Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#94) edipqe válasza hcl (#85) üzenetére


edipqe
senior tag

igen ezen épp tegnap gondolkodtam el félálomban, hogy ÉN a gazdasági szerepvállalást ( 3dik fél vagy rokon általi is) tiltanám nekik + folyamatosan monitoroznám a vagyongyarapodásukat ( a családtagjaikat is!) Felesketném őket a koronára + továbbá aláíratnám velük, hogy bármely általuk vezetett, segített, irányított minisztériumról kiderül, hogy felelőtlenül + rossz gazda ként költött el pénzeket, azért amennyiben köze volt hozzá akármilyen módon, nagyon komoly anyagi és jogi következményeket helyeznék kilátásba.

A bírósági tárgyalások ítélethozatalát pedig nyilvánosan a Kossuth téren tartanám meg, ez elég megszégyenítő erővel hatna rájuk.

Aki pedig ilyenre fényt derít a minisztériumon belül annak teljes amnesztiát adnék ( még akkor is ha pl főkolompos volt) ->így egymást tartanák kordában, beléjük nevelődne néhány generáció alatt a gerincesség ( ami most nem jellemzi őket) és akkor már erre nem is lenne szükség.

lehet én is álmodozom?

Ne értsetek félre nem vagyok egy skinhead/focihuligán/hőzöngő ember, DE nem látok rá reményt, hogy a politikusok hozzáállásán a felsoroltaknál puhább intézkedésekkel változtassunk.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.