Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cannibal


cannibal
senior tag

Az összegzés akkor csak nekem ellentmondásos? Vagy maradjunk annyiban,hogy a tesztelőnke eléggé vegyesek az érzései :))

(#2) ben11


ben11
őstag

Tetszik!
Jó kis masina ez. :K

(#3) glutamin


glutamin
őstag

Nekem a virágos kép alapján nem úgy tűnik mintha AF lenne benne. Sztem ez csak valami apró trükközés aszoftverrel mint ami egyes nokiákban is van. Nem is merték rátenni h AF hanem hogy AM (auto makro).

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#4) fateless


fateless
veterán

Szerintem ez egy jól összerakott gép, de nem a windows mobile-lal van a gond, hanem az árával. Én úgy tudnám elképzelni a kategóriákat, hogy a win mobile sw-s készülékek legyenek 50k és 80k között, a WM PPC-k pedig - sajnos - ezen összeghatár felett. Ekkor jelentenének valódi symbian konkurenciát...

A készülékház a Motorola Q által megteremtett koncepcióra épül
Valóban a q indította el a fekvő kijelző & fő kezelő gombok & qwerty gombsor koncepciót, de azért nekem inkább a blackberry tűnik úttörőnek az alap fekvő kijelző & qwerty gombsor ötlettel. Illetve akkor már a HP 6300-ás sorozat is elődnek tekinthető valamennyire (bár ott "tapikép" van)
Persze formára leginkább Moto q-ra hajaz :R

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#5) bLaCkDoGoNe válasza glutamin (#3) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

A kamera a kép alapján tökugyanaz, mint ami a P525-ben van, az pedig autofókuszos.
Viszont makró módban nincsen automata fókusz, hanem a kijelző alapján kell belőni, hogy milyen távolságról lesz éles a kép, ez pedig nem egyszerű feladat. Szerintem a virágos tesztképnél is ez lehet az ok.
Ha sikerült eltalálni a megfelelő távolságot, mobilhoz képest elég jó eredmény érhető el szerintem (még mindig a P525-ről beszélek, kattintásra nagyban is megnézhető):

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#6) fateless válasza bLaCkDoGoNe (#5) üzenetére


fateless
veterán

EJHA!

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#7) Bocha válasza cannibal (#1) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Miért ellentmondásos? A bevezetőben azt írtam le, hogy én személy szerint nem szeretem a Smartphone rendszert, soha nem vennék ilyen gépet, de attól még belátom, hogy sokak számára ez is megfelelő. Objektíven nézve pedig ez egy nagyon jó kis gép, a Smartphone-ok között főleg, ezért kapott plecsnit.

[ Szerkesztve ]

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#8) Versus


Versus
senior tag

Mondjuk piaci szempontból lehet hogy nem rossz ez az okostelefon megoldás.
Jó hogy itt mindenki túrja a WM-es készülékét de ennek a készüléknek a célközönsége akár csak a Symbian-os Nokia vásárlók nem nagyon akarnak reszelni a vason.Komplett üzleti megoldást vár el és azt is kapja.Ha tényleg jobb mint a Motorola ebben a kategóriában az azt hiszem egy "újonctól" nem is rossz és szerintem az ára is rendben van.

Mi meg várunk a P750-re. :)

[ Szerkesztve ]

Premium Vintage

(#9) bLaCkDoGoNe válasza Versus (#8) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Vár a halál, én most a Meizu miniOne-ra fenem a fogamat. :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#10) Versus válasza bLaCkDoGoNe (#9) üzenetére


Versus
senior tag

Mert arra nem kell várni ?! :)
Valljuk be kolléga valahol szeretjük mi a reménytelen dolgokat ! :)

Premium Vintage

(#11) bLaCkDoGoNe válasza Versus (#10) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Najah, de Asusra már vártam. Most kipróbálok valami mást, hiába, tudok élni. :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#12) rumos14 válasza fateless (#4) üzenetére


rumos14
nagyúr

Samsung i600 most is 60k körül beszerezhető, hasonló tudású teló.

(#13) rumos14


rumos14
nagyúr

amúgy meg ízlések és pofonok, én kedvelem ezt a smartphone vonalat, az i600 nagyon bejött, elsősorban a billentyűzet használhatósága miatt. ez a teló sem rossz, objektíven nézve, sok emberke kezében látok E61-et, annak is alternatívája lehet.

(#14) fateless válasza rumos14 (#12) üzenetére


fateless
veterán

Így van, annak meg is van a helye.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#15) Ankhiszesz


Ankhiszesz
tag

Hell-o!
Nekem "csak" a laptopom ASUS, és nagyon megvagyok vele elégedve, hiszen a tudásához képest viszonylag olcsó volt. Ebből következik, hogy szerintem ez is jó konstukció, annak ellenére, hogy nekem nem jön be annyira ez a fajta kialakítás, de ezt úgyis mindenki a saját izlése szerint fogja eldönteni, hacsak nem a divatot majmolva fut mások után.

Nokia 3330>Nokia 6610>Nokia 6230>Nokia 6233>Nokia E52>(Samsung s5230 és Galaxy S5 koncertfon)>Alcatel ot995>Huawei P6>Huawei P9>Xiaomi MI9T Pro>ZTE Axon 40 Ultra

(#16) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

szerintem alapból elég gáz, h a Samsung "miatt" ki kell emelni, h csörög-rezeg egyszerre, na de, h ma már ezt is bele kell írni: "Az akkumulátor 1200 mAh-s, cserélhető"... :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#17) bLaCkDoGoNe válasza bolondember (#16) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Mármint az user által is. Ez pl. a PDA-knál sem mindig egyértelmű.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#18) BloodRay


BloodRay
veterán

Én egyetértek a tesztelővel. PPC-s rendszerrel szinte tökéletes cucc lett volna. :(
Így nekem nem kéne.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#19) Inarus


Inarus
addikt

Hm. Egész jó kis ketyere. Kb mint a Samsung I600 egy javított alternatívája.

(#20) glutamin válasza bLaCkDoGoNe (#5) üzenetére


glutamin
őstag

Nem semmi ez a légy! Szerintem egyébként nagyon hasznos az AF vagy valamilyen makró mód, mert így doksikat le lehet fényképezni.

Ez üzleti vonalaon egyrészt hasnos is, ugyanakkor van ahol nem kívánatos:D

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#21) Inarus válasza glutamin (#20) üzenetére


Inarus
addikt

Igen, ez az egyik, ami az I600-ból hiányzott.

(#22) rumos14 válasza Inarus (#19) üzenetére


rumos14
nagyúr

azon kívül miben jobb nála, meglátásod szerint?

[ Szerkesztve ]

(#23) Inarus válasza rumos14 (#22) üzenetére


Inarus
addikt

Igaz nem sok, de a mini usb és a jack dugó. De a kamera számomra önmagában is elég húzós érv.

(#24) romulan


romulan
tag

Tényleg tud HSDPA-t? A gyártó oldalán csak 3G van feltüntetve.
Kiderült már miért olyan lassú a működése?

(#25) fateless


fateless
veterán

Az Iroda nevűben találjuk az Office programcsaládot, pontosabban a dokumentumnézegetőket

Eddig úgy tudtam, hogy a WM6 classic-ban már nem csak olvasásra, hanem szerkesztésre is van lehetőség. Akkor most hogy is van ez?

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#26) joergie


joergie
őstag

edigitalba 40küvecs csak úgy mint a Q9h. nem rossz kis ketyere. jövő héten kerül hozzám. ennyit mindenképp megér. ha tudtok szerintem ti is szerezzetek be egyet :R

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#27) rumos14 válasza fateless (#25) üzenetére


rumos14
nagyúr

smartphone-ok alapból sajnos csak nézegetni tudnak. némi google persze segít ezen.

(#28) kornél1 válasza joergie (#26) üzenetére


kornél1
aktív tag

hol? én nem látom...

(#29) Inarus válasza joergie (#26) üzenetére


Inarus
addikt

Én 50-nek láttam azt a 40-et... Nah jó pontosabban 49900 HUF.

(#30) kornél1 válasza Inarus (#29) üzenetére


kornél1
aktív tag

hol?

én 51ért láttam leglcsobban de az nem edigital

[ Szerkesztve ]

(#31) Inarus válasza kornél1 (#30) üzenetére


Inarus
addikt

Bazz. Tegnap mintha itt néztem volna... De ma nem találom. Amúgy nézd meg az argep.hu-n! Ott tuti van.

Szerk: szerintem az éjjel sem az edigitalban találtam meg,hanem az argep oldalán. Ott 50 a legolcsóbb a speedshoptól. SZVSZ nem is rossz ár.

[ Szerkesztve ]

(#32) kornél1 válasza Inarus (#31) üzenetére


kornél1
aktív tag

jaja ott láttam. csodálkoznék ha 40k lenne azért :))

(#33) Inarus válasza kornél1 (#32) üzenetére


Inarus
addikt

Azon én is. Akkor tölem kapna egy különosen ajánlott plecsnit. :D

(#34) joergie


joergie
őstag

Asus m530w
Motorola Q9h
Úgy nézett ki, hogy bátyám rendelt nekem egy Q9-est, de elfogyott, ezért felajánlottak neki egy Asust ugyanannyiért.
Nemtudom ti mennyit láttok a linkeken, utolsó forgalmazott árat látok, ami valóban nem most van, asus április elején volt ennyi, de volt!Mindkettő 39900 HUF.

Szvsz 50ért is nagyon jó.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#35) Inarus válasza joergie (#34) üzenetére


Inarus
addikt

Tényleg jó ár,csak kár hogy már áprilisban befejezték a forgalmazását...

(#36) kornél1 válasza joergie (#34) üzenetére


kornél1
aktív tag

enyiért tényleg jo LENNE.

(#37) fateless válasza Inarus (#35) üzenetére


fateless
veterán

Az az április 4. nem igaz. Szombaton még a 39.900-as ár volt fenn (és még volt is), ma reggel akartam, de már elfogyott, ekkor volt kiírva az ápr. 4.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#38) joergie


joergie
őstag

Csak most csak nektek:
Toshiba G500 Leírás a készülékről.
Ez az utolsó tétel a raktárban ebből a termékből. Aki előbb viszi, azé.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#39) fateless válasza joergie (#38) üzenetére


fateless
veterán

Ez nem a legmegfelelőbb hely az efféle reklámnak :(((

A készülék viszont - amit hallattam róla - nagyon jó. Ár/érték arányban pedig porrá alázza a Nokia E65-öt

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#40) joergie válasza fateless (#39) üzenetére


joergie
őstag

Nem reklámozni akartam. 1 darab van belőle ahogy nézem. Csak gondoltam kárpótlásul beírom a félrevezetésért :R
Igen, nézegettem már korábban is a készüléket, csak a házilag főzött romokhoz nehéz lehet hozzájutni.
Nokiával nem szabad összemérni szerintem. Ezzel az árral tényleg aláz, de jóformán minden más készüléket. :C

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#41) fateless válasza joergie (#40) üzenetére


fateless
veterán

Bocs, köszi a jószándékot

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#42) kornél1 válasza fateless (#41) üzenetére


kornél1
aktív tag

nem rossz az ára, de Nokiával könnyeb bánni, meg az E71 tuti jo lesz... sok Ram,sokRom, jo proci, erös wifi (remélhetöleg) és az ország legtöbb pontján szervizzel...

(#43) fateless válasza kornél1 (#42) üzenetére


fateless
veterán

Tényleg jónak ígérkezik az E71, ha meg az indulóára is ennyi lenne, akkor nagyon pöpec lenne (Persze nem ennyi lesz). Ettől függetlenül én inkább megvennék feleennyiért egy ilyen ASUS-t és még mindig spóroltam. Főleg az E61 után nehezen vennék E71-et. Nagyon jó készülék volt, jó anyagokból, de a Symbian távol áll tőlem - szóval a "Nokiával könnyebb bánni" megjegyzés az nem feltétlenül áll meg minden helyzetben.
(Apám mesélhetne arról, hogy Nokiával könnyebb bánni, miután mindig Siemense volt. Ahhoz képest számára a Nokia kezelhetősége egy hibás motorú láncfűrésszel ér fel favágás alkalmával.)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#44) kornél1 válasza fateless (#43) üzenetére


kornél1
aktív tag

vajon mennyivel lesz több annál a 90k-nál? :F nekem is teszik ez az Asus, de Iphone-t is azért nem veszek mert félek tölük... értesz? apám csak noklát használ, mer nem tud mást kezelni :F nem Bp-i vagyok, macera ha garis gond van..

[ Szerkesztve ]

(#45) rumos14 válasza Inarus (#31) üzenetére


rumos14
nagyúr

én is láttam pár napja 40k-ért, ill FuSi N560 pda-t 70k-ért, mindkettő eltűnt, nemtom mit szórakoznak. :(

szerk: a kifutó termékek között van, forgalmazás vége 2008.04.04

szerk2: nézzetek utána a Samsung i600-nak is, legalább olyan jó mint ez az Asus.

[ Szerkesztve ]

(#46) fateless válasza rumos14 (#45) üzenetére


fateless
veterán

Igen, sok mindenben hasonló, sőt abban még HSDPA is van, ebben nem tudni. (Hol azt mondják van benne, hol azt, hogy nincs. Még itt is, a teszt szerint van, később már nincs. Hivatalosan azt a választ kaptam, hogy nincs.)
A Samu viszont magasabb áron van és főként WM5-tel, azaz no doksi szerk.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#47) Inarus válasza fateless (#46) üzenetére


Inarus
addikt

Ennek viszont elönye a jobb kamera, a mini usb és a jack aljzat.

(#48) rumos14 válasza fateless (#46) üzenetére


rumos14
nagyúr

sztem - hacsak nem használod modemként a notebookodhoz - tökmindegy, hogy 3g vagy hsdpa.
samu most a kék szolgáltatónál 40k számlás előfizetéssel, nemtom hogy ez jó árnak számít-e. esetleg használtan is megfontolandó, én is úgy vettem.
frissíthető wm6-ra, office szerkesztés alapból még úgy sincs, de lehet orvosolni a dolgot...
és igen, a kamerája az gyenge, de ez azért talán nem kéne hogy szempont legyen :)

(#49) fateless válasza rumos14 (#48) üzenetére


fateless
veterán

Alapvetően nem tervezem modemként használni, de hosszú távra venném a készüléket, ezért is akarom, hogy akkor már legyen benne, de nem olyan fontos. Az office viszont igen, ami WM6-ban alap. Gyári frissítés pedig nincs a Samsunghoz...
A kamera engem nem érdekel, az ár viszont nagyon. 40k-ért nagyon kellene, csak én hülye nem rendeltem meg hétvégén. (Gondoltam, kedden úgyis megyek Győrbe, akkor legalább meglesz a személyes kapcsolat - milyen ökör vagyok :W )
50k-ért sem rossz ár, de akkor már inkább várok egy kicsit, és LG KS20 csak lesz egy relatíve olcsó BT bill.
40k viszont nagyon sok két évvel (persze sokkal inkább ez, mint pl egy 5310). Akkor már inkább egy Palm 750, amit 50k-ért tudnék megvenni újonnan. Ez viszont jobban tetszik úgy összességében.
A lehető legkevesebbet szeretném költeni és nem érdekel, hogy mit hype-olnak a tömegek

Használt készüléket pedig nem nagyon akarok venni.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#50) rumos14 válasza fateless (#49) üzenetére


rumos14
nagyúr

de, van gyári frissítés samuhoz, bár kicsit trükközni kellett.
BT-os külső bill. sztem macerás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.