Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) joergie


joergie
őstag

hétvégén nálam a készülék(akku formázás alatt), aztán megmondom van e hsdpa. 50ért sztem már van használt tytn. Vagy a kedvencem a htc universal(qtek 9000), de ebben csak 3g van.

Megint kinn van a sokat említett honlapon a készülék-raktáron felirattal.

ui: van audiokimenet, de csak 2.5" :U

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#52) fateless válasza joergie (#51) üzenetére


fateless
veterán

kösz az infót :R

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#53) joergie


joergie
őstag

nah. kb 2 napja használom, könnyű megkedvelni :) Bőrtokja nagyon igényed darab.
HSDPA nincs, de van wifi. 3g van, de az elülső képernyő képét sehogy se tudom kijelzőre varázsolni, pedig kellene. Kamera megfelelő, hangja kiváló, jobb mint a samsungomé volt.
billentyűzet műanyag, de jó nyomáspontja van, finoman működik. jogdial hasznos, bár nemtudni bal vagy jobbkezeseknek kényelmetlen :DDD
VOIPot is kipróbáltuk, műxik :R
találtam programot hozzá: webcamera plus. a mobil képét kirakja számítógépen skype-ra, vagy msnre, naggyon pazarr. Szívesen elküldöm akinek szüksége van rá.
wmplayer, explorer nemjó. ahogy néztem juni-július környékén jön hozzá wm6.1
Házilag főzöttet nem találok.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#54) Inarus válasza joergie (#53) üzenetére


Inarus
addikt

Köszönjük a részletes leírást. :))
Ennyiért még mindig izgatja a fantáziám... :)

(#55) Daffchy


Daffchy
őstag

Sziasztok! Egy LG KS20-hoz kellene nekem Külsö Bill hogy az MSN.ezés könnyebb legyen vele. Tudnátok segíteni hogy melyik lenne jó hozzá, vagy egyáltalán lehet hozzá?
Elöre is köszi a segítségeteket!

(#56) xmad


xmad
őstag

Sziasztok! szeretnék venni egy ilyen telefont, és szeretném hogy akinek volt/van ilyenje az leírná nekem, hogy mi jó benne és mi az ami nem.
kicsit félek az op.-rendszere miatt. volt régebben egy HP IPAQ 514-em és azon is ez az op.-rendszer volt.. de nemtudom hogy a telefon volt rossz vagy az op-rendszer.
olyanokat csinált, hogy keddenként nem ébresztett. este feltöltöttem.. fullra majd reggelre csontra lemerült. meg ilyenek.. általába amikor használtam elötte a wifit.. majd utána a wifit ki kapcsoltam de még akkor is..
és számomra elég idegesitő volt amikor e miatt késtem el melóból

(#57) Mamuska válasza xmad (#56) üzenetére


Mamuska
őstag

Egy frissítés nem ártott volna a hp-nak. Az a baj, hogy ezen az asus-on is wm standard fut, aminek megszűnt a fejlesztése, nem ajánlatos ilyet venni. Ott az LG ks20 amit 50 ezerért megkapsz újonnan, és wm professional van rajta, nagyobb kijelző, HSDPA stb. Ahogy néztem ez az asus még drágább is, közben pedig már kicsit elavult a belső.

A tapasztalatok miatt kérdezd fateless kollégát, ő használta huzamosabb ideig ezt az asus-t, ha írsz neki egy privát üzenetet, biztosan válaszol, tényleg segítőkész.

(#58) xmad válasza Mamuska (#57) üzenetére


xmad
őstag

köszi a választ. egyébként én zsir új asus-t 40 ér tudok :)

(#59) Mamuska válasza xmad (#58) üzenetére


Mamuska
őstag

Nekem is tetszett régen ez az asus, végül is nem rossz. Egy nagy hiba van vele amit mondtam, hogy halott rendszert futtat. Annyit még megér, remélem tetszeni fog. Ha nem sürgős, és még tudsz várni meg gyűjtögetni, akkor egy i780-at javasolnék. Az már egy teljesen más kategória, lényegében mindent tud amit ma a csúcs pda-k, max nem olyan nagy és szép a kijelzője. 70 ezer körül már újat kapni.

(#60) xmad válasza Mamuska (#59) üzenetére


xmad
őstag

aham, azt néztem én is. igazából ami nálam még szóba jöhet és nagyon tetszik is ( bár az sima mobiltelefon az egyik.) a motorola V8. a másik meg a Nokia E51.

(#61) fateless válasza xmad (#56) üzenetére


fateless
veterán

Nagyon jó az Asus, a gombsora az általam eddig használt készülékek közül a legkiválóbb (a TyTN és az i780 elbújhat mellette), azonban a WM standard tényleg nagy hátránya.
Az általad említett problémák soha nem jelentkeztek nálam.

Szóval jó készülék, de ha nem a gépelés a lényeg, akkor inkább spórolj a Samsungra.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#62) Mamuska válasza fateless (#61) üzenetére


Mamuska
őstag

Igen, nagyon tuti készülék ez a samsung. :K vagy nokiából még ütős az e71. Erre a kettőre megéri spórolni, sőt a nokia abból a szempontból jobb is, hogy az e széria sokkal jobban tartja az árát, és bármikor el lehet adni, míg ez a samu viszonylag ismeretlen. Amikor megvettem a diát, akkor utána egy kicsit csúnyácskának éreztem az i780 kijelzőjét, csak ennyi a problémám vele.

(#63) xmad válasza Mamuska (#62) üzenetére


xmad
őstag

köszi a válaszokat!

nekem az E71 egy kicsit drága. helyette inkább venném az E63-at. számomra minden benne van ami kell. :)

de az az érdekes hogy itt nálunk a media marktba az E63 és az i780 is ugyan annyiba kerül. (69.990ft)

(#64) xmad válasza xmad (#63) üzenetére


xmad
őstag

aprópó ismertek valakik akinek vannak tapasztalatai a V8 terén?

(#65) Mamuska válasza xmad (#63) üzenetére


Mamuska
őstag

Ez tényleg érdekes, mert az i780 azért jóval többet tud mint az e63. Azért említettem az e71-et mert tudásban kb. az van vele párban. Azt vedd amire szükséged van, tényleg nem kell feleslegesen megvenni csúcs gépet ha nem használod ki. Nokia e széria az is, nagyon nem nyúltak még eddig félre. A samsungnak jó ára van ott, viszont az e63-at drágán adják. Itt csak 59k ugyan azzal a garanciával. Jó akku, wifi, normális képernyőméret, qwerty, nem rossz az az e63, csak ne médiában vedd mert drágán adják, a nokia garancia máshol is ugyanolyan.

aprópó ismertek valakik akinek vannak tapasztalatai a V8 terén?
Legegyszerűbb ha a telefon topicjában érdeklődsz.

[ Szerkesztve ]

(#66) xmad válasza Mamuska (#65) üzenetére


xmad
őstag

köszi a linket. nézegettem közbe én is. a legolcsóbb E63 amit találtam az 59.990ft volt. az edigital-on.

irtam a moto topicba. de egyébként te mit gondolsz tényleg rossz a minöségük?

(#67) Mamuska válasza xmad (#66) üzenetére


Mamuska
őstag

Nem ismerem a motorolákat, csak egy volt jó pár évvel ezelőtt a v3. A v8 már linux-os, ez sokat emel az értékén, mert a sima moto menü marha gagyi az egyszer biztos. Viszont nincs 3g, meg meg kell elégedni a 420mb belső memóriával. Van a gold vagy mi a fene, annak 2 giga beépített memóriája van, de az jóval drágább. A photo hall-ban 40k, nem rossz ár érte. Azzal sem vagyok tisztában, hogy egyáltalán milyen programokkal lehet bővíteni, szóval majd egy tulaj megmondja a lényeget.

(#68) xmad válasza Mamuska (#67) üzenetére


xmad
őstag

vissza térve egy kicsit az Asus-ra.. tehát akkor nem érdemes ilyet venni ugye?

(#69) Mamuska válasza xmad (#68) üzenetére


Mamuska
őstag

Ezt így nem mondanám, mert más qwerty-s okos telefont nem kapsz 40-ért. Számodra megfelel hát akkor jó.

(#70) Depression


Depression
veterán

Ténylrg katasztrofális ezeknek a gépeknek a kijelzőjük. Mindegyik alatt ott tátong egy hatalmas kihasználatlan terület. Szövegszerkesztés, net mind igényli a minél több információ megjelenítését, erre ragaszkodnak a QVGA felbontáshoz még ilyen árkategóriában is. Nevetséges.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.