Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) spirit007


spirit007
senior tag

Ez már annyira kicsi , hogy akár USB "vakdugónak" is elmenne :Y

(#2) Bahama


Bahama
aktív tag

Legalább csináltak rá kis lukat, amin átfűzheted a zsinort.
Piros pont! :))

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#3) littlelion21


littlelion21
addikt

Hát ez tényleg "kuva kicsi".

(#4) Champipi


Champipi
senior tag

Van fele ekkora is régóta, miért kicsi ez? :(

(#5) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

n+1. ekkora méretű pendrive. Ami nem baj, de hasra nem esek tőle. Ez a ütés és vízálló burkolat teheti picit különlegesebbé.

Feel Good Inc.

(#6) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Van ennél kisebb is... :U Logouton volt róla teszt (SuperTalent).

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7) ngabor2


ngabor2
nagyúr

kb. ekkora a microsdhc olvasóm. benne egy 8GB-os kártya...

sőt, volt egy ennél is kisebb olvasóm, de azt eladtam.

a vízállóság valszeg kimerül abban, hogy az egész egy fröccsöntött műanyag cuccba van bezárva. a statikus feltöltődés elleni védelmet meg a szabad fémes csatlakozók miatt nem értem.

tehát szép, jó, csak épp semmi újdonságot nem látok benne.

(#8) Chrys_


Chrys_
addikt

Szerintem jól néz ki, nem drága, de a sebességekről nincs infó.
Azt pedig egyáltalán nem értem, hogy mi a különbség "adattároló" és "adathordozó" között... az egyik folyamatosan be van dugva, de ha átviszem egy másik gépre a cuccot vele, máris adathordozó lesz :)

ngabor2: lehet, hogy zárókupakos lesz, csak nincs a képen :)

[ Szerkesztve ]

(#9) Wajk válasza spirit007 (#1) üzenetére


Wajk
addikt

éppenhogy sajna nem, én inkább már olyat várok, ami tényleg olyan mint a vakdugó, pl notebookból kilógva nem akad majd bele semmibe, ez még nem az a kategória.

talán valami ilyesmi, ha bemegy tövig és csak a kis sapi lógna ki. (MicroSD reader)

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#10) Axy88


Axy88
csendes tag

Ez nem olyan kicsi, de nekem jobban tetszik.
Főleg hogy rájöttek végre hogy albumokat is ki lehet adni ilyenen.
Azok a hülye japánok! :DD
[link]

(#11) Jhonny06 válasza ngabor2 (#7) üzenetére


Jhonny06
veterán

Meg már minden gagyi szarra ráírják, hogy víz, csepp, por, ütésálló, stb., csak hogy még jobban eladható legyen.

De egy huzamosabb strapateszten az összes gagyi garantáltan elvérezne. :))

(#12) nrgia


nrgia
őstag

Jajj de kicsi :))

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#13) vottokar


vottokar
senior tag

Egyszerüségében szép, de jobban örültem volna jó ár mellett esetleges jó sebességadatoknak..

"Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

(#14) Dluinet


Dluinet
nagyúr

Kihúzom a zsebkendőt a zsebemből, kirántva vele a pendriveot, és már el is vesztettem.

Mod:
Most látom, hogy van rajta luk, a kulcstartóhoz. :B

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#15) velizare válasza Dluinet (#14) üzenetére


velizare
nagyúr

és egyúttal elhagyod a kulcsaid is. :D

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#16) waverider válasza Wajk (#9) üzenetére


waverider
senior tag

szintén olyasmit keresek amit te, de 16GB vagy nagyobb érdekelne...

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#17) forgonati


forgonati
őstag

Anyám... Ez is már ilyen mánia lesz hogy legyen minél kissebb. Értelme nulla. Überatomultravékony meg hiperbrutálextrapici, oszt 3 hétig kereshetem, hogy vajon hova raktam, melyik zsebem sarkába van elrejtve.
Mintha az átlagos méretű pendrájvok nem férnének el.
Én inkább vennék valami kicsit nagyobb, de szép aluminium, vagy bármilyen igényes kivitelezésűt, mint ilyen 2 filléres fröccsöntött szart.
És hogy ilyen meg olyan ellenálló... Kiváncsi lennék ha rátaposnék, hány darabra menne szét...

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#18) tomcsi23


tomcsi23
veterán

Naigen, a sebessége meg gondolom :(

Egy volt kollégám villogott egy ilyennel, azt amikor a gép hátsó usb-jére kellett betenni, egyszerűen nem fért be a helyére a kezétől. :DDD

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#19) Chrys_ válasza forgonati (#17) üzenetére


Chrys_
addikt

Én Sandisk cruzer contour-t vettem :) 16GB

(#20) NagyVillany


NagyVillany
tag

"a Windows ReadyBoost segítségével – adattárolóként is használható azokon a számítógépeken, amelyek Windows Vista operációs rendszert alkalmaznak, így növelve a PC sebességét"

eza téma is tökröhej

hogyan növeli a PC sebességét? Besegít a 20 MB/s USB memória a jobb esetben 10.000 MB/s feletti DDR rendszermemoriának?

Parasztvakítás kb.

(#21) Keem1


Keem1
addikt

Luk ide vagy oda, én félnék hogy elhagyom. Igaz, máshoz vagyok szokva. 4 GB MS Pro Duo a K750-emben, és nem kell félni, hogy elvész. Persze nem is ilyen pöttöm :DDD
Én a láthatatlan pendrive érkezését várom már nagyon...

(#22) Findzs


Findzs
addikt

hülyeség a mérettel variálni
gyors legyen és strapabiró ez a lényeg

még a bluetoothnál van értelme mert az ha bedugva tartja a user a notiba akkor jobb ha kicsi igy nem törik le olyan könnyen
de a pen driv csak pár percig használja az ember legtöbször

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#23) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Kicsi, gyors, strapabíró. Tetszik!

(#24) lúzer


lúzer
veterán

ez buetooth, de ismerősömél láttam kisebb pent

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#25) Csepy válasza NagyVillany (#20) üzenetére


Csepy
senior tag

Annyira sötét ne légy kérlek, hogy nem olvasol utána olyan dolgoknak, amiről semmit sem tudsz. (no offense, csak kiritizáélsz valamit, amiről csak hülyegégeket tudsz...)

A ReadyBoost NEM a rendszermemória kiterjesztése/pótlása.
A pagefile egy részének, vagy egészének "klónozása" egy megfelelően gyors USB eszközre, memóriakártyára. Mivel flash alapú tárolókról adatot visszaolvasni és így betölteni a pagefeile-ból nagyságrendekkel gyorsabban lehet, mint hdd-ről, így gyorsíthatja adott esetben a gépet. Nem beszélve arról, hogy megkíméli a merevlemezt a felelsleges használattól.

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#26) geoff


geoff
tag

Engem csak az erdekelne hol lehet - majd - ilyet itthon kapni.

(#27) lúzer válasza Csepy (#25) üzenetére


lúzer
veterán

tényleg hülyeség de az igaz hogy parasztvakítás

érthető: a pendrive lassabb mint a hdd, én két hdd között 60-al, pen-hdd között 20-al másolok (példa)
akkor gyorsabb a hdd-ről az elérés, no meg 3 giga ramnál még nem sikerült hozzányúlni a pagefile-hoz.

azonkívűl a hdd több írást visel el mint a pen - lényegesen

[ Szerkesztve ]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#28) NagyVillany válasza Csepy (#25) üzenetére


NagyVillany
tag

én csak a logikámmal gondolkodva röhejesnek tartom azt, hogy hogyan segithetne be egy jobbfajta pl 20 mb/s pendrajv a PC gyorsitásában..

"megfelelően gyors USB eszköz"
Talán majd USB 3.0 nál, addig elég "sötét" ez a mondatod neked is

USB 2.0 max 30-35 MB/s müködik fizikailag, még ha lenne is olyan pendrájv (talán van) az se hiszem hogy gyorsitana a PC-n

oké, én a rendszermemóriához hasonlitottam, ezek szerint ez volt a hiba, nem néztem utána. De ha HDD hez hasonlitom, attól is messze van eza USB-s dolog.. az ötlet nem rosz végülis, de USB-n pvakitás.

És ahogy lúzer kolléga is irta, 3 GB ram felett nem divat a lapozófájl, tehát ekkor talán mégis jogos a rendszermemóriához hasonlitani a USB BOOST hülyeséget.

[ Szerkesztve ]

(#29) muimui válasza NagyVillany (#28) üzenetére


muimui
csendes tag

talán pont prohardwer es tesztben olvastam, h nemtudom hány fajta pendrivot kiprobáltak ready boots ként, és nem csökkent az élettartamuk.
A másik meg az h a gyakran használt fájlokat is átteszi a pendrivera, amik a windows müködéséhez kellenek, ezáltal nemkell hogy a vincsi folyamatosan pörögjön és zabálja az áramot. annyival meg nemnagyon lassabb az egész. nem 3 Gb os fájlokat másol rá. nemistudom most pontosan, de csak az a pendrive használható ready boost ként, amelyik, gyorsan tud 32Kb os darabokat olvasni irni.

Agp-s rendszer igen, 2009-ben ^^ AMD athlon 2400+ 1600@2000MHz, ATI AH3450, 1.5Gb ram,

(#30) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Gyöhet a 8-asból egy mihamarabb :K Le kellene már váltanom a "rohangálós, mindignálamtartós"-t. Ez egy Kingston DataTravelerMiniSlim, de már kicsit megfáradt szegénykém külsőleg :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#31) gardener


gardener
senior tag

Nem ájultam el tőle.
Jobb szeretem a hitelkártyából kihajthatómat....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.