Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zsolti1902


zsolti1902
tag

Up a gépnek!
Nekem is Ryzen 1600X van. Meg vagyok vele elégedve egy Arctic Freezer 64 Pro társaságában.
Megkérdezhetem melyik boltban ment ilyen nehezen a garanciáztatás?

My VGA History: S3 TRIO 64 - 3DFX Vodoo - MX4000 - FX5700LE - 8400GS - 3850 256MB - 8800GT 512MB - 4850 1GB - 5850 1GB - 7870 2GB - R9 280 3GB - RX 480 8GB - GTX 1080 8GB - HD5450 512MB - HD5750 1GB - RTX 2080 SUPER 8GB

(#2) aquark válasza zsolti1902 (#1) üzenetére


aquark
tag
LOGOUT blog

pü ment

(#3) Zicokuka


Zicokuka
senior tag

Up a masinának.A vga végülis nem gyengécske jó az,és a ram is elég még,azért nem kell harakirit elkövetni :D Amit nem látok az az ssd,na az egy valódi vétek ha nincs.

(#4) aquark válasza Zicokuka (#3) üzenetére


aquark
tag
LOGOUT blog

Szia!

Tervezek bele SSD-t tenni!

(#5) Silεncε válasza Zicokuka (#3) üzenetére


Silεncε
őstag

Régebben nagyon ellene voltam az SSD-nek (rohadtul drágának tartottam, amit még most is így gondolok), de amióta vettem egy asztali gépet és raktam bele egy SSD-t, azóta soha többé nem akarok HDD-only gép elé ülni, úgyhogy nagy +1

(#6) nullpoint


nullpoint
senior tag

Véteknek nem nevezném az ssd hiányát, ha hiányzik az a 30ezer akkor nincs mese. Nekem van ssd , rendszerindításnál nem találkoztam soha kirívó különbséggel, főleg hogy ez a szutyok x99 platform értelmetlenül szüttyög a bios posttal. Ugyanakkor programindításoknál nagyon hasznos, egy photoshop, blender, sketchup, és egyebek szinte berobbanak az ember képébe, ezt tudom értékelni. De egy gyors merevlemezzel sem fog megőrülni, tényleg jobb volt erősebb processzorba áldozni az ssd árát, a lassabb programindulásokat kárpótolja az akadásmentesebb futás és a gyorsabb renderelés.

[ Szerkesztve ]

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#7) Zicokuka válasza nullpoint (#6) üzenetére


Zicokuka
senior tag

Persze el lehet lenni hdd-vel is,de manapság az tudja a legjobban visszafogni az egész rendszert.Persze írta is hogy lesz benne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.