Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JoeYi


JoeYi
őstag

azokról a szerkesztőkről nem is besszélve, akik egy főállású meló mellett csinálják az írást napi plusz 2-3 órát rááldozva, ingyen. Őket sem érinti igazán ez a válságos maszlag (ha csak nem a főállása szűnik meg).

Bár én nemtudom, hogy a Prohardver lapcsalád szerkesztői mennyit keresnek csak ezzel a munkával, de szinte biztosnak gondolom, hogy sokan vannak, akik két melót tolnak egyszerre, mert az embert az álmok hajtják, nem pedig az, hogy egyik hónapról a másikra túléljen egy minimálbér közeli összegből.

[ Szerkesztve ]

(#2) sztikac


sztikac
őstag

A szégyenfal topicban már kifejtettem a véleményemet. Ez már tényleg a legalja :W

(#3) copin


copin
őstag

A ph! az alexás oldalon nem sokkal előzi meg az arénát. Összeadni pedig nem lenne fair, mert van átfedés biztosan. Elég egyenletes teljesítmény.
Szerző?

(#4) eddie17 válasza copin (#3) üzenetére


eddie17
addikt

Az írásból felismerni ki írta, de majd elmondja Ő ha akarja. Bár lehet még én is tévedek:)

Amúgy meg no comment...

(#5) csab2


csab2
veterán

Bog!

Igazad van, de szerintem jobban tetted volna, ha nem reagálsz erre. Kár volt. A pdamania.hu szerintem vacak. Unom, hogy ugyanazok a sekélyes cikkek megjelennek ott is meg a mobilport.hu-n is. Akkor sem kellet volna reagálnod szerintem. Így leereszkedtél az ő szintjükre.
Üdv!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#6) Bog válasza csab2 (#5) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nekem nincs azzal bajom, hogy vacak. (Egyébként nem vacak, pont Sancho az, aki a saját blogjában remek review-kat ír, más kérdés, hogy a szerkesztőség nem engedi teljes terjedelmében kirakni a cikket.)

Nekem sokkal inkább van azzal bajom, hogy egy másik oldal szerkesztője azt hiszi, hogy beleláthat a konkurencia anyagi helyzetébe (WTF?), illetve hogy egy Omnia-bloggal egy szinten emleget minket úgy, hogy a site nevét sem bírja helyesen leírni. S ezzel nem az Omnia.blogot akarom degradálni, hanem jelezni, hogy a kettő között szinte semmiféle párhuzam nincs.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#7) csab2 válasza Bog (#6) üzenetére


csab2
veterán

Bevallom, az általad említett blogot nem ismerem. Csak a pdamania.hu cikkeibe szoktam belenézni, és azokról nyilatkoztam azt amit.
Egyébként értelek, sőt egyet is értek veled, csak annyira kicsinyes egy ilyen sárdobálás. Eleget lát ilyesmit az ember a politikában, és már unalmas. Szóval én a helyedben vettem volna egy nagy levegőt, és hagytam volna a fenébe az egészet. Tudom, hogy nem könnyű és nekem más a helyzetem, mert nem vagyok érintett. Piszlicsáré példával hozakodom elő (ezért előre elnézésedet kérem!), de esetemben is volt arra példa, hogy valamelyik fórumon valaki olyant írt, amire akartam valami bántót, kioktatót, "magamnak kikérőt", finoman lehülyézőt írni, de azután kitöröltem és hagytam a fenébe az egészet. Azt gondoltam, nem ér annyit az egész. Mondjuk megértelek, mert Sancho úgy is leírhatta volna azt amit akart, hogy konkrétan nem említ neveket. Nem tudom, hogy direkt, piszkálódásként említett meg Benneteket (is), vagy egyszerűen csak példát akart felhozni, és semmi hátsó szándék nem volt benne (mondjuk erre látok kisebb esélyt, mert úgy rémlik, máskor is voltak már a két oldal között kisebb csörteváltások). Nagyon sajnálom, hogy nálunk nincs kultúrája az egymásnak konkurenciát jelentő csoportok, cégek, stb. együttélésének (sem).
Remélem, nem veszed zokon amit írtam!
Üdv!

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#8) Bog válasza csab2 (#7) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Annyira hosszú reply-t nyomtam volna, hogy inkább megírom külön postba :D

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#9) joey04


joey04
titán

próbáltam megszokni az új designt, felépítést, ezért az átalakulás után egyből nem is írtam le milyen lett az oldal szerintem...
de ennyi "használat" után világos számomra, hogy ez egy fos. Erős megfogalmazás, de ez van.Így gondolom. A PDAmania egy baromi jó oldal volt, ha WM kérdésem volt akkor mindig ott néztem körül(ott nem voltam/vagyok aktív fórumozó csak olvasni szoktam), a tesztek topicjai is jobban pörögtek(érthető módon) mint itt. De ez ami lett belőle.. gusztustalan. minden eleme használhatatlan, és sokkal gyengébb mint a régi. beleolvasva a fórumba látom, hogy nagyon sok embernek ez a véleménye. remélem ha onnan olvassa valaki nem érti félre, nem az ottani szakemberek a rosszak, hiszen eddig (nagyrészt, kevés kivétellel) részletes érdekes teszteket írtak/írnak akár blogban is. A hozzáértő fórumozók egy nagy része is ott van (még). De ennyire átláthatatlan, kezelhetetlen, gyenge, ronda oldalt rég láttam. Sajnálom, hogy ez lett belőle. :O

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#10) kingabo válasza joey04 (#9) üzenetére


kingabo
őstag

Ez így van! Amin még jót röhögtem, hogy egy gyenge pre alfa verzióval indítottak, ami több helyről vérzett, mint amennyiből nem. :(

Nekem arról amit Sancho írt az jött át, hogy ők már sehol sem lennének, ha nem áll mögéjük az a kiadó...

(#11) joey04


joey04
titán

Most olvastam, amit a Technet egyik cikkírója írt a fórumban, hogy sajnálja, és nem lesz az az igazi kütyüportál már mint régen a pdamania. Még Bog is reagált rá. Pár dolog nem hagy azóta nyugodni. Itt is gőzerővel mennek a fejlesztések, de szerencsére itt jó irányba változnak a dolgok. Viszont az ördög nem alszik: Ugye ti nem terveztek semmiféle tartalmi változtatást, koncepcióváltás meg ilyesmi nem várható ugye? A másik a kinézet: szerintem jó így ahogy van, de ha netán változtatást akartok, ne úgy vigyétek végbe, mint a technet. Mert ott nem csak a tartalom megváltozása a gond, hanem a kinézet is átláthatatlan és ronda lett. Nagyon sajnálom a pdamania-t és a mobilportot is, ez a sanoma nagy csapás mindenkinek. Még az Arénának is mert konkurencia nélkül nehezebb fejlődni, most pedig az nem igazán van... Még ennél is jobban sajnálom az ottani embereket. A sok régi cikk a bizonyíték, hogy milyen igényes, profi munkát tudnak kiadni a kezükből, most mégis igénytelenebbnél igénytelenebb írások születnek a vezetőség kérése miatt. Olvastam az okokat, és megértem. De akkor is: rosszak lettek ezek az oldalak. :(
A pdamania különösen fájó, mert van pár feltörekvő nagyon igényes oldal, de pénz és tesztkészülék nélkül ők sem tudnak mindig minden új cuccot letesztelni. Örülök, hogy egy igazi pdamanias ember is itt van (Bocha) így igazán jó wm cikkek születnek. Egyébként szívesen látnék még arról az oldalról pár cikkírót itt. :B
Ott már úgysem alkothatnak nagyot, csak hát persze a pénz...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.