Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35) zsoltti válasza ZEN1TH (#4) üzenetére


zsoltti
senior tag

Nekem is ugyan ez a konfigom van ( k42 jv ) core i3. 370 m procival. Minden szép és jó kivéve 2 dolog!!

A kijelző egy ramaty!! A háttérvilágitása vibrál, és úgy néz ki mintha valaki a gammát maxra állította volna szoftveresen próbáltam korrigálni de nem igazán megoldás. Fehér minden nincs elég kontraszt!

A másik az a hangminőség , hát mit mondjak pocsék!! A beépitett hangszórók csak disznek vannak kb. Egy nokia 5800 telefon kihangosítva ezerszer szebben szól. Ugyanúgy fülhallgatóval is kritikán aluli !!

Ez a két dolog igen nagy csalodást jelent számomra, azonban ezeken kívül egy panaszom sincs nagyon jó gép!

Nektek milyen a kijelző nagyon kiváncsi vagyok mert ha csak az enyém ilyen , akkor vissza küldeném. Félek hogy azt mondják a szervizben hogy ennek semmi baja. Pedig nem vagyok egy vajszemü :)

Na közben még egy negativ eszembe jutott : én szinte csak hálózatról használom. Azt vettem észre hogy már 96% ot ir ki az aksira és sosem töltödik fel , gondolom folyamatosan csöken a kapacitása, volt még egy gépem k52 asusom az is ugyan igy csinált, ja és annak meg az alaplapja sipolt mint a nemis tudom mi.

Nektek vannak ilyen hibák a kijelzőtöknek?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.