Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) a man


a man
tag

Nekem egy ASUS Tarsformer TF101 táblagépem van, amin a Dual Battery Widget-et használom, de szeretném kipróbálni, hogy fut-e rajta az Asus, későbben kiadott ASUS Battery alkalmazása.

Esetleg valaki le tudná ezt menteni és el tudná küldeni nekem? :)

(#452) _Flood_


_Flood_
aktív tag

Rendeltem egy dokkolót, de sajnos problémám van vele, nem tudom tölteni. Ha rádugom a töltőre csak sárgán villog, olyan mintha nem venné fel az áramot. Ha benne van a tablet akkor csak azt tölti, de saját magát nem. Találkoztatok már ilyen jelenséggel?

(#453) wierra válasza _Flood_ (#452) üzenetére


wierra
senior tag

Vidd vissza garcserére, valószínűleg DOA-sat (dead on arrival) kaptál. Mástól is hallottam ilyen problémát...csere. :K

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#454) _Flood_ válasza wierra (#453) üzenetére


_Flood_
aktív tag

Bár ilyen egyszerű lenne, az ebay-en vettem, de már írtam az eladónak. Nincs valami trükk, mert a jelenség olyan mintha sokáig nem használsz egy mobilt, és nehezen veszi fel a töltést.

(#455) Kuter válasza _Flood_ (#452) üzenetére


Kuter
senior tag

Szia hagyd rajta 1 napig ha nem indul akkor halott az akku.

Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

(#456) McAdam6


McAdam6
tag

Kedves Asus !
Mi nem kapunk JB 4.2.1 frissítést ?
:F

(#457) gaben1117


gaben1117
senior tag

Sziasztok kedves Prime tulajok!

A héten végre én is tulaja lettem egy ilyen gépnek. Mi most jelenleg a legfrissebb gyári Rom? Jó lenne frissíteni, mert már kétszer is produkált újraindulást a mostani, csak úgy magától.

(#458) gaben1117 válasza gaben1117 (#457) üzenetére


gaben1117
senior tag

Olyan inkább, mintha nem jönne vissza, amikor magától lezár a képernyő. Hiába nyomom a feloldó gombot, aztán már csak újraindul. Rom frissítés megoldja szerintetek?

(#459) gaben1117


gaben1117
senior tag

Senki nem jár erre? :(

(#460) gzbotii


gzbotii
veterán

Sziasztok. Melyik a legfrissebb hivatalos szoft erre a tabletre? A tulajok milyen velennyel vannak rolla?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#461) keringospasi válasza _Flood_ (#454) üzenetére


keringospasi
tag

Sziasztok van nálam egy asus tf201 probléma van tölti a dokkolót új aksi van benne de ugyanugy 0%-os a dokkoló akksi

mazoista vagyok szeretem ha ba--gatnak xDD

(#462) sanikak


sanikak
csendes tag

Sziasztok
tudna nekem segiteni valaki? van egy asus tf 201 és amikor bekapcsolom csak asus logo van nincs továb. nincs bootloaderem se . hogy lehetne felkelteni?

(#463) Studi válasza sanikak (#462) üzenetére


Studi
addikt

Uppolom a témát, jár még erre valaki? Én is ide jutottam, ASUS logónál megáll a boot, bal felső sarokban apró felirat, hogy "The Device is Unlocked."
Innen se előre, se hátra. Bekapcsolás + hangerő le sem csinál semmit, ugyanide jut. :(

(#464) _Flood_ válasza Studi (#463) üzenetére


_Flood_
aktív tag

Gondolom egy recovery-t kéne felraknod. Nem vagyok szakértő, meg nekem 700-asom van , de itt tudsz találni okosságot:http://forum.xda-developers.com/transformer-tf700/development/rom-t3006593/page238

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.