Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) szitya1980


szitya1980
csendes tag

Visszamondtam a megrendelésemet emiatt:
http://www.mobilport.hu/sulyos-gps-problemakkal-kuzd-az-asus-transformer-prime.html

Azért 190ért ne kelljen már kompromisszunokat kötnöm. Remélem majd a HTC is kijön valami ütős dologgal az éven aztán inkább abba ruházok be.

(#152) Rocksztarger


Rocksztarger
csendes tag

Ne hülyéskedjetek már, a legnagyobb negatívum az ára? :)) hogyha az iphone 4s megér 190 ezer forintot, akkor ez se olyan drága - amúgy is, a csúcsteljesítménynek bizony megvan a maga ára :D :K

és valamilyen (gyanús) módon az Apple termékek mindig 9 pontokat kapnak az ár/értékre, és , ez meg sokkal jobb, és csak 5 pontot (tudom, kezdőár, de hát akkor is :K)

[ Szerkesztve ]

jegyezd meg jól, míg a föld kerek: mindig lesznek ANDROIDOK

(#153) alba-regia válasza Rocksztarger (#152) üzenetére


alba-regia
aktív tag

Nem tudom elképzelni, hogy ráapplikálom a műszerfalra a Prime-ot, majd navigálok vele. Így engem a GPS esetleges problémája nem nagyon érdekel.

A WIFI már annál inkább, ugyanis annak a teljesítményét is csökkentheti a fém ház.

Ha valakinek van itt tapasztalata a Prime-mal, ne kíméljen minket!

(#154) Rakohammas válasza alba-regia (#153) üzenetére


Rakohammas
csendes tag

Pont megelőztél ezzel a GPS nem lényeges számomra sem Wifi érdekel dologgal :)
Én eddig csak ezt találtam, ami sajnos szintén aggasztó:
http://www.youtube.com/watch?v=nzCZc3pjtrA
Hiába jön január 12-én rá az ICS, ha nem tudok vele normálisan wifit használni, akkor lehet mégsem ebbe ruházok be. Prime helyett hasonló funkciójú laptopot tudtok? (Könnyű, jó aksi, és véletlenül sem netbook)

(#155) Rocksztarger válasza alba-regia (#153) üzenetére


Rocksztarger
csendes tag

Ezért volt, hogy a fém-ház az iPhone vételét is rontotta :D

jegyezd meg jól, míg a föld kerek: mindig lesznek ANDROIDOK

(#156) Rakohammas


Rakohammas
csendes tag

Elvileg firmware probléma a wifi és az Asus már keresi a hiba javításának lehetőségét...

(#157) alba-regia válasza Rocksztarger (#155) üzenetére


alba-regia
aktív tag

Aztán (állítólag) kiadtak rá egy olyan frissítést, ami nagyobb térerőt mutatott :D

Nem vagyok nagy guru a témában, de szerintem ha hardveres hiba lenne, akkor a térerő folyamatosan kevés lenne, pl. ha leárnyékolja a fém ház. Mondjuk a videón végig alacsonyabb a jelszint, mint a Transformer esetében. Az ingadozás meg inkább sanszos, hogy szoftveresen javítható. Bár nem tudom, hogy szoftveresen pl. lehet-e az antenna teljesítményét növelni, vagy milyen mód van erre...

(#158) Rakohammas válasza alba-regia (#157) üzenetére


Rakohammas
csendes tag

Utánanéztem. Az a baj ezzel a Prime-mal hogy sok a huzavona. Pedig úgy volt beharangozva, hogy megjelenik és elsöpör mindent almástól körtéstől... Szóval másik forrás szerint az első szállítmányok antenna hibásak, és az újabbak lesznek normálisak, mert az Asus javította őket.

(#159) alba-regia válasza Rakohammas (#158) üzenetére


alba-regia
aktív tag

Lassan egy hónapja leadtam az előrendelést. Remélem, hogy nem beta verziót adnak, hanem kiforrottat, ha egyáltalán megérkezik.

Nekem az furcsa, hogy elvileg elérhető a 64 GB-os már jópár napja, és még nem írt a tapasztalatokról egy user sem a fórumban.

(#160) Rakohammas válasza alba-regia (#159) üzenetére


Rakohammas
csendes tag

Igen én is láttam, hogy azt hiszem a Pólusban már az edigitalnál kapható. Hát ha megérkezik a tied szívesen olvasom a tapasztalatokat. Ha jól láttam a többi verzió január 10-én jön a boltokba. Engem a dokkolós is érdekelne. De már azt sem értem, hogy az magyar kiosztású lesz-e mert erről is volt szó, vagy most megint angol mint az előd esetében. Vagy a magyar billentyűzetre még többet kell várni?

(#161) alba-regia válasza Rakohammas (#160) üzenetére


alba-regia
aktív tag

Asus Magyarország a Facebook oldalán közzétett egy képet a magyar kiosztású dokkolóról. Elvileg ezzel érkezik. 32 GB-osat rendeltem dokkolóval.

(#162) szitya1980


szitya1980
csendes tag

Azért ha valamiről előre tudom, hogy gond van egyes részeivel és ilyen árban van akkor azért meggondolom. Eladni is nehezebb lesz amikor már kezd lecsengeni az újdonság ereje.

Egyébként az ember sosem tudhatja mikor jön jól egy gps. Azt hiszem az ASUS túl gyors akart lenni és ez a fém lemez leárnyékolja az antennákat a kapkodás eredménye. Gyerünk gyerünk piacra majd a jóskapisták letesztelik. Pedig bíztam a dologban még szerencse, hogy időben le tudtam mondani.

(#163) norbi94


norbi94
csendes tag

Ej, haj .. Pofás kis gépről van itt szó.:DDA wifi & gps problémát szerintem megoldották azzal hogy most kiadták a TF700T-t .Szerintem ezzel probálja javítani a hibát az asus. Én még nem vásároltam ilyen készüléket , de szeretnék egy ilyen prime-t (TF700T). Az egyik kérdésem az hogy ha egy modemet (olyan usb-s modemet pl mint a vodás) hozzádugunk akkor az fog rajta müködni, úgy hogy lesz is internetkapcsolat ? Tudtommal windows-on ezek az usb-s cuccok raknak egy drivert és utánna müködik . Ez androidon vajon hogy van ? :)

[ Szerkesztve ]

norcy

(#164) Agro válasza norbi94 (#163) üzenetére


Agro
senior tag

Root nélkül nem fog menni, de elvileg képes rá. Xoom-al (3.2-vel) láttam már youtoobon videót amin mobil sticket használtak internetes kapcsolatra.

(#165) szitya1980


szitya1980
csendes tag

Bíztató a jövő ha valóban jók lesznek a tapasztalatok akkor mégiscsak érdemes lesz beruházni rá:

http://tablet-news.com/2012/01/09/ces-2012-asus-transformer-prime-tf700t-brings-1920-x-1200-resolution-and-new-design-for-the-prime/

Ezért mondtam, hogy érdemes átgondolni egy ilyen árkategóriába, remélem nem sokan ugrottatok bele, mert az első verzió ára fog esni várhatóan.

(#166) B1T3 válasza alba-regia (#153) üzenetére


B1T3
addikt

Ezt olvastam még erről. Eléggé lehangoló hír.

(#167) alba-regia válasza B1T3 (#166) üzenetére


alba-regia
aktív tag

Ezt én is olvastam. Idézem az Asus Mo. válaszát: "a megrendelésekkel kapcsolatban nem fedi a valóságot a technet értesülése - pontosabban mondva a forrásmegjelölés nélkül átvett anyag -, a jövő héten érkezik hazánkba a TF201-ből. Később azonban lesznek változások a Transformer termékkínálatban, de ezek még nem publikus tervek."

Az újabb youtube-os tesztek szerint a Wifi működőképes, legalábbis a fém hátlap nem okoz nagy problémát. Ellenben a GPS-t az összes ASUS honlapon kivették a leírásból.

(#168) alba-regia


alba-regia
aktív tag

Megjött a Primeom. Pár óra használat után meg kell állapítanom, hogy egy nagyon jól használható, átgondolt "szerkezet". Wifi problémát még nem tapasztaltam.

(#169) TheGerike válasza alba-regia (#168) üzenetére


TheGerike
tag

Hmmm...olvasom itt a véleményeket, hogy nagyon drága. :U hááát...
Lehet, de én is filóztam rajta, nem keveset. Ipad2 és e között.
Tegnap elhoztam Őt, sokat nem nyomkodtam még, de eddig ilyen érzésem van, mikor a kezembe veszem, és bármit csinálok: :Y
Egyszerűen beszarás gyors. Nagyon brutális, hogy ebbe a házba ilyen teljesítményt zsúfoltak...720p mkv-s videóba úgy tudok két újjal nagyítani, mintha csak egy fénykép lenne!! meg sem reccen egy mp-re sem. Jaaa...és mindezt a WD külső winyómról :)) nem beszélve arról, hogy bekapcsoltam, wifi-re csatlakozás és már töltötte is le az ICS-t. Szóval jelenlegi rendszer 4.0.3 :)
Alig várom, hogy hazamenjek és folytassam a buherálást :DD

*---- There are no porblems, only solutions. ----*

(#170) alba-regia válasza TheGerike (#169) üzenetére


alba-regia
aktív tag

Hasonlóak a tapasztalataim. Nekem is rögtön frissített ICS-re. Még a külső HDD-t nem próbáltam. A flash helyenként hagy némi kívánnivalót, de az nem a Prime hibája. Minden más valóban gyors, illetve a készülék megjelenése, összeszerelési minősége exkluzívnak mondható.

(#171) TheGerike válasza alba-regia (#170) üzenetére


TheGerike
tag

Flash? hmm, nem tudom, nekem még nem volt vele gondom. Néhol kicsit lassabban töltötte be őket, de amúgy OK. Ami pl nagyon tetszik az a gyári Youtube kliens. Sokkal jobb mint amit PC-ről látsz :D így kellene ott is kinéznie... És igen. Megjelenésben verhetetlen. Nekem pezsgő színű van, de még mindenkinek leesett az álla, akinek mutattam. :K Tudsz, vagy vettél már hozzá valami jó tokot? Mert én most azt keresek!

*---- There are no porblems, only solutions. ----*

(#172) alba-regia válasza TheGerike (#171) üzenetére


alba-regia
aktív tag

Nekem is pezsgő színű van, 32 GB-os. Sok szemponból jobb és ésszerűbb az appok működése mint PC-n. Közben kipróbáltam a külső HDD-t, nekem is megy gond nélkül.

A korábbi netbookom tokja megmaradt, ezért nem kerestem hozzá tokot.

Tegnap dél óta használom intenzíven (e-mail, böngészés, youtube, pressreader, ill. gyakorlatilag minden fellelhető alkalmazással), most 41% van még a táblában. A töltő a többit már átadta. Eddig ez legalább 14 óra nettó nyúzást jelent, és kb. még 2-3 órára elegendő lehet a fennmaradó 41%.

A wifi nem stabil. Azt értem alatta, hogy a többi eszközön mért letöltési sebességet nem minden esetben hozza, ritkán mintha "megtorpanna". Nem vészes, illetve a weboldalak betöltésénél nincs olyan érzetem, hogy lassítaná. Ennyi negatívumot tapasztaltam.

A billentyűzet a kis méret ellenére jól kidolgozott, használható. A funkcióbillentyűk hasznosak és könnyű megszokni őket. A képernyő érzékenysége, fényereje, színei, betekintési szöge kiváló. Az ICS is bejön, főleg a futó alkalmazások tekintetében (váltás, eltávolítás, stb.).

Egy dolog kisség zavaró (Androidos sajátosság), hogy a weboldalakat alapértelmezetten mobilnézetben hozza, de lehet váltani. A menüben az alapértelmezett asztali nézetet nem találtam. Ellenben a korábban asztali nézetben megnyitott lapokat továbbra is abban nyitja meg.

(#173) TheGerike válasza alba-regia (#172) üzenetére


TheGerike
tag

Akksi időre én is kíváncsi leszek, de ahogy olvasgattam a teszteket, hozta a gyári adatokat! Ezek szerint ezt Te is csak megerősíteni tudod :C hurrá!

A wifi-re meg gps-re panaszkodtak pár cikkben, de majd kíváncsi leszek. Tegnap még csak mobilomról neteztem wifi hot-spotról, de hsdpa sebességgel nem volt gond, hasított rendesen mindenhol.

Billentyű pipa! :) egyet értek.

Igen a böngésző jó is, meg nem is. Pont az általad említett kis gikszer miatt, és még nem találtam meg, hol lehet átváltani asztali nézetre alapértelmezettként. A mobilomon dolphin browsert használok, abban van ilyen beállítási lehetőség. Majd ma kipróbálom!!

Legyen már fél5!!! :))

*---- There are no porblems, only solutions. ----*

(#174) JOkE01


JOkE01
tag

Sziasztok!

Én is beléptem a prime-osok táborába. Egyenlőre csak ismerkedek vele.

Egy biztos a kijelző gyönyörű a rendszer síma és gyors. Telefonom egy sgs2 nem érzek sebességbeli különbséget.

Szóval egyenlőre tetszik, Ajánlom!

(#175) TheGerike


TheGerike
tag

Na tegnap megvolt az orrvérzésig primeozás :DDD

Szóval,

Ami negatív:
- hogy ha másolok a belső tárolójára, vagy éppen torrentet tölt le rá, akkor elég lassúcska, és ha közben próbálnék valami mást csinálni, akkor képes megakadni 1-2-3 mp-re is. Elég idegesítő :((( de mondjuk csak kibírom, h ne nyomkodjam másolás közben :P
- Illetve ami nem a gép hibája, hanem az ICS hülyesége szvsz, hogy amikor a főképernyőt hosszan nyomod, már csak a hátteret lehet megváltoztatni, widgeteket onnan nem lehet hozzáadni, hanem csak a menüből, ahol a programok is vannak.
- flash optimalizásál még ráférne a gyári böngészőre, mert van, hogy elég sokáig tölt 1-2 oldalt, mert mindent egyszerre akar betölteni flashestől, mindenestől.

Ami pozitív:
+ pl. van bluetoothos egerem és billentyűzetem, mindkettő Logitech, kis adapterrel a PC-hez. Na amíg a PC-re kell telepíteni egy kliens programot, hogy működjön egy adapterrel mindkét eszköz, addig ebbe csak beleraktam, és simán felismerte, vígan múxik :K -> TV-re rá, és meg is van a csendes kis media player...jee! (ma kipróbálom a beépített bluetoothal, hátha azzal is működik)
+ akksi rettentően jól bírja, tényleg hozható a 16-17 órás folyamatos nyomkorászással, non-stop wifin, játszással, filmezéssel is.
+ kijelző bámulatosan szép! kicsit ragad rá a kosz, és eléggé tükröződik, de a képminőség és a fényerő ezt mind feledteti. :)
+ gyors-gyors-gyors!! háttérben 9-10 futó alkalmazással, böngészőben 6-7 megnyitott oldallal SEM akad meg! Minden gördülékeny. Nem tudom, hogy most ez az ICS vagy a Tegra3, de inkább a kettő együtt :))
+ a billentyűzet nagyon jól használható, értelmesen elosztva rajta minden. Gombok minősége részemről csodás. Tapipad szintén OK, bár inkább a kijelzőt csesztetem, nem azt.
+ hangszóró annyira nem rossz. Kicsit zavaró tényleg, hogy egy oldalas, de ez van. Megbocsájtva :P

Az érzéseim ennyit módosultak a gép iránt: :Y -> :R -> :C

*---- There are no porblems, only solutions. ----*

(#176) hf38


hf38
csendes tag

Sziasztok!

Van infó arról, hogy a magyar ékezetes dokkoló mikor jelenik meg, és kb. mennyi lesz majd?
A 64 GB-s prime-t szeretném majd ezzel a cuccal kiegészíteni

(#177) TheGerike válasza hf38 (#176) üzenetére


TheGerike
tag

Ezt így külön nem tudom, de az tény, hogy amit a 32Gb-oshoz adnak az már full magyar :K

Bár szvsz egy 32GB-os microSD-t olcsóbban kapsz hozzá, mint egy dokkolót :))

[ Szerkesztve ]

*---- There are no porblems, only solutions. ----*

(#178) alba-regia válasza hf38 (#176) üzenetére


alba-regia
aktív tag

Úgy emlékszem, hogy az Asus februárban kezdi el értékesíteni nálunk a TF201 dokkolóját, magyar kiosztással. A TF101 dokkolója kb. 35000 Ft. Szerintem a Prime-é is hasonló árkategória lesz, tekintve, hogy sok különbség nincs.

A 64 GB-os változaton én is gondolkoztam, de egy class10 32 GB-os mSD árát számolva (eBayen 13-14e Ft) nekem a 32-es esetlegesen később bővítve elegendő. A legtöbb adatom felhőben van szinkronizálva (Dropbox), a képek meg videók Picasára feltöltve (+20GB tárhely 6 USD). Havonta meg archiválom ezeket külső HDD-re a biztonság kedvéért.

(#179) alba-regia


alba-regia
aktív tag

Valakinek esetleg másik böngészővel van pozitívabb tapasztalata a Primeon?

Wifi jelerősséggel/stabilitással mi nálatok a helyzet?

(#180) JOkE01 válasza alba-regia (#179) üzenetére


JOkE01
tag

Nálam a wifi katasztrofális, egyszerűen nem hiszem el , hogy így sikerült elbaltázni. Ahol sgs2-m vígan tölt le 10-12 megával ez 4-7 között döcög sőt durván meg- meg akad.

Házi szerverről 1080p-s mkv-t simán viszi a telefonom wifin keresztül ez meg csak sd kártyáról vagy külső hdd-ről?

Ez most tényleg ennyit tud vagy vigyem szervizbe? Esetleg -mivel még 72 órán belül vagyok- vigyem vissza a boltba?

Ti mit tapasztaltatok?

Már tényleg úgy érzem én vagyok a hülye. :W

(#181) alba-regia válasza JOkE01 (#180) üzenetére


alba-regia
aktív tag

Ugyanez a tapasztalatom, szinten SGS2-vel, ill. asztali gephez merve is problemas a wifi.

Asus valasza nemreg erkezett:

"Tisztelt Ügyfelünk!

Jelenleg melyik firmware verzió található a készüléken? Ezt a beállítások -> táblagépről menüpont alatt találja. Végzett esetleg gyári állapot visszaállítását a beállítások menüből, mert az android verziók közötti váltás okozhat beállítás, működési problémákat."

(#182) alba-regia


alba-regia
aktív tag

Egyebkent 6.1.1.17 a wifi fw. Rogton frissitett elso bekapcsolas utan ICS-re.

(#183) JOkE01 válasza alba-regia (#181) üzenetére


JOkE01
tag

Hát, ez gáz, ez üres duma az asus részéröl. Mi a következő lépés? Esetleg gar?

(#184) alba-regia válasza JOkE01 (#183) üzenetére


alba-regia
aktív tag

Na közben felraktam a billentyűzetet, mert a képernyőn való írást két év alatt sem tudtam megszokni.

Nekem is az volt az első gondolatom, hogy három napon belül visszaviszem. Ez holnap jár le.

Remélem, hogy találnak valami megoldást rá, mert egyéb problémám nem lenne vele, ill. ha szoftveresen orvosolható, legyen.

(#185) JOkE01 válasza alba-regia (#184) üzenetére


JOkE01
tag

Én egy keveset próbálgattam a honeycombal is mintha ott lényegessen jobb lett volna. Én is pont ezen hezitálok hogy maradjon vagy vigyem vissza. Esküszöm ha lehetne vennék hozzá usb-s wifit, ha az segítene.

(#186) alba-regia válasza JOkE01 (#185) üzenetére


alba-regia
aktív tag

Ha ott nem volt vele probléma, akkor szoftveresen megoldható az ICS-ben is. Holnap délelőtt még megvárom a válaszukat.

Most nem nagyon van kedvem jogszabályokat keresni, de három napon belüli csere esetén a három napos újabb csere lehetősége is újraindul?

(#187) alba-regia


alba-regia
aktív tag

Az extreme digital honlapján [link] a Prime adataiban 1 GHz-es proci szerepel. Ez csak elírás lehet??? Vagy változtattak azon is mint a GPS-en?

(#188) JOkE01 válasza alba-regia (#186) üzenetére


JOkE01
tag

Szerintem igen.
Ha megjön a
válasz légyszi írj én is attól teszem függővé, hogy mit csinálok vele.

(#189) alba-regia válasza JOkE01 (#188) üzenetére


alba-regia
aktív tag

Rendben.

(#190) szitya1980


szitya1980
csendes tag

"Visszamondtam a megrendelésemet emiatt:
http://www.mobilport.hu/sulyos-gps-problemakkal-kuzd-az-asus-transformer-prime.html

Azért 190ért ne kelljen már kompromisszunokat kötnöm. Remélem majd a HTC is kijön valami ütős dologgal az éven aztán inkább abba ruházok be."

Nem semmiért írtam ezt aztán jöttek a lehurrogások, hogy mit számít a GPS, de úgy tűnik csak igazam lett. Sajnos használtan eladni is nehezebb lesz :(
Most úgy tűnik a TF700 már nem fog ilyennel küzdeni de azért ott is megvárok egy két embert amíg tapasztal. 195 ezerért kompromisszumot kell kötni ez azért bosszantó.

(#191) alba-regia válasza szitya1980 (#190) üzenetére


alba-regia
aktív tag

Asus válasza: " Tisztelt Ügyfelünk!

A Tf201-es termék nem szériahibás és nem is volt az, a mindenféle fórumokon és egyéb oldalakon olvasható információk legnagyobb része fals információ és a közvélemény felkorbácsolására van. Az említett sebesség valóban lassú, mi a szerviznél a tesztjeink során nem tapasztaltunk működésbeli problémát a készülék maximálisan kb. 36Mbps-es másolási/letöltési sebességgel rendelezik. Amennyiben három napon belül van a készülék javaslom forduljon a kiskereskedőhöz "

Tegnap újraindítottam, majd sikerült a szolgáltatóm által általánosan adott 8/2 Mbit/sec értékeket mérni egymást követően több alkalommal. Ezen kívül random jön elő, hogy mikor lassul.

Remélem, hogy az Asus kiad egy fw frissítést hozzá. A honlapjukon csak bt van, de azt még nem próbáltam, hogy működik.

A gépet nem viszem ezért vissza. Nálad mi a helyzet, tapasztalat, marad a gép?

(#192) szitya1980


szitya1980
csendes tag

Én nem vettem meg. Vagyis karácsony ajándék lett volna, de így lemondtuk. Kibírom nyárig annyira nem érzek óriási késztetést 200 rongy elköltésére :D

(#193) alba-regia


alba-regia
aktív tag

Speedtesten elég rossz értékek jöttek. Mivel ki akartam zárni az egyéb lehetőségeket, egy ACE és egy SGSII segítségével is mértem azonos helyről. Sajnos vagy szerencsére kiderült, hogy a router is hibás, a telefonokon mért értékek is igazolták.

Most a megfáradt DLINK helyére egy fellelt SMC került. "Hasít" minden eszköz, beleértve a Primeot is 8/2,5 Mbittel. Tesztelem még egy darabig, és ha hálózati kimaradást, megtorpanást tapasztalok a Primenál, rámérek telefonnal is. Remélem, hogy tényleg csak a router volt a hibás, feleslegesen nem szeretném a Prime wifijét lejáratni.

Ha valakit érdekel, később írok a tapasztalatokról.

(#194) JOkE01 válasza alba-regia (#193) üzenetére


JOkE01
tag

Engem érdekel, hogy mire jutsz, mert a tegnapi beszélgetésünk után én is írtam az asus-nak, de még nem válaszoltak.

A router csere nem csak az új router jelerőssége miatt hozott javulást? Milyen távol és mennyire akadályozva (fal, ablak, ajtó..) voltál a routertől amikor tesztelted vele a prime-ot?

(#195) alba-regia válasza JOkE01 (#194) üzenetére


alba-regia
aktív tag

A jelerosseg jo. A tetoteren van a router, egy-ket teglafal arnyekolja. Az ujat a regi helyere raktam, a Primeot a haz tobb helyen hasznalom.

Azota tobbszor mertem sebesseget. Minden esetben hozta az elvartat megtorpanas, lassulas nelkul. Ezert azt gondolom, h ha a kesobbiekben fellepne a problema, csakis szoftveres lehet, mivel folyamatosan es stabilan mukodik mar 1-2 oraja.

[ Szerkesztve ]

(#196) Csavez™


Csavez™
veterán

Sziasztok!
Tegnap vetten én is egy prime-ot! Nincs víszonyítási alapom,de nagyon bejövős!
Kis segítség kéne:
2 felhasználói fiókot csináltam, és sehogy sem tudom törőlni az egyiket!!!

(#197) JOkE01 válasza alba-regia (#191) üzenetére


JOkE01
tag

Hát ez szép válasz az Asus részéről! Azért a figyelmükbe ajánlanám az alábbi oldalt mielőtt mindenkit hülyének néznek aki kifogást mer emelni:
[link]

IA fenti linken küldjön mindenki petíciót akinek wifi problémája van!!!

[ Szerkesztve ]

(#198) TheGerike válasza alba-regia (#195) üzenetére


TheGerike
tag

Én is azt tapasztalom, hogy a wifi-vel nincsen gond. Pont olyan jeleket és sebességeket produkál, mint a céges laptopom. Szóval részemről a téma lezárva...

[ Szerkesztve ]

*---- There are no porblems, only solutions. ----*

(#199) TheGerike


TheGerike
tag

Azon gondolkodtam, hogy szerintetek létezik olyan progi, amivel a telómmal kapcsolódhatok a primera és fogadhatom a hívásokat a primeon? :F

*---- There are no porblems, only solutions. ----*

(#200) alba-regia


alba-regia
aktív tag

Szerencsére a router cseréjével a wifi probléma megoldódott. A több napos teszt alatt folyamatosan hozta az elérhető legnagyobb sebességet a Prime.

Ezt a videót most találtam: [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.