Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Az ár nem tűnik rossznak, bár ezért cserébe elég kompromisszumos a kijelző.

<< Heimdal >>

(#2) kriszpontaz válasza Retekegér (#1) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Nőknek pont ideális, mert a rezisztív kijelzőt lehet műkörömmel kezelni, ami a kapacitívra nem mindig igaz. Asszonynak pont jó lesz :).

(#3) NoMagix


NoMagix
addikt

a forma szerintem elég jól sikerült, de a kijelző az valami ultragáz! :Y

(#4) fattyu


fattyu
veterán

El se olvastam mi van benne de csinos lett. És maradjunk ennyiben mert a többi tuti gáz :D

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#5) Probber


Probber
őstag

Nem rossz kütyük ezek, de rezisztív? És azon Swipe? A 303-as végre kapacitívvá vált, erre tessék. Persze az is igaz, hogy nem egy árkategória...

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#6) #01696768


#01696768
törölt tag

Kezdem belátni, hogy ahány ember, annyi féle igény. Ez kb a szöges ellentéte annak, ami nekem kellene, de ha a sok androidos szappantartó annyira fogy, akkor ennek is biztosan lesz keletje. A dupla sim nagyon jó ötlet, a formavilág meg... érdekes. :)

(#7) Hobbbyt


Hobbbyt
őstag

A külső szerintem elég pofás lett... :)

De azt árulja már el nekem valaki, hogy a 2 simes telókat miért gyártják direkt ennyire butára? :O A tudásra, és a 2 Simre, egyszerre is van igény... Legalább a Wifi.. -.-"

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#8) meroly


meroly
veterán

Mikor lesz a Nokiának újra "telefonja"? Nem ezek a sz*rok :O

Impossible is nothing

(#9) debrejo válasza Hobbbyt (#7) üzenetére


debrejo
senior tag

Egy ilyesmi telefonért sírok én is (2 simes), de basszus, rezisztív? nincs wifi? Pedig kezdtem örülni, eh...
2 sim, kapacitív kijelző és wifi, ennyi kéne, 25k körüli áron. Úgy látszik erről le kell mondanom.

(#10) tjb007


tjb007
nagyúr

Talán seggbe lettek rúgva a Nokia dizájnerei ?
A tavalyi és idei feature phone modellek elég csúfra sikeredtek, ezeket viszont elég jól eltalálták.

(#11) NoMagix válasza Hobbbyt (#7) üzenetére


NoMagix
addikt

(#12) BloodRay


BloodRay
veterán

Egész érdekes a külseje, bár remélem élőben nem lesz gagyi műanyag hatású. A kijelzőért szerintem is kár.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#13) anubys1984


anubys1984
aktív tag

Semmiképp nem kellenének, viszont akkor is jól néznek ki, az árazás pedig különösen jónak tűnik.

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#14) gzbotii válasza tjb007 (#10) üzenetére


gzbotii
veterán

Ja, ennek a kulsejevel johetett volna a 311. :(
Bar az a rezisztiv ize :( ..na meg a szinek

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#15) Fkris


Fkris
őstag

Eszméletlen jól néz ki!

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#16) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Kinézetre még mindig a Nokia csinálja a legjobb telefonokat szerintem. Legalábbis nekem mindig ezek jönnek be a legjobban mielőtt még valaki leszólna...(N8,N9,305,Lumia modellek, X7,C7)

(#17) krisztianAMG válasza Fkris (#15) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

+1

(#18) Rusi


Rusi
senior tag

Volt szerencsém tapizni egy ilyet még korábban (akkor még pletyka szinten se létezett), és sajnos messze nem néz ki úgy, mint a képeken. Nagyon csúnyának tűnt, kompakt, de vastag és a kijelző meg kicsi nagy kerettel. Aztán lehet, hogy a proto példányon csiszoltak még (nekem még ezekről a képekről se tetszik, a másik Asha jobb). Ja, a kijelző nem csak rezisztív, hanem a képminősége is gyenge.

[ Szerkesztve ]

Mobilaréna (2010-2017)

(#19) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Végre egy merészebb dizájn, bravo Nokia! Ezért az árért korrekt belső és azt se felejtsük el, hogy a készülék nem az európai piacra készül.

(#20) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Nem 3G-s. Ez nagyon nagy hiba. Nem értem, hogy lehet 2012-ben 3G nélküli telót kiadni, amikor vannak már olyan szolgáltatók, amik csak azt szolgáltatnak. Ezt már a 6303-nak sem néztem el, pedig az 2009-ben volt.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#21) gybazsi


gybazsi
senior tag

Nem lennének ezek rossz készülékek, de miért kellett elszúrniuk a rezisztív kijelzővel őket. Atért nem hiszem, hogy ha kapacitívat raktak volna beléjük, az olyan nagyon megdobta volna a költségeket.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#22) =Mentor= válasza Sztbeni (#20) üzenetére


=Mentor=
őstag

Az megdrágította volna tutira... Nézd meg a tableteknél a 3G mekkora felárat generál.

gybazsi: A Nokia rezisztív kijelzői nagyon jók, kellően érzékenyek, szóval emiatt senkinek nem lesznek problémái. Szerintem a kapacitív kijelző elhagyása is a fenti okra vezethető vissza

:U

[ Szerkesztve ]

(#23) nightshadow válasza debrejo (#9) üzenetére


nightshadow
veterán

2 sim, kapacitív kijelző és wifi, ennyi kéne, 25k körüli áron. Úgy látszik erről le kell mondanom.

Ezt nézted: Samsung Star 3 Duos [link] árak: [link]

[ Szerkesztve ]

(#24) gzbotii válasza Rusi (#18) üzenetére


gzbotii
veterán

Ez nagyon lehangolo :(

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#25) Sztbeni válasza =Mentor= (#22) üzenetére


Sztbeni
őstag

hát vannak 20 alatt is 3G telók, szóval nem hiszem, hogy nagyon megdobná az árat. 3-4 ezer meg még simán beleférne

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#26) (An)Dante válasza nightshadow (#23) üzenetére


(An)Dante
őstag

Ha az Star 3 DuoS ugyanolyan lomha mint az S5230, akkor azt nem feltétlenül ajánlanám. Az S5230 sokszor hívások fogadására sem alkalmas, mert nemes egyszerűséggel nem reagál a felvesz gomb nyomogatására. Igaz, csak akkor ilyen lassú, ha van benne egy 8 GB-os kártya tele zenékkel és képekkel. Kártya nélkül elég fürge, max. annyi zavaró benne, hogy a képernyők közötti jobbra-balra görgetésnél mindig magával ránt az ember egy-egy widgetet is...

[ Szerkesztve ]

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#27) (An)Dante válasza Rusi (#18) üzenetére


(An)Dante
őstag

Az utolsó proto amit láttam nem volt gáz, bár nem volt bekapcsolva, így nem tudom, hogy a kijelzője milyen. A fényes műanyag burkolat nem sugároz épp prémium érzést, de annyira nem is tűnik gagyinak.

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#28) vidékiürge válasza Sztbeni (#20) üzenetére


vidékiürge
tag

hát, szerintem nem ez a legnagyobb szívfájdalom most. én még két év múlva sem fogok 3g-t használni, mert a hangminőségben nem érzem a különbsége és a telefon is kevesebbet fogyaszt. Az előttem szólókhoz csatlakozva, a wifi hiánya (amelyiknél ugye nincs) és ez a rezisztív érintőkijelző no comment.

Őskor, Ókor, Középkor, Újkor, DualCore *** Köszönöm, hogy nem vagy megmondóember!

(#29) vidékiürge válasza Sztbeni (#20) üzenetére


vidékiürge
tag

hopp, elnezest a duplaert... telefonrol nyomom

[ Szerkesztve ]

Őskor, Ókor, Középkor, Újkor, DualCore *** Köszönöm, hogy nem vagy megmondóember!

(#30) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

hello, van már valakinek ilyen?
Mennyire használható a rezisztív kijelző a 305-ösben?
Most nézem az ipon ban hogy 25500.
Az x2-02-esem cserélném rá.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.