Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sptkyle


sptkyle
senior tag

A játék tetszett.. a teszt kevésbé.
Nem akarom megsérteni a készítőt, de ha már leírt szöveget olvas, akkor a hangsúlyozásnak nem kellett volna ovodás szinten lenni, és elkerülhetőek lettek volna a a fogalmazásbeli gondok, a ragozási problémák mondaton belül, vagy épp a szoismétlések. A teszt elég rövid lett, nem tul részletes, én elfogultnak éreztem. Furcsa volt a videónál is az ismétlődő jelenet.
Elnézést kérek tényleg a készítőtől.. nem fikázni akarok. Gratulálok a munkájához, csak gondoltam leírom mit gondolok a bemutatóról, hátha a jövőben ezek a (szerintem) hibák javításra kerülnek.

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#2) zbence


zbence
aktív tag

Ez szörnyű! :O

(#3) XuChi


XuChi
addikt

:(( A hangsúlyokkal van a legnagyobb gond és a videó ismétlődésével.

De gondolom ez az első ilyen videója a készítőnek. Majd a következő jobb lesz.

Hajrá :R

[ Szerkesztve ]

(#4) Kr/\toS


Kr/\toS
senior tag

Jó kis teszt lett ez, elsőre elég jó szövegezéssel az elfogult mondatokat leszámítva. Csak így tovább. Viszont most már tuti kipróbálom. :)
Annyit javasolnék még hogy hagyj néha kis szüneteket ahol látni lehet a játékmenetet; egy kicsit hosszabban. :)

[ Szerkesztve ]

(#5) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Jó kis játék. :R

(#6) EczkE


EczkE
addikt

A teszt nem lett a egjobb, de a játék maga tetszik. :K A videó vége meg nagyon király. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#7) mad1


mad1
veterán

Jo kis jatek...gears of war rulezz.
Valamirol lemaradtam?Ez pc re is megjelenik?Csak mert a pc jatekok kozt van.

Ne szemetelj ! = Steam

(#8) kazso válasza XuChi (#3) üzenetére


kazso
tag

A hangsúlyozásoknál szerintem nagyobb probléma a készítő nagyon rossz hangszíne, ami az ilyen típusú videókhoz abszolút nem passzol. Viszont ezen változtatni nem lehet, így én az ő helyében nem erőltetném a dolgot.

(#9) fuximaxi


fuximaxi
senior tag

Hát lehet, hogy a játék jó (nekem személy szerint nem jön be), de ez a hangsúlyozás... Ez valami borzalom. Valahol általános iskolában kellett volna megtanulni.

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#10) sptkyle válasza mad1 (#7) üzenetére


sptkyle
senior tag

Maga a cikk a ps3/xbox360 kategóriában van.. Csak a hozzászólásokat tette valamiért a rendszer a pc játékok közé...

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#11) #40835072


#40835072
törölt tag

ezt nem hinném hogy megveszem... legfeljebb ha 1000ft ért odaadja valaki :DDD

(#12) #08052480


#08052480
törölt tag

A probléma ott van, hogy nem mindenki arra született, hogy bemondó legyen és ha nem megy nem muszáj erőltetni. Nem akarok sértegetni senkit, látszik, hogy van munka a teszt mögött csak éppenséggel ennek nem biztos, hogy egyemberes feladatnak kellene lennie. Van aki fogalmazni tud, van aki játszani és van akinek tökéletes hangja van felolvasásokhoz és emészthetően hangsúlyozza a szavakat - gondolom nem meglepő, hogy aki a szöveget olvasta fel az utolsó kritériumnak nagyon nem felel meg és a stílus is kissé gyerek cipőben jár. Lehet tisztább munka lenne keresni valakit aki felolvassa neked a szöveget, neked pedig maradna a videó vágása, az időzítés, stb - ez sem kis munka és az összképp is sokkal meggyőzőbb lenne. Csak egy tipp, nem akartam okoskodni :)

[ Szerkesztve ]

(#13) badfear


badfear
csendes tag

Sajnálom, ha a tesztem nem éri el a várt szintet. Volt pár régi videóm abba hiányolták sokan a hangsúlyozást ezért erőltettem ebbe, és a kommenteket olvasva igazatok lehet. Gondolkozok, hogy abba kéne hagynom. A következő videómban megpróbálok javítani a dolgokon, de ha az sem megy akkor nem erőltetem. Mindenkinek köszönöm, aki kultúráltan fejezte ki magát a videóval kapcsolatban.

(#14) heihachi válasza badfear (#13) üzenetére


heihachi
addikt

Nem kéne abbahagyni, csak kell keresned egy felolvasót. A videó jó, a szöveg nem rossz, maga az értékelés teljesen rendben lenne, ha kevésbé lennének benne személyes dolgok, csak a felolvasás gyenge.
Amúgy meg azért se add fel, mert egyszerűen lehetetlen olyat kreálni, ami a PH! teljes táborában mindenkinek tetszeni fog. Ha 100-an azt fogják mondani, hogy na most ez tökéletes, akkor is lesz 10 ember, aki fikázni fogja. Ettől ők sem biztos, hogy köcsögök, csak más az ízlésük.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#15) szaszlaci


szaszlaci
addikt

Nincs különösebb baj a hangjával, örülni kell, hogy vannak ilyen videói (nem ez az első).

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#16) Zakna


Zakna
csendes tag

Miért 12 éves kisiskolásokkal kell megcsináltatni a teszteket? Egy infó karos egy üveg sörért összeszedett minőségi tesztet tudna csinálni. :U

(#17) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Jó lett a teszt. A szöveg is fájintos. Persze az igaz, hogy kicsit túlkaptál a hangsúllyal, de ettől még szépen bemutattad a játékot, és engem nem is idegesített ez. Ne hagyd abba teszteket. Sőt arra invitálnálak, hogy ha lehet, minél többet csinálj belőle, már csak azért is hogy gyakorolj. Minden videót szívesen fogadok, mert szeretem a videóteszteket.

Üdv, és fel a fejjel. ;)

(#18) Kr/\toS válasza Zakna (#16) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Előtted a lehetőseg. :U

(#20) Geller72 válasza zbence (#2) üzenetére


Geller72
veterán

+1 :O

(#21) lvnt


lvnt
őstag

A játék jónak néz ki, már az előző része sem volt rossz.

A videóhoz: kezdetleges. Lesz(?) ez még jobb is.

(#22) Rickenstein válasza Zakna (#16) üzenetére


Rickenstein
senior tag

A "kisiskolás" is itt van a fórumon, szóval ő is olvassa a hsz-eket, így a te "építő" kritikádat is. Nem csináltatták vele, hanem magától csinálta. Szerintem nem rossz. Én ennyi idősen nem biztos, hogy így megtudtam volna csinálni. Egyébként ha te jobbat tudsz, hát hajrá! Biztos szívesen fogadná a gamepod.

PS C:\>_

(#23) Rickenstein válasza badfear (#13) üzenetére


Rickenstein
senior tag

Ne hagyd, hogy elvegye a kedved pár rosszindulatú hozzászólás. Az internet már csak ilyen, ha név és arc nélkül lehet fikázni, hát élnek a lehetőséggel. Ezeket kb. ennyire is kell komolyan venni. Szóval várjuk a következő tesztedet!

Egyébként meg nehogy azt hidd, hogy pl. az Erős Antónia vagy a Szell(ent)ő István rögtön profi bemondóként kezdte. Nekik is végig kellett járni az utat. Ráadásul a tinédzsereknek még a mutáló hangjukkal is meg kell küzdeni.

[ Szerkesztve ]

PS C:\>_

(#24) kdavid23


kdavid23
aktív tag

jó játék, de a teszt lehangolt :(

Dr. Dávid

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.