Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Nyilván nem hardcore űr-sci-fi fanoknak készül ez a sorozat. Azaz de, nekik is, sőt. Csak nem olyan elvárásokkal kell viseltetni iránta.
Egy bugyuta komédia/paródia ami az űrben játszódik. Pont.

A minőséget meg egy trailer alapján elvből lesajnálni szerintem oktalanság.
(Megjegyzem, mint ahogy írtam is, szerintem rendben van a díszlet is, a maszkok, a kosztümök, és a computer-animáció is kenterbe ver a látott pár snitt alapján, jó pár elve arra alapozó sorozatot.)
Majd, ha leadtak 2-5 részt, akkor lehet érdemi véleményt formálni.
Attól függetlenül, hogy milyen lesz majd, én kifejezetten örülök neki, hogy végre lesz egy olyan comedy széria, amit meg is nézek, legalábbis rápróbálok. Mert azok a - számomra! - igénytelen, nyálban tocsogó, sablonos izék, amik futnak manapság - 1-2 kivételtől eltekintve - nézhetetlenek.
Már csak azért is érdekel, mert ilyet eddig még csak filmen láttam és kíváncsi vagyok heti 40 percben mit tud felmutatni.

Rajzfilm? Nem tudom, abból van szekérderéknyi. Nekem pont az jött be, hogy látványos, amellett hogy viccnek van szánva. "élőszereplős Family guy"-ból meg sajnos túl sok is van...

Az meg tiszta szerencse, hogy olyan távol állok egy vérbeli amerikaitól, mint az USA a kőolaj kitermelés betiltásától.

...elmúlik...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.