Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Anubiss


Anubiss
tag

Olyan semmitmondó lett szerintem

(#2) walkmanboy


walkmanboy
tag

Nekem tetszik ez a videó. Nagyon tetszik, kemény játék lesz ez az Assassin's Creed 3

A nők szerint a szülni a legnehezebb.. Vajon BF-eztek e már 220-as pingel?

(#3) -kdM-


-kdM-
senior tag

de ennek legalább jobb a grafikája mint az előző trailernek :D

(#4) wolfman válasza -kdM- (#3) üzenetére


wolfman
veterán

ugyan ez jutott az eszembe nekem is! :D

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#5) vg


vg
addikt

Ez egészen biztosan PC grafika! :C

(#6) aizen92 válasza vg (#5) üzenetére


aizen92
addikt

az új generációs konzolokhoz készült a trailer!!!!

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#7) vg válasza aizen92 (#6) üzenetére


vg
addikt

Igen, bár kicsit kevés az fps, lassú az egész... lehet ez még béta verzió?

(#8) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Volt már jobb is..

(#9) Zoli133


Zoli133
őstag

Nem azért, de jól értem hogy a kisgyerek baja az hogy alapműveltséget tanítanak neki?
"I refused to learn the history of a country I've never seen" (vagy vmi ilyesmi)

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#10) aizen92 válasza Zoli133 (#9) üzenetére


aizen92
addikt

ő azt utasítja vissza hogy olyan országról tanuljon ami szinte még nem is létezik mivel a brit korona fennhatósága alatt él, ők rendelkeznek az összes gyarmat felett..... bővebben is kifejthetem neked az észak amerikai függetlenségi háború előzményét és következményét ha szeretnéd :D

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#11) Zoli133 válasza aizen92 (#10) üzenetére


Zoli133
őstag

Áhh, szükségtelen, kezdem összerakni a képet, előkaparom azt a középsulis töritudást :DDD
köszi

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#12) wolfman


wolfman
veterán

Mondjuk ha ezek a bemutatott karakterek egy egy küldetés lesz a játékban, akkor az úgy szupi lenne! :DDD

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#13) nanorambo válasza wolfman (#12) üzenetére


nanorambo
őstag

Igen. A kisgyereknek majd körmöst kell adnod amiért nem akar tanulni :D

(#14) wolfman válasza nanorambo (#13) üzenetére


wolfman
veterán

:) Persze nem így gondoltam (de mindent a játékosok szórakoztatásáért :D )!

Úgy gondoltam, hogy van a kissrác valami fontos szereplőnek a gyermeke (valójában indián) és meg kell menteni a nemesi származású de gonosz nevelőapjától, lázad mert burkoltan Assassin.

Volt a nő aki a gyerekeit őrizte, miközben betörnek a házukba, na pl. őket kimenteni onnan. Vagy a hapek aki térdelt és gondolom kínozták, őt is megmenteni de észrevétlenül, hogy ki ne nyírják, mert ő egy lebukott Assassin.

Meg ilyesmikre és akkor még nagyobb értelmet nyerne ez az előzetes.
Remélem érthető voltam. :DDD

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#15) RedErickson


RedErickson
csendes tag

Ezt a trailert tipikusan az amerikaiaknak csinálták, hogy a nagy patrióta nemzet vegye meg és szabadítsa fel önmagát a gonosz, kegyetlen brit uralom alól. Ezért se érzünk mi semmit nagyot ez végett. Ne féljetek, ha csináltak volna egye a Magyar Királyság vagy netalántán Szabadságharc idejében, nekünk is jól esne egy ilyen előzetes, de a világ többi része meg le se szarná, meg nem értené meg. Amúgy szerintem korrekt trailer.
De legalább annyit hozzá tettek, hogy a főhős indián, hogy mégis ne az legyen, hogy az egész amerikaias. Szerintem. :) De az is biztos, hogy angliában ezt az előzetes nem sokan szerették meg. :))

[ Szerkesztve ]

(#16) WonderCSabo válasza aizen92 (#10) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nem. Azt utasítja, hogy egy olyan ország történelmét tanulja, amit sosem fog látni, sosem volt ott járni (== Anglia). Sztem.

Na majd erre az AC részre verik a nyálukat az amcsik, főleg azok, akik nem igazán tudtak azonosulni az európai részekkel.

[ Szerkesztve ]

(#17) wolfman válasza WonderCSabo (#16) üzenetére


wolfman
veterán

Szerintem meg azt utasítja vissza, hogy olyan ország történelmét tanulja, amit sosem látott eddig és valószínű nem is fog, ami nem Anglia, hanem Amerika, ami még akkor nem is volt egyesült államok, hanem csak egy háborúzó, mindenkinek kellő, minden oldal más beállításból tanító, ottani őslakosokat kizsákmányoló sz@r!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#18) RedErickson válasza wolfman (#17) üzenetére


RedErickson
csendes tag

amugy szerintem is angliára gondol, itt minden szereplő azt hangsújozza, hogy miért küzdjön egy olyan országért (lásd Britt Birodalom) amelyik őket magasról lesz@rja, nem szólhatnak bele semmibe, akik olyan törvényeket hoznak, amelyek kizsákmányolják a gyarmatokat (nem csak anno a 13 gyarmatot Észak-Amerikában) stb. Mindegyik mondat amelyet mondanak a szereplők kb. állják a valóságot, de azt én se értem, hogy a gyereknek mi kivetni valója van az ellen, hogy Angliáról tanul. Amerikáról akkor még nem is nagyon tanulhatott, még történelme se nagyon volt (mármint a betelepülőknek). És azt mondja a gyerek, hogy miért tanuljon olyan országró, amelyben még sosem járt, és talán nem is fog soha.

(#19) nanorambo válasza wolfman (#14) üzenetére


nanorambo
őstag

Már elsőre is érthető volt :DDD

Igen a(z) Ubisoft megfogta az Isten lábát ezzel. Amerikában falni fogják, de máshol is venni fogják mint a cukrot. Mondjuk az tény, hogy a Nagy Brit Birodalom sem volt éppen egy szent birodalom. Csináltak egy két kegyetlen dolgot. Az meg már más kérdés, hogy ma sem szűnt meg teljesen, de ez már nagyon más tészta.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.