Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #97544192


#97544192
törölt tag

Az első rész nagyon fasza volt, én a másodiktól is sokat várok! :)

(#2) -kdM-


-kdM-
senior tag

azon a kezen miert van gyurus ujj? :D

(#3) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem is nagyon tetszett az első rész, remélem a 2. sem okoz majd csalódást.
Van már valami előrevetített megjelenési időpont (még idén kijön, vagy csak később?)

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#4) bishoplogan válasza janos666 (#3) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Még idén kijön! Karácsony körül vagy ősz

(#5) JanR


JanR
addikt

Nagyon varos!!!!

(#6) D1Rect


D1Rect
félisten

Az 1-ről csupa jót olvastam. Lehet ki is próbálom.

(#7) JanR válasza D1Rect (#6) üzenetére


JanR
addikt

A vege fele elegge unalmasnak tunik majd, de nem fogsz benne csalodni, ha vegig jatszod!

(#8) tsii_H


tsii_H
tag

hat ebbol tenyleg nem sok minden derult ki :S

(#9) DeusHun


DeusHun
őstag

Hmm. Nem tudom, hogy mit mondjak. Az első nekem nagyon nem jött be. Mindig ugyan azt kellett csinálni. Megölöd, jelented a városban, vissza főgóréhoz, kimész, város, megölöd, jelented városban, vissza főgóré, kimész, város, megölöd, jelented.... stb-stb. A felénél hagytam is, letöröltem. Ezek után kétlem, hogy a 2. résszel játszanék.

Rainforest Alliance Certified signature

(#10) wolruf válasza DeusHun (#9) üzenetére


wolruf
őstag

Megvetted és letörölted? :Y :DD

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#11) Rossi


Rossi
addikt

Az 1-et tolom, már csak Robert de ...-al kell végeznem. Nekem végig bejött, a háztetőkön való futkosáshoz hasonló élménnyel még nem találkoztam játékban. A lovaglás is nagyon jól meg volt oldva, a harc rész pedig filmszerűen meg volt koreografálva. Bár onnantól, hogy megtanultam a védekezésből visszatámadást, nem jelentett nehézséget akármennyi katona jobb létre szenderítése...

Nagyon sokat várok a 2. résztől.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#12) tomi_mod


tomi_mod
aktív tag

Az olyan reakciókat sohasem értettem, hogy mindíg ugyanazt kellett csinálni. Az összes játékban mindíg ugyanazt kell csinálni, akcióban mindíg hentelsz, kalandban mindíg keresgélsz valamit ami továbbjuttat utána megint keresgélsz ami tobábbjuttat, rpgben gyűjtögetsz...na mindegy

Annak ellenére, hogy a videóból semmi nem derül ki, nekem tetszik, főleg a csuklótőr a Vinci rajzon :K
Az első rész megvan, nagyon tetszett, néhány apróságon viszont finomíthattak volna...az emberek reakcióira sztem annyira rámentek, hogy emiatt a környezet nagyon statikus lett. pl miért csak az árus bódék voltak rombolhatók, néhány házba be lehetett volna menni, és a folyamatos nappali ténykedés...kellene egy két éjszakai vadászat is mellékfeladatként előkészíteni a főfeladatot vagy mittudomén...

(#13) DeusHun válasza wolruf (#10) üzenetére


DeusHun
őstag

Hiszed vagy sem, tényleg eredetiben van meg. Igaz nem vettem, hanem barátnőméknél volt az IT boltban egy akció, hogy mittomén milyen PC-hez ingyen járt a játék és az egyikhez elfelejtették odaadni, ő pedig hazahozta nekem :P

tomi_mod: persze, csak az a nem mindegy, hogy az a "mindig ugyan azt" egy játékon belül kell csinálni vagy pedig több játékról beszélünk. Mert én csak az AC-ról írtam, nem pedig a hentelős játékokat fogtam össze egy csokorba.

[ Szerkesztve ]

Rainforest Alliance Certified signature

(#14) wolruf válasza DeusHun (#13) üzenetére


wolruf
őstag

Ok, akkor hiszem :) De semmi közöm hozzá. Nem adod el (ha már nem tetszett)? :) Nekem így akciósan a Full Throttle van meg, bár az már nem mai csirke :D
A GTAIV nem akart ilyen akciósban lenni :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#15) D1Rect válasza wolruf (#14) üzenetére


D1Rect
félisten

Full Throttle, az mekkora volt :D

(#16)



aktív tag

hát sokat nemtudtunk meg belőle az biztos :DD
nemtudom hogy miért de nekem meg nem igazán tetszett az első rész. Biztos bennem van a hiba , mondjátok meg :))

Már 16 éve itt :)

(#17) JColee válasza JanR (#7) üzenetére


JColee
őstag

nekem a vége volt izgi, mert akkor lehetett többet hentelni ;]

(#18) plus44


plus44
veterán

Áhh...nagyon várom már. 1 része isteni volt!

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#19) Mappa


Mappa
addikt

feltettem az 1. részt mivel még nem játszottam vele....de nincs hozzá valami magyarosítás :F mert piszkosul nem értem miről van szó....és mivel ez nem olyan megyek azt ölök játék így érdekelne a sztoria ..

nem kötelező megadni

(#20) zsolt1129 válasza #97544192 (#1) üzenetére


zsolt1129
addikt

Én meg inkább a másodiktól várom hogy tényleg jó lesz :D

(#21) fpeter07 válasza DeusHun (#9) üzenetére


fpeter07
veterán

És? Én elmegyek egy városba, ugrálok egy csomót, néha csinálok egy küldit stb...

Talán ezt várom a legjobban idén :)

(#22) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

pusztn a Da vincsis feelingből Olaszországra következtetni nem biztos h jó ötlet.

Elég meghatározó egyéniség volt, szinte egész európára nézve. Nem 1000% hogy a csimmában játszódik.

mindenesetre csalódtam a teaserben, mert felcsigázáshoz kevés.

(#23) tacsk0


tacsk0
aktív tag

Hello

1 is tos volt most jon a 2... kivancsi leszek ra...

Udv tacsek

(#24) tacsk0 válasza tacsk0 (#23) üzenetére


tacsk0
aktív tag

utos:)

(#25) Rossi válasza Mappa (#19) üzenetére


Rossi
addikt

Nincsen hozzá magyarítás, de még csak a feliratot sem lehet bekapcsolni a játék alatt. Így az angolul kevésbé értők eléggé hátrányban vannak ennél a játéknál...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#26) Rossi válasza hejesírásó (#22) üzenetére


Rossi
addikt

A felcsigázáshoz ott az 1. rész... :D

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#27) fpeter07 válasza Rossi (#25) üzenetére


fpeter07
veterán

levan írva pár helyen a sztori, utólog eltudják olvasni (mint pl én:))

(#28) hejesírásó válasza Rossi (#25) üzenetére


hejesírásó
senior tag

1 rész

én sajnáltam h a praise god helyett pl nem az allah agbart rakták be, egyrészt mert más egy kicsit a jelentése másrészt jobb lett volna a hangulata. Jobban beleéltem volna magam a szerepembe :B
ez így olyan angolul beszélő nazi katonás :(

[ Szerkesztve ]

(#29) Mappa válasza Rossi (#26) üzenetére


Mappa
addikt

bakker :O

nem kötelező megadni

(#30) Rossi válasza hejesírásó (#28) üzenetére


Rossi
addikt

Ilyen szintű alaposságot én nem is merek várni. Bár a főellenség templomos lovagnak azért van egy kis fhanszia akcentusa.

Engem a löködős dilinyósok, illetve a kéregető anyukák kergetettek halálba. Ha meg egy bolondot lekaszaboltam, akkor levont az életerőből...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#31) fpeter07 válasza Rossi (#30) üzenetére


fpeter07
veterán

háztetőkön egyszerűbb közlekedni :D

(#32) Nunder


Nunder
őstag

Az első részhez képest mekkora grafikai módosítások, optimalizációk várhatók? Ugyanis szvsz az 1-nak eléggé nagy volt a gépigénye. A motor megmaradt vagy valami másik hajtja?

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#33) mad1 válasza Nunder (#32) üzenetére


mad1
veterán

Az teny hogy kellett a 2magos proci es a 8600gt,de szerintem ez manapsag nem nagy szam.
Viszont az engem is erdekel hogy ugyanaz-e az engine :F

Ne szemetelj ! = Steam

(#34) Rossi válasza fpeter07 (#31) üzenetére


Rossi
addikt

És élvezetesebb is, de például hallgatózásnál, zsebtolvajlásnál nem ér le Altair keze a tetőről... :D

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#35) JColee válasza mad1 (#33) üzenetére


JColee
őstag

szerintem marad, ennyi idő alatt nem fognak egy új motort írni, vagy ilyesmi
de lehet kalapálnak rajta valamit (nekem egy kicsit színesebb környezet kéne, a városok néha szürkék voltak, és jobb minőségű textúra sem ártana)

(#36) fpeter07 válasza Rossi (#34) üzenetére


fpeter07
veterán

hallgazózásnál tök komoly háztetőről figyelni :D jó mondjuk a kulcs csórás az más :)

(#37) janos666 válasza fpeter07 (#36) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

(#35) Engem épp a színvilág nyűgözött le. Jeruzsálem szar volt, de Acre háztetőin mászkálva nagyon szép volt a környezet színhatása, ahogy vonultak a felhők árnyékai a falakon (mármint DX 10.0-ban, mert 9.0-ban vagy 10.1-ben mindent besárgított a HDR, de 10.0-ban jó volt).

Levéllopásra gondoltál? Kulcsot nem nagyon kellett lopni, csak a jövő-jelenben csórt el egy-két tollat, ami egyben kódkártya is a benti számítógépekhez (ráadásul azt hiszem az csak opcionális, bár én elloptam mindkettőt). A múltban leveleket kellett lopni sűrűn.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.