Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) Hunork


Hunork
veterán

Köszönöm az eddigi hozzászólásokat! :R
Nagyon örülök, hogyha valóban tetszett az írásom! :K

Mindenkinek külön nem válaszolnék, megpróbálom összefoglalni pár mondatban az eddigieket:
- Igen, a diagramok nekem sem mindig tetszenek, a játékoknál azért választottam a színes, hátteres opciót, hogy ne legyen túl monoton az adott oldal. De lehet, hogy még ezen finomítok! :K
- Igen, nem volt más hasonló VGA a kezemben, így nem akartam bevonni más kártyát, melyet nem én teszteltem, mi több, nem ebben a gépben. A személyes váltásról szólt a történet. (épp ezért volt néhol még a GTX660 is a táblázatokban) De igaz a hír, a 290X majdnem egy és ugyanaz az R9 390-el. :K
- A processzor váltás folytamban van, a következő alanyok egy alaplap/i7 váltás, vagy ebbe egy használt i7. Ez még kérdés. Írtam is, hogy minimum i5 dukál az R9 mellé, és még így is érezhető, néhol óriási többlet keletkezett.
- Elnézést a Havas Jon rajongóktól! :)
- A stilisztikai dolgok meg nálam olyanok, hogy jönnek, és evidensek, tudom, néha túlzásba esem ezen a téren. ;]
- Elfogultság: nálam természetes, hogy nincs háború, legfeljebb ésszerű vita. Annak idején, mikor az AMD tulajok szenvedtek a Rage-el, és én NV kártyán toltam, még a piros topikba is írtam, linkeltem az ini- szerkesztőt, hogy hátha segítek nekik.

És végezetül:
Köszönöm az eddigi időt, amit a tesztre fordítottatok! :R

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.