro-t.

(#13) nexplo


nexplo
őstag

Csak egy szuper kijelző kevés a sikerhez szerintem... :(

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#14) NandoXXL válasza nexplo (#13) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Előtted írták hogy oled szinten rossz minőségű a képe.

(#15) Cannabis7


Cannabis7
senior tag

Chromeos-el jó lenne, de nincs az az isten, hogy egy ilyen gépért windows-al egy fityinget is adjak. nemhogy 250k.
Akkor vagy egy elég jó chromebook 200 körül, vagy kipótolom egy macbookra, vagy ha mindenképen windows kell, akkor sztem ennyi poóénzért van használható hardver, hiábaj ó a kijelző, ha fos a hardver, legalábbis windows alatt sajnos ez az állás :/

De egyébként annak akinek egy ilyen gép ereje elég lenne, az úgyis csak olyanra tudja használni amire egy chromebook megfelelő, nekem egy acer spin 713 volt, egy álom a windows után. PErsze meg vannak ak orláti, de azaokon belül tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#16) nexplo válasza NandoXXL (#14) üzenetére


nexplo
őstag

Nem hiszem hogy az átlaghoz képest annyira rossz lenne. De tény hogy első ritka fecske :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#17) nubreed


nubreed
veterán

Beégéstől mennyire kell tartani? Mert ugye egy TV-n állandóan változik a kép de egy számítógép/laptop/tablet esetében vannak statikus dolgok amik mindig ott vannak szinte a képernyőn, akár órákig. Az első OLED -ek még úgy tudom igen csak hajlamosak voltak a beégésre, most ezt már ki tudják küszöbölni?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#18) Tokarev


Tokarev
csendes tag

A képernyő tökéletes,fekete az fekete,színek kimgaslóak.

,,Oderint Dum Metuant"

(#19) kchris78 válasza Tigerclaw (#9) üzenetére


kchris78
veterán

mert az OLED is ipari hulladék? notebookcheck-en nézd meg a PWM frekvenciát (60Hz).. MAGA a gép mondja 50% fényerő alatt hogy pihentesd a szemed... Plusz, 3000:1 kontrasztot mértek ami egy OLEDtől szerintem elég rossz. Igaz egy IPSnek elérhetetlen egy VA átlaga. Minimum fényerő nem teljesen fekete.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.