Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:55:25

LOGOUT.hu

ASUS Padfone 2 - demokratikus átmenet

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4451) pusihusi válasza Atesz 666 (#4448) üzenetére


pusihusi
addikt

[link] [link] [link]

Üdv. Feri!!

(#4452) Atesz 666 válasza pepetech (#4449) üzenetére


Atesz 666
aktív tag

-Köszi meg is néztem, még egy ill 2 kérdés:

1, Ehez akkor most van station vagy nincs és azt külön kell hozzá beszerezni ,mert a jellemzőknél alul a "mi van a dobozban" résznél csak a töltőt látom leírva

2. Azt is látom ,hogy a készüléket csak T-s előfizuval hálózaton lehet használni..akkor ez most mégis hálófüggő, vagy hogy van ez..?

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#4453) Atesz 666 válasza pusihusi (#4451) üzenetére


Atesz 666
aktív tag

Üdv.

-Nagyon szépen köszönöm a az infót :R ,ezt is meg néztem,de ahogy látom még picit gyűjtenem kell rá.. :U

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#4454) pepetech válasza Atesz 666 (#4452) üzenetére


pepetech
őstag

Mégsem írhatják ki hogy kártyafüggetlen. De hidd el hogy az. Van hozzá station.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#4455) Atesz 666 válasza pepetech (#4454) üzenetére


Atesz 666
aktív tag

Oké értem ,van benne valami .. :U :K

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#4456) Arween


Arween
senior tag

Én Telenor-nál vettem 130e volt 3200ft a havidíjam.És már mikor kifizettem és kérdeztem az eladó csajt akkor sem mondta hogy független :P De itthon kipróbáltam és tényleg az!

(#4457) Cryzisz


Cryzisz
csendes tag

Akkor az nagyon jó és meg vagy vele elégedve.

(#4458) ScourgeA válasza bereczla87 (#4413) üzenetére


ScourgeA
tag

Akkor szvsz két dolog marad: 1. adatmentés \ factory reset 2. adatmentés \ szerviz

(#4459) lafaty80 válasza kristof83 (#4447) üzenetére


lafaty80
őstag

Igen, láttam én is a fb-on, és még smájli is volt a ~190eFt ár mellett (tablet nélkül).

Megdobbant a szívecském, de tablet nélkül ilyen áron.... sajnos ezzel mellé fog az asus, ha marad ennél az árnál. A konkurencia készülékei olcsóbbak, hiába a feeling, szerintem.

Ami viszont még érdekesebb, hogy a cím "megérkezett hozzánk", de persze még sehol nem találom :)

Pedig tablettel már venném is :D

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#4460) kristof83 válasza lafaty80 (#4459) üzenetére


kristof83
aktív tag

Hát ez a bajom nekem is!
Ha nem elérhető itthon a Tab rész akkor cseszhetik az egészet...minek vegyek ilyet 180-ért, hogy nézegessem a Padfone feliratot egy CSAK telefonon!?
Lehet ma felhívok egy boltot ahol már kapható és rákérdezek!

(#4461) kris75 válasza kristof83 (#4460) üzenetére


kris75
aktív tag

Ha van tabbal együtt akkor engem is érdekel :C

Asus Maximus IX Formula - i6700k - Asus 2070 Strix - Asus mx25aq - Asus Strix Tactic Pro - Claw Dark -Asus Strix Dsp - PS4 Pro - G29 - Zenfone 3 - Zenwatch 2 -

(#4462) pusihusi válasza kris75 (#4461) üzenetére


pusihusi
addikt

Csak a telefon! :K

Üdv. Feri!!

(#4463) pepetech


pepetech
őstag

Szerintem még nem jelent meg hivatalosan. Ha simán a telefon vásárolható akkor az biztos valami speed shopos vagy valami mezei GSM boltos cucc 1 év garanciával. De a pf2-őt is meg lehetett külön vásárolni, meg ha meglesitek a mobilarénás pf2 tesztet ott is külön dobozok vannak és írják is hogy a kártyafüggetlen cuccot 1 dobozban fogják árúlni ha pedig lesz szolgáltató függő azt külön külön fogják árulni. Egyenlőre várjatok egy kicsit mert ha valaki ebbe beleugrik és pl 2-3 hónap múlva bekerül valamelyik szolgáltatóba akkor töredék lesz az ár főleg ha az is függetlenül lesz a piacon.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#4464) pusihusi válasza pepetech (#4463) üzenetére


pusihusi
addikt

Lehet hogy az ár tõredêk de 24 hô előfizetêsi dìj mêg minimum + 80-90 ezer ft! S akkor ott vagyok 240000,-ft-nàl! Nem is tudom hogy êri meg eladni egyeseknek 130 ezerêrt? :F

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#4465) kris75 válasza pusihusi (#4464) üzenetére


kris75
aktív tag

Dominóval 160k

Asus Maximus IX Formula - i6700k - Asus 2070 Strix - Asus mx25aq - Asus Strix Tactic Pro - Claw Dark -Asus Strix Dsp - PS4 Pro - G29 - Zenfone 3 - Zenwatch 2 -

(#4466) pepetech válasza pusihusi (#4464) üzenetére


pepetech
őstag

Megkérdezhetem, hogy előfizus vagy feltöltős vagy? :) nekem megéri mert simkártya ígyis úgyis kell a telefonomba egy 5400 a havidij es 8-9 ezreket beszelek szoval abszolute megeri. Aki meg feltos es havi 1500-al tolti a telefonjat annak nem ilyen keszulek kell. Mobilnet ezeknel mar alap kovetelmeny szerintem.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#4467) gubacsino válasza pusihusi (#4464) üzenetére


gubacsino
aktív tag

Most nem bántásból, de "díj nélkül" nincs telefonálás. Még ha dominós, és egyéb más megoldásokat veszünk akkor sem. Ha kihozom, innét akkor is kell bele valamilyen kártya... De ha van ez ellen "okosság" szívesen várom privátba :B

Arról az "apró" tényről nem is beszélve, hogy havi 5ezer (X24hó) :K vagy egybe 280... :N nagyon nem mindegy.
Így belegondolva, utóbbi esetben nem is lenne ilyen vasam..., ha nem lenne jobb helye a pénzecskémnek, még akkor sem...

Nem "24 hónapja" van meg ugyan az a számom, hanem több mint 240... mellé, értelem szerűen mindig is volt, valamilyen élőfizum. A jövőben is lesz. Egyszerűen azért mert kell.
Ha így nézem, mert amúgy is életben akarom tartani ezt a számot, mellé meg úgy is muszáj élőfizetést fent tartani, számomra pont, hogy nem többlet költség két évet aláírni előfizetésre. Azt így, is úgy is, kifizetném.
Lehetne olcsóbb? Hogyne... de a jót könnyű megszokni. Dominóban van ilyen?

...mellé, nem 150Mb a max/hó, hanem 7............GB :B

[ Szerkesztve ]

(#4468) gubacsino válasza gubacsino (#4467) üzenetére


gubacsino
aktív tag

:W elb....tam, túloztam...Mea culpa, mea maxima culpa. :B Bőven nincs az 240 hónapja :B, de úgy jobban hangzott ;] Minden esetre a Westel -es sim kártyát, (az sem mostanában volt) ennél a vasnál kellet (micro sim) cserélni.

[ Szerkesztve ]

(#4469) pusihusi válasza pepetech (#4466) üzenetére


pusihusi
addikt

Előfizus vagyok , s végtelenül töltöm a Telekom bugyrát :DDD Dominót csak ajándékban kaptam hozzá!

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#4470) dominating válasza gubacsino (#4467) üzenetére


dominating
tag

szegeden is van már telenoros 4g, de messze nem ilyen sebességű :D kiírja, hogy 4G, de 7/1,6mbps, ez ilyen parasztvakításos 4G lehet :)

5800x3d + 6900xt

(#4471) pepetech válasza dominating (#4470) üzenetére


pepetech
őstag

Nekem annyira nem hianyzik a 4g amig a hsdpa ilyen sebességet ad miskolcon

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#4472) korimv6


korimv6
aktív tag

Ma jött meg az ebay-en rendelt tokom a telefon részhez. Tökéletesen illik bele :) Erről van szó: http://www.ebay.com/itm/400545919031?var=670124149449&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

Jött még egy ilyen is: http://www.ebay.com/itm/290977389769?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649 Nagyon állat cucc, egyedüli hibája, hogy a microusb csatin nem olvassa a kártyát. Tehát kell egy usb-microusb átalakító fillérekért vagy a gyári asus kábel egy kisebb vagyonért.

Rendeltem még pár cuccot, ha megjönnek referálok. Ja a legjobb, hogy 2 hét alatt megjött.

Körbe zárt villám.

(#4473) pusihusi


pusihusi
addikt

[link] Itt a kis pöcs! :DDD

Üdv. Feri!!

(#4474) pepetech válasza pusihusi (#4473) üzenetére


pepetech
őstag

A legszebb hogy ott a 4.3 nekunk meg még semmi... és azért nalunk erősebb a hw

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#4475) pusihusi válasza pepetech (#4474) üzenetére


pusihusi
addikt

Nekünk 5.2 lesz 2023-ban..... :D

Üdv. Feri!!

(#4476) gubacsino


gubacsino
aktív tag

Elegem lett!!! Meguntam hogy ~havonta egyszer miatta szívok.

Root megvolt []Ezzel gyomlálhatom a Mylibaryt ? Vagy nem kéne :F mert azt írja rá, kulcs modul.
De hát az egy e-könyv olvasó csak!!! Hogy szomorodna meg az ilyen app :(((

[ Szerkesztve ]

(#4477) Versus válasza pusihusi (#4475) üzenetére


Versus
senior tag

Megígérve ! :)

Premium Vintage

(#4478) Marcello83 válasza gubacsino (#4476) üzenetére


Marcello83
tag

Nyugodtan tiltsd le a beállítások/alkalmazások között.
Nem lesz semmi baj belőle.
De ez több, mint furcsa...

Speciel én is használom ezt a programot, de eddig semmi ilyesmit nem tapasztaltam.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Lenovo Legion 5

(#4479) sisley76 válasza gubacsino (#4476) üzenetére


sisley76
tag

Nyugodtan gubacsino.
De én egy halom cuccal ezt tettem. És ha bármi gondom volt egy esetleges "mélyebb" rendszerfile kitörléséből - ami nálam jó párszor előfordult :-) -, akkor egy stock rom-ot visszatettem gyári recovery alól! De ennek az volt a feltétele, hogy a belső memóriában le legyen mentve a gyári ROM-od, amit az ASUS honlapjáról le tudsz tölteni.

(#4480) bbalika81


bbalika81
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék vásárolni egy PF2-t használtan.
Az lenne a kérdésem, hogy mik azok a dolgok amikre érdemes odafigyelni, ellenőrizni használt készülék vásárlása előtt?

Köszönöm előre is a válaszokat! :R

(#4481) Marcello83 válasza bbalika81 (#4480) üzenetére


Marcello83
tag

Arra, amire egy újnál.
Keresd meg a 4443. hozzászólást.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Lenovo Legion 5

(#4482) gubacsino válasza Marcello83 (#4478) üzenetére


gubacsino
aktív tag

Én meg nem is használom! ( Aldiko a több formátum támogatása miatt nekem jobban bejön, van prémium v. is belőle. A Calibre E-book maneger-converter (WIN) verhetetlen páros nálam, ha e-pub kell ;] )
De ez a MyLibrary időnként gellert kap és "lemeríti" a vasat. Általában, szokásaim szerint, 30-40% töltöttség, estére szokott maradni. Kivéve ilyenkor, még szerencse hogy ez csak ritkán fordul elő.

sisley76 - #(4479)

Köszönöm a segítséget, de egyenlőre marad. "Törölni" akartam, de csak letiltottam. A belakott, stabil rendszer nem szívesen bolygatom meg, nem szívesen raknám újra.

Azért az OTA V10.4.17.7 legutolsó firmware-t felmásoltam. :K sose lehet tudni.... Már csak CWM et kéne megtudni hogy kell előcsalogatni. Hangerő fel+bekapcs nyomvatart :F

[ Szerkesztve ]

(#4483) pusihusi válasza gubacsino (#4476) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia a battery guru mit csinál?

Üdv. Feri!!

(#4484) atikó válasza bbalika81 (#4480) üzenetére


atikó
őstag

Udv. Nekem van eladóm, 2 keszlet is. A 64gb az garus a 32gb az nem.

(#4485) gubacsino válasza pusihusi (#4483) üzenetére


gubacsino
aktív tag

Szia,

Hát sokat nem ;]
Mint ahogy az ilyen programok szoktak. Jobbára placebo :K
Az alap feladata snapdragon procival felszerelt készülékek akku optimalizálása lenne. Bővebben itt
Szubjektív meglátásom és tapasztalatom az, ha van is érdemi hatása, az max 5-10% energiamegtakarítás lehet. Az meg nem igazán észrevehető, és nem is számottevő. Gyanús hogy amit megspórol, azt el is használja ;] Ez inkább "adatbányász" lesz a Qualcomm-nak ;]
Viszont az is igaz ,hogy amíg használtam a fentebb említett egyedi problémám, a MyLibrary "beragadása" nem jött elő. Ezért vissza is raktam. Most "tanul" ismét ;)

Az Asus saját "inteligens takarékosság"-át, azért kikapcsoltam. Nehogy egymást "gyilkolják" No meg a végén még áramot termelne a telefonom :))

[ Szerkesztve ]

(#4486) Jaffa75


Jaffa75
őstag

Volt valakinek olyan hibája már, hogy a wifi teljesen elgyengül? Csigalassúsággal tölti be a sock böngészőn az oldalakat, kb 10(!) kb/sec-mal tölt le a playről :((( ! Leszakad folyamatosan mindenhonnan :O ...

Ideje volt, mert már 1,5 hete visszajött a szervizből, és hétvégén kellene nagyon :W ! Új az alaplap persze... :U

(#4487) Kowa


Kowa
tag

Kinek mennyi ideig volt a szervizbe toltott ido illetve mennnyi lehet az atlag ido amig megcsinaltak barmelyikotok nek is a telot?

(#4488) Locutus válasza Kowa (#4487) üzenetére


Locutus
veterán

5 illetve 8 hét...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#4489) Jaffa75 válasza Kowa (#4487) üzenetére


Jaffa75
őstag

szia,

másfél hetet dokkolt a Cordonnál: alaplapcsere, hangszóró-, akkumulátor és kameracsere volt... :B

javult kicsit a dolog, ez lassan az elfogadható szint már /az időt tekintve/ :K

(#4490) hnhn válasza Jaffa75 (#4486) üzenetére


hnhn
csendes tag

Igen. Nekem egy dokkolás megoldotta. Tab-ban is már jó volt a wifi dokkolás után. Nem jöttem rá, hogy mi az összefüggés.

(#4491) buborekosviz


buborekosviz
tag

Üdv!

S4ről váltanék valami egyedibb készülékre és a padfone 2 lett a választásom!

Valaki döntött már hasonlóan és megosztaná velem a tapasztalatait?

Összehasonlítva merülés, telefon sebesség, hangzás, kamera?

(#4492) sisley76 válasza gubacsino (#4482) üzenetére


sisley76
tag

CWM csak bootloader nyitással tehető rá! Ne is próbálkozz feltenni BL nyitás nélkül, nagy az esély a téglásításra. Persze kérdés, h a Cordon mit derít ki egy ilyen "nem beinduló" PF2-ről...de könnyen lehet fizetős alaplap csere!

Mellesleg nálam is volt közben egy alaplap cserém. Képzeljétek, eltünt az IMEI-m! Pedig csak rootolva volt a mobil! Nálam a csere 1 hèt alatt végbement...

(#4493) Jaffa75 válasza buborekosviz (#4491) üzenetére


Jaffa75
őstag

szia,

pont ugyanaz volt az "én utam" is...
Kamera nem volt atom se az S4-en, sem a PF 2-n, nagyjából (talán az S4 picit jobb) egál.
Üzemidő a PF2-nél jobb, még akkor is, ha a station dolgát nem is vesszük figyelembe! Ott csak Kali tudott 5 órát, itt nem :N !
Ebben ugye ugyanaz a chipset van mint az Xperia Z-ben, de annál, és a Samsungnál is jobban optimalizált.. nem kicsit! :C
Nemigen fagy, nem röccen, gyorsan bootol, memóriakezelés --> 2 GB-ből minimum 1,2 mindig szabad. Kijelző jó, bár "csak" HD, de rendben van, a fényerő is patent! A tab kijelzője 1 év után "csak elfogadható" , de a Samu 3-as tabja sem jobb, sőt... :P /100-ért mi? :W /

Az S3-ban a Wolfson DAC szépen szólt, az S4-ben már ugye nem az volt... :W ez meg jobb mint az S4... :K

Nekem elég amit tud, nincs többre szükség - szerintem! :K

[ Szerkesztve ]

(#4494) pepetech válasza buborekosviz (#4491) üzenetére


pepetech
őstag

Legyen annyi elég, hogy én eladtam a pf2-őt egy htc one-ért. Amit lecseréltem egy s3-ra majd jött egy note3 a családba. Szerinted mi lett a vége? A note3 feleségemnél én pedig vettem egy új 64gb-os pf2-őt :). Ennek a cuccnak márkán kívűl nincs ellenfele :)

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#4495) gubacsino válasza sisley76 (#4492) üzenetére


gubacsino
aktív tag

Köszöntem :R
szép kilátások :Y
persze nem biztos, hogy a root miatt veszett oda az IMEI, de nem igazán biztató így sem... :( Ha nálam is előfordul azért jelzem... bár nem szívesen lennék "tanulságos eset" :D

[ Szerkesztve ]

(#4496) Arween


Arween
senior tag

A gyári betűtípusokon kívül hogyan tudok feltenni egyéni fontokat?Nincs rootolva a telefon és nem is tervezem. Marketen van valami jó alkalmazás amit használtok és jó is?

(#4497) pusihusi


pusihusi
addikt

[link]

Üdv. Feri!!

(#4498) Hegasus válasza pusihusi (#4497) üzenetére


Hegasus
senior tag

szerintem ha itthon is lehetne kapni (és ugye egyenlőre semmi hír ilyesmiről), akkor adóval meg mindennel együtt lenne olyan 120 Matyi.
pont ahogy a féléves galaxy s4 mini is ugyanilyen hardverrel. :D
így lehet mondani, hogy a dokkoló tényleg bónusz ajándék :DDD jól belőtte az árat ezúttal az asus.

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#4499) pepetech válasza Hegasus (#4498) üzenetére


pepetech
őstag

Annyi különbséggel, hogy az s4 mini 2 magos a padfone mini 4 magos procival rendelkezik. Vagyis úgy olvastam.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#4500) Arween


Arween
senior tag

Bluetooth-os billentyűzetet vadászok szerintetek ez jó lehet a padfonhoz?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.