Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) Dany007 válasza arden (#2) üzenetére


Dany007
veterán

Értem értem. Mondtál pár dolgot amire én nem is gondoltam még. Pl. a por kérdést. Amit én nagyon utálok.
Persze az általános por amúgyis rászáll majd a gépre és megtelepszik, de jóval ritkábban kell majd takarítani mint így.
No a lényeg az, hogy kihívásnak hobbinak fogod fel, így meg már nem lehet semmi ellenvetésem sem. :) Amúgy engem is érdekel az ilyesmi. Miként lehet megoldani.
Igazi persze úgy lenne ha lenne benne egy tényleg erős, de legalább középkat. dVGA is. Akkor letudnál venni némi terhelést a prociról is. Mert igp nélkül jóval kevésbé melegszik.

A házventiket meg tényleg érdemes lenne kikapcsolhatóra megcsinálni, mert az előzőleg linkelt cikkből következtetve könnyen lehet, hogy nem is lesz rá szükség.
Azt persze ahogy írtad mindenképp szem előtt kell tartani, hogy a meleg levegő felfelé száll. Tehát alulról felfelé "szellőző" házat kell építened.
Esetleg el lehetne gondolkodni hogy miként lehetne huzatot csinálni a gépen belül venti nélkül. Mondjuk kihasználni a keletkező meleg levegőt valahogy, annak elvezetését stb...

Szóval kíváncsian várom mi sül ki belőle. :) Persze nem szó szerint.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.